X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa, nie znam się absolutnie na tabsach, więc nie powiem. Ale mam nadzieję, że Alexis była na właściwej imprezie :D

    Ciri, opowiedz więcej o pytaniu teściowej :D

    Cyt, a ze zdjęcia oczu też powie? Bo to mógłby być świetny interes testem na mmsa :D tu na forum chociażby jest majątek do zbicia ;)

    ktosiowa, Malibu lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam moja tesciowa nie wierzyla ze jestem w ciazy nawet jak bylam po badaniach to stwierzila ze sciemniam ;p

    A sytuacja podobno wygladala tak:
    G mowi do mamy ze na swieta bedzie nas juz duzo po 10 osob (policzyl nowego siostrzenca ktory ma sie urodzic) na co mama pyta czy jestem w ciazy bo miala ostatnio pytac ale zapomniala. Co nie zmienia faktu ze jakbym byla to na swieta dzieciaka by jeszcze nie bylo ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 00:08

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pewnie też coś podejrzewają. ''Znowu brałaś leki? Znowu nie pijesz?". Jak bym powiedziała, że nie mam ochoty na piwo to i tak by mi wcisneli :/ Już nie mam pomysłu jak się wymigiwać. Jak się okaże, że będzie ok to i tak nie mam zamiaru mówić teściom. Jak potrzebowałam wsparcia to było ''nie ty pierwsza, nie ostatnia", więc niech się domyślają, bo nie będę z nimi dzielić mojej radosci

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) znowu śniło mi się, że jestem w ciąży. Tym razem miałam zamiar robić chabetę. Taki ciąg dalszy ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    U mnie pewnie też coś podejrzewają. ''Znowu brałaś leki? Znowu nie pijesz?". Jak bym powiedziała, że nie mam ochoty na piwo to i tak by mi wcisneli :/ Już nie mam pomysłu jak się wymigiwać. Jak się okaże, że będzie ok to i tak nie mam zamiaru mówić teściom. Jak potrzebowałam wsparcia to było ''nie ty pierwsza, nie ostatnia", więc niech się domyślają, bo nie będę z nimi dzielić mojej radosci
    Marz, to zwalaj na leki. Skoro przyzwyczajeni, że bierzesz co jakiś czas coś

    zem3qps6in5tddof.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    U mnie pewnie też coś podejrzewają. ''Znowu brałaś leki? Znowu nie pijesz?". Jak bym powiedziała, że nie mam ochoty na piwo to i tak by mi wcisneli :/ Już nie mam pomysłu jak się wymigiwać. Jak się okaże, że będzie ok to i tak nie mam zamiaru mówić teściom. Jak potrzebowałam wsparcia to było ''nie ty pierwsza, nie ostatnia", więc niech się domyślają, bo nie będę z nimi dzielić mojej radosci
    Powiedz ze tak cie wkurzają ze musisz brac leki żeby ich w nocy siekiera nie dorwac

    Blondik, Maczek, Cytrynka_, WiedźmaMaKota, marzusiax, kattalinna lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teściowie..temat rzeka...

    Ciri, trzymam kciuki :)
    Marzu, jak sie czujesz? Masz juz jakieś objawy?

    Ja od kilku dni chodze niewyspana, małż tak chrapie, że mam ochotę iść spać do drugiego pokoju i mam porabane sny...dziś np. , że wysłałam Madzię do żłobka, a panie jej obcięły włosy...na zero...

    Przed chwilą dzwoniła moja wicedyr...z pytaniem czy im daję gwarancję, że do końca urlopu będę w ciąży, bo nie wiedzą czy zatrudniać kogoś czy rozdzielać za mnie nadgodziny...no żesz....

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik o ja prdl. Ale Ci pytnie zadala. Jakby zajscie w ciaze to takie hop siup.

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa dobre to bylo :-) :-) :-) Tak im powiem następnym razem :-)

    Blondzik twoja dyrektor rozwalila system.
    Po 1 to pracodawcy nie wolno zadawać takich pytań, a po 2 jak jej powiesz za zaciążysz a się nie uda to co? Zwolni cię? To są właśnie nasze polskie realia.

    Niby jakieś tam objawy mam, ale po sobocie tak się negatywnie nastawiłam, że masakra. Totalnie mi w pracy nie wyszło, że aż rozbeczałam się w tłumie obcych mi ludzi, gdzie ja raczej się nie rozklejam. Sytuacja mnie przerosła. Mam nadzieje, że w czwartek nabiorę wiary w siebie

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz ale moze to rozplakanie sie to dobry objaw. No wiesz ciazowa hustawka nastrojow itp.

    A gdzie jest Marta i Impra?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Marz ale moze to rozplakanie sie to dobry objaw. No wiesz ciazowa hustawka nastrojow itp.

    A gdzie jest Marta i Impra?
    O tym samym pomyślałam. Hormony działają

    Zglosilam sie do testowania laktatora i mnie wybrali;).moze nie będę syczeć z bolu;)

    kattalinna, ciri22, Maczek lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej jestem twarda baba, ale stres i poczucie bezsilności osiągnęly taki poziom, że musiałam upuścić pary. Potem miałam brzydkie myśli, że jak się teraz nie udało, to pewnie czeka mnie łyżeczka itp. Ale dziś już mi przeszło. Nie mam czasu na użalanie się. Na łyżeczkę też więc lepiej jak by było ok :-)

    Może się orientujecie - nie ma maści przeciwbólowych dla ciężarnych? Tak mnie lędźwia bolą, że nie wyrabiam. Pomaga tylko leżenie na plecach, a ja nie z tych co by leżeli całymi dniami..

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa a co to za dojarka? Jakas wypasna?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej tylko cieplejszy prysznic. Ale nie gorący. Albo na przemienne

    marzusiax, kattalinna lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Baronowa a co to za dojarka? Jakas wypasna?
    Z opisu cud miód aż szkoda ze nie gotuje;).
    Sprawdzę. Teraz niby tez mam cud miód a boli pieruńsko. Dobrze ze tylko puerwsza minutę. Potem jest ok

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/18c9c2a80b32.jpg
    Dla kazdej po kawalku. Z cytryną i kasza manna ;)

    Baronowa_83, marzusiax, myshka84, Blondik, ciri22, Dagn_, kattalinna, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sernik? Cytryna kusisz oj kusisz :-) chyba muszę sobie strzelić ciasto z borówkami leśnymi :-)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sernik. Wianuszek gdanski. Czyli biszkopt taki zwarty. Nasaczany sokiem z cytryny z woda i cytrynowym kremem na bazie kaszy manny. Posypane prazonymi platkami owsianymi na wierzchu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde. Dziś poznalam dziewczynę co bez okresu (po poprzedniej ciazy) zaszla w kolejna i ma corke 15miesiecy i 2 tygodnie ;D taki okryszek malutki! liwia nigdy taka mala nie była.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłaś już test?

‹‹ 2317 2318 2319 2320 2321 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ