Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee no Ty to dopiero masz wyrkes ciekawy :D
    A jak zaznaczysz w piątek zielonego kropa, to będzie szał!

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Yousee no Ty to dopiero masz wyrkes ciekawy :D
    A jak zaznaczysz w piątek zielonego kropa, to będzie szał!
    Mój wykres jest odbiciem mojego LwD ;)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacieeee... ależ mam napad głodu. Dziś jest dzień, w którym pożarłabym wszystkooo! Limit kaloryczny już wyrobiony na dziś, a lodówka i tak ciągle mnie woła... Chcę iść zeżreć swoje awokado. I rybki. I grejpfruta. I bułeczkę świeżo upieczoną. I sałatę. I sok. I twarożek. I czekoladki!
    Wygląda mi to niestety na zew Ridża :P

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Eva82 Autorytet
    Postów: 772 547

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    Jacieeee... ależ mam napad głodu. Dziś jest dzień, w którym pożarłabym wszystkooo! Limit kaloryczny już wyrobiony na dziś, a lodówka i tak ciągle mnie woła... Chcę iść zeżreć swoje awokado. I rybki. I grejpfruta. I bułeczkę świeżo upieczoną. I sałatę. I sok. I twarożek. I czekoladki!
    Wygląda mi to niestety na zew Ridża :P
    Skąd ja to znam? ;) Ja też jestem od wczoraj wszystkożerna i dużożerna i nie wiem jeszcze co żerna :P Ale jak Ridż przychodzi to mi odbiera apetyt więc pewnie organizm gromadzi na zapas jedzonko :D

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva82 wrote:
    Skąd ja to znam? ;) Ja też jestem od wczoraj wszystkożerna i dużożerna i nie wiem jeszcze co żerna :P Ale jak Ridż przychodzi to mi odbiera apetyt więc pewnie organizm gromadzi na zapas jedzonko :D


    Mnie tak łapie straszne obżarstwo przed Ridżem i w okolicach Alexis.

    Podczas Ridża mam ochotę głównie na wino, czekoladę i krwiste mięcho - wołowinę, kaszankę, podroby... :P


    Aaaa... Kurde, co tu zrobić, żeby nie iść do kuchni i się nie rzucić na wszystko? Walczę :P

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Szczałaś pod chmurką? :D

    hahaha, to mi się jeszcze nie zdażyło :P
    chciałam zrobić zdjęcie przy dziennym świetle, bo w mieszkaniu wychodziła mniej widoczna ta krecha :D

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Eva82 Autorytet
    Postów: 772 547

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzzi idź pytonguj pomimo, że się nie opłaca :D To powinno odwrócić Twoje myśli od żarcia, tylko uważaj żebyś pytonga nie ugryzła :D

    Maczek, Blondik, lauda. lubią tę wiadomość

  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    Mnie tak łapie straszne obżarstwo przed Ridżem i w okolicach Alexis.

    Podczas Ridża mam ochotę głównie na wino, czekoladę i krwiste mięcho - wołowinę, kaszankę, podroby... :P


    Aaaa... Kurde, co tu zrobić, żeby nie iść do kuchni i się nie rzucić na wszystko? Walczę :P


    o cholercia ale mi narobiłaś ochoty na kaszankę!

    Maczek lubi tę wiadomość

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eva82 wrote:
    Zuzzi idź pytonguj pomimo, że się nie opłaca :D To powinno odwrócić Twoje myśli od żarcia, tylko uważaj żebyś pytonga nie ugryzła :D

    To jest myśl! Co prawda mój kochany posiadacz pytonga jeszcze ćwiczy, ale niedługo pewnie skończy, to może wskoczymy pod prysznic ;)

    Tyle że po pytongowaniu też się chce jeść :P

    Yousee lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach jak mi wina brakowało :) mam wypasione wino z wąsami na etykiecie - małż kupił. DOBRE!!

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam ochoty na żarcie.
    Mam za to Zew Pryszczy ;)

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, ale tu się dzisiaj dzieje, co to będzie w piątek! Taka kumulacja sikania na patyki!
    Ja padam na mordkę, pobiegałam dziś po 2 dniach przerwy i niemożliwie mnie łydki piekły, nigdy tak nie miałam, może to objaw ciąży, no ale żeby za łydki się tak fasol brał :D

    Zwei ja też sikałam na check&go i również ukazał jedną kreskę więc chyba aż tak nie kłamią (w ogóle wydaje mi się że babki co twierdzą, że ten a ten test kłamie często doszukują się drugiej kreski po kilku godzinach, a nawet na drugi dzień)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 22:39

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znacie jakiś sposób na mrówki faraona... chyba zaraz zejdę na zawał

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    Dziewczyny znacie jakiś sposób na mrówki faraona... chyba zaraz zejdę na zawał

    Podłóż im swój pozytywny test ciążowy- każda będzie myślała, że to jej i spierdzieli z gniazda, bo przecież tylko ich królowa może pytongować. Samce bojąc się, że nie będzie kogo pytongować, polecą za robotnicami. Królowa bez służby padnie z głodu i braku seksu. I załatwione!
    Nie dziękuj, już taka jestem, że chętnie pomagam :D

    Shibuya, nick nieaktualny, Maczek, Yousee, lauda., Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skakanie, ale widzialam na innym watku ze jestes w ciazy :)

    Cześć dziewczyny, dolaczylam dzis na forum. Zaczynam 3ci miesiac staran.
    nakrecam sie psychicznie niestety chociaz jestem przebadana wzdluz i wszerz i chyba wielkich problemow nie mam... lekko podwyzona prolaktyna i insulina (ale po powtrozeniu badan juz ok)

    Zaczynam 3ci cykl staran ale to co mnie podbudowuje ze czytam te wszytskie watki, niektore stare i widze w podpisach dziewczyn malenstwach, wiec sie udaje tylk trzeba cierpliwosci <3:)

  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Podłóż im swój pozytywny test ciążowy- każda będzie myślała, że to jej i spierdzieli z gniazda, bo przecież tylko ich królowa może pytongować. Samce bojąc się, że nie będzie kogo pytongować, polecą za robotnicami. Królowa bez służby padnie z głodu i braku seksu. I załatwione!
    Nie dziękuj, już taka jestem, że chętnie pomagam :D

    kurde, że też o tym nie pomyślałam! :D
    tylko widziałam je w dwóch pomieszczeniach, a patyk mam tylko jeden, to muszę wysikać drugi :D
    Szkoda też, że nie wiem skąd one wyłażą, byłoby łatwiej!

    EDIT: Ale idąc za Twoją radą, wysikam wszystkie 15 (słownie: piętnaście) testów, które mam w domu (ewentualnie jeszcze dokupię w razie potrzeby) i porozkładam po całej chałupie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 23:00

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola387 wrote:
    Ja skakanie, ale widzialam na innym watku ze jestes w ciazy :)

    Cześć dziewczyny, dolaczylam dzis na forum. Zaczynam 3ci miesiac staran.
    nakrecam sie psychicznie niestety chociaz jestem przebadana wzdluz i wszerz i chyba wielkich problemow nie mam... lekko podwyzona prolaktyna i insulina (ale po powtrozeniu badan juz ok)

    Zaczynam 3ci cykl staran ale to co mnie podbudowuje ze czytam te wszytskie watki, niektore stare i widze w podpisach dziewczyn malenstwach, wiec sie udaje tylk trzeba cierpliwosci <3:)

    Na tym wątku się nie nakręcamy, na tym uprawiamy Luz W Dupie.
    Nakręcanie jest na innych wątkach :)

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Na tym wątku się nie nakręcamy, na tym uprawiamy Luz W Dupie.
    Nakręcanie jest na innych wątkach :)

    Nie moge sie połapać! :)

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 10 marca 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    Dziewczyny znacie jakiś sposób na mrówki faraona... chyba zaraz zejdę na zawał

    Kup im wypaśną kolację z mrówkofonu:
    40.jpg
    Widzisz, jaka zadowolona jest mrówka na obrazku? Na pewno się ucieszy.

    A póki jest środek nocy i nie masz mrówkofonu, to możesz popatrzeć, którędy łażą i posypać im na ścieżce trochę pieprzu. Powinny pojąć, że mają się odpieprzyć.

    Możesz też szaleńczo psikać je dezodorantem w sprayu. :P Tylko nie podpalaj :D

    EDIT: Szlag, znowu mi się pokręciło i połknęłam luteinę, a zaczęłam trzymać cynk pod językiem... Pudełeczka na tabletki są super, ale mają skutki uboczne :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 23:04

    Shibuya, zwei_kresken, lauda., Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 10 marca 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Na tym wątku się nie nakręcamy, na tym uprawiamy Luz W Dupie.
    Nakręcanie jest na innych wątkach :)

    Tak się ostatnio rozgadałyśmy, że wisimy na górze listy i co rusz ktoś do nas niechcący wpada. ;)

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ