X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. dziecko mi nie dalo. Tak ryczala ze smigalam szybko do domu z nia.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Kurde. Dziś poznalam dziewczynę co bez okresu (po poprzedniej ciazy) zaszla w kolejna i ma corke 15miesiecy i 2 tygodnie ;D taki okryszek malutki! liwia nigdy taka mala nie była.
    W szpitalu tez taka lezala;)
    Pierwsza owulacja i bach

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamta mowi ze byla przerazona mimo ze tez w miare szybko planowala drugie ale nie az tak szybko.

    Ale m nie glowa boli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 16:49

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jakies domowe sposoby na test? Nie wiem jakas soda w kubeczku z moczem czy cos.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strona 2323 - niby nie okrągła, ale ładna to zaklepuję ;)

    Baronowa_83, Cytrynka_, Basik122, marzusiax, WiedźmaMaKota, myshka84, Blondik lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Moze jakies domowe sposoby na test? Nie wiem jakas soda w kubeczku z moczem czy cos.
    Zostawić Liwie chlopowi i lecieć po test:P

    Dagn_, kattalinna lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chlopa jeszcze nie ma.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie zajedzie do rossmana:P

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, to gdzie się jutro spotykamy, żebym Ci patyka dostarczyła? :) przy okazji może sobie zakupię dodatkowego gdyby promo już była ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja. Niech Ci facet kupi patyka. Wkoncu on tez bral udzial w plodzeniu dziedzica.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie za godzine to rossmany zamkniete ;p

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie w galeriach :P no i są jeszcze apteki całodobowe :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W galeriach do 21 ;p wiec zamkniete ;) a bez przesady nie bede latac po patyk jak ten wariat.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam od Cyt reprymendę, więc się melduję ;)

    U nas powoli do przodu. Dosłownie powoli. Krwiak nadal jest, ale na szczęście nieco się zmniejszył. A żebym się zbytnio nie rozweseliła tym faktem, to wyszło, że w moczu są paciorkowce. Dostałam więc antybiotyk i liczymy z lekarzem, że uda się to ogarnąć do porodu. Jak nie, to pozostaje opcja dożylnego antybiotyku już w trakcie akcji porodowej. Poza tym dzielnie staram się przetrwać to, co fundują mi zrosty, a z migreną niestety skapitulowałam i dostałam specjalny spray do nosa. Skończyłam już pierwsze opakowanie Duphastonu, dzięki któemu muli mnie całkiem nieźle, ale i tak jaram się faktem, że ani raz nie spotkałam się na pogadance z muszlą klozetową ;)

    Stelaż nie wykazuje ciążowej cierpliwości, na czym tylko gorzej wychodzi ;) Przed nami znalezienie mieszkania na przyszłe kilka lat, ale jakoś na razie nie idzie mi pochytanie tego wszystkiego w jakąś sensowną całość. Jak już coś sensownie wygląda w środku, to osiedle bez parku, placu zabaw, CHODNIKÓW (tak, tak, chodnik to luksus, bo autochtony używają głównie samochodu na spacery), a do sklepu w ciul daleko. Mamy trochę czasu, więc może jednak uda nam się wyszperać jakąś perełkę na rynku :)


    Ciri, zapieranie się przed testem to +50 pkt do ciążuni ;)

    Cytrynka_, Blondik lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra z tymi chodnikami to kiedys ogladalam na jutiubir u kretki bodajze ze z tymi chodnikami to tam u zwas roznie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amerykanie mają "spacery" do marketu - samochodem, rzecz jasna ;) Na wypad do parku, żeby piknik zrobić, też się autem podjeżdża. A ja sobie ubzdurałam, że chcę z dzieckiem spacerować. Że chcę móc z domu dojść na plac zabaw, podreptać po okolicy, a nie tylko na zielone z okna popatrzeć (bo zamknięte pole golfowe). Moi teściowie tak mają - mnóstwo przestrzeni do spacerów, otwarty duży park, chodniki, szerokie drogi, ale wiecie... Jednak może lepiej nie mieć do siebie "o rzut kamieniem" ;)

    Baronowa_83, Blondik lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra macie jeszcze kupe czasu. Znajdziecie cos dla siebie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki ide sie uzerac z urzedem. Becikowe wreszcie bede zalatwiac. ;)

    Impra na pewno cos znajdziecie ;

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup tego testa w końcu, ciri :) Powodzenia w urzędzie.

    Nooo, Impra w koncu jesteś. Lokum znajdziecie, spokojnie. Dbaj o siebie i smarkaj nam na wykresy :)

    Szukam już kreacji na roczek i nic "białego mi się nie podoba". Zakochałam się za to w granatowej prostej sukience z białym kołnierzykiem...ale teściowa tego nie przeżyje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 10:22

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    Kup tego testa w końcu, ciri :) Powodzenia w urzędzie.

    Nooo, Impra w koncu jesteś. Lokum znajdziecie, spokojnie. Dbaj o siebie i smarkaj nam na wykresy :)

    Szukam już kreacji na roczek i nic "białego mi się nie podoba". Zakochałam się za to w granatowej prostej sukience z białym kołnierzykiem...ale teściowa tego nie przeżyje...
    To kupuj. Nie dość ze Madzia będzie pięknie wyglądać to sie problem teściowej rozwiąże ;). Mówię ci to ja, czyli ta co szla w czarnej sukience do ślubu i przekonała koleżankę żeby szla w zielonej do koscielnego;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 10:32

    Dagn_, Blondik, ciri22, kattalinna, emaj lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 2318 2319 2320 2321 2322 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ