Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój osobisty Termofor czasami sam grzeje się ode mnie. ;) :P

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, zwei przecierp bidulo jeszcze chwile zabieram bolącego dziada jutro, najpóźniej pojutrze....już dziś powinno mniej boleć, bo czuję u siebie intruza dość wyraźnie, także głowa do góry :)
    miłej niedzieli kobiety...ja dziś ciężki dzień mam;/

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Wróżymy jak będzie płeć u wiedzmamakota?
    Ja obstawiam chłopaka ;)

    preg.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 24 maja 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja obstawiam chłopaka ;)
    Też myślałam o chłopaku :-)
    Wiedzmamakota a ty jakie masz przeczucia?

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 24 maja 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    No i od 3 dni koszmarnie lecą mi włosy i z dnia na dzień połamały się wszystkie paznokcie.
    Rozpadam się!

    Zuuuu, zaczynają też znowu wychodzić ukryte gule szyjne... Ale to znaczy, że ciąża jest dla nas ratunkiem! Szybko, szybko- zachodzimy! ;)

    Co to za rozpadanie? Zęby zacisnąć i się trzymać! Ewentualnie porozpadać się możesz na priv, jeśli masz ochotę. Na poronieniach się nie znam, ale jak dręczy mnie koszmarny, nowy Ridż, to No-spa pozwala żyć, a wcale nie hamuje mi krwawienia. Wręcz mam wrażenie, że jak się wszystko rozluźnia, to potrafi i więcej polecieć. Może przez noc było słabiej, bo leżałaś i sie nie ruszałaś? Sama oceń. Jak masz umierać z bólu, to ja myślę, że lepiej sobie ulżyć choć na chwilę.

    A co w ogóle męzu na to? Nie zauważa, że coś z Tobą nie tak?

    Taaaak, zachodźmy! Nasz kryzys finansowy chwilowo wygląda totalnie beznadziejnie, więc jest to wręcz "idealny" grunt dla Fasola... Chwilowo nie będzie go z czego utrzymać... :/ Fasol?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 14:50

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 24 maja 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    Taaaak, zachodźmy! Nasz kryzys finansowy chwilowo wygląda totalnie beznadziejnie, więc jest to wręcz "idealny" grunt dla Fasola... Chwilowo nie będzie go z czego utrzymać... :/ Fasol?

    Typowe :D Właśnie wtedy trafiają się cionrze :P

    Małż zarobiony jak wół, wrócił do domu na weekend, ale wiecie- w ostatnich dniach miała premierę pewna gra... W związku z tym właściwie od piątku jestem słomianą wdową i mogę sobie swobodnie umierać z bólu bez obaw, że to wzbudzi jego podejrzenia :D

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 24 maja 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Typowe :D Właśnie wtedy trafiają się cionrze :P

    o nie cionrze trafiają się tam gdzie mnie nie ma :) także dla waszego dobra chyba się od Was oddalę, co by Was nie zarazić jak sraczką:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no co ty przyszła mama nie możesz się oddalić! Tutaj jest takie natężenie zaciążonych, że sama zaraz bakcyla złapiesz ;)

    A własnie zaciążone wiedźmy, jak to jest z piersiami we wczesnej ciąży mogą w ogóle nie boleć? Moja pierwsza ciąża tak mnie zaskoczyła że nawet nie pamiętam jak się wtedy czułam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 15:13

    przyszła mama 2 lubi tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 24 maja 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Typowe :D Właśnie wtedy trafiają się cionrze :P

    Tez tak mi się wydaje, sądzac z obserwacji otoczenia. Więc nie zdziwię się, jak po miesiącach starań Fasol trafi się akurat teraz, kiedy nie ma na niego kasy :P
    zwei_kresken wrote:
    Małż zarobiony jak wół, wrócił do domu na weekend, ale wiecie- w ostatnich dniach miała premierę pewna gra... W związku z tym właściwie od piątku jestem słomianą wdową i mogę sobie swobodnie umierać z bólu bez obaw, że to wzbudzi jego podejrzenia :D

    Nie ma to jak porzadny dystraktor :P

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 24 maja 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sraczka odpuściła, zamiennie przyszedł Mr Zaparcie :/

    Mnie bolały cycki w cionszy poronionej i nie bolały w tej (dopiero po 10tc) więc to jeden z "tych pewnych" objawów :p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 24 maja 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w to leniwe popołudnie ;)
    zwei_kresken wrote:

    Małż zarobiony jak wół, wrócił do domu na weekend, ale wiecie- w ostatnich dniach miała premierę pewna gra... W związku z tym właściwie od piątku jestem słomianą wdową i mogę sobie swobodnie umierać z bólu bez obaw, że to wzbudzi jego podejrzenia :D

    hehe, wiedźmin? ;) ja też trochę wdowa, ale u mnie mortal. trochę razem pograliśmy, ale potem zagonił mnie do garów i teraz mogę sobie jedynie z psem pogadać. :P

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 24 maja 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odrobina mnie w pierwszej zaczeły boleć gdzieś w 6 miesiącu a teraz pod dotykiem bolą od początku. Nie ma reguły :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 24 maja 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolą piersi z rana najbardziej ale to głównie przy dotyku... a potem chyba się do tego bólu przyzwyczajam bo funkcjonuje normalnie jakby ich nie było :p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • emilanka Autorytet
    Postów: 4200 2968

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cze chciałabym się tylko zameldować - moje przypuszczenia się sprawdziły co do imprezy ... Co gorsza nawet nie wiem o której wróciliśmy bo cała noc jasno jest :p

    nick nieaktualny, dotik lubią tę wiadomość

    IG: dinozaur_nieplodnosci
    you tube: ciazooporna

    PCOS, insulinooporność, hiperinsulinemia poposiłkowa, hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy, hiperandrogenizm (zbyt wysoki DHEAs androstendion), nietolerancja glutenu, mleka krowiego, mutacje: MTHFR 1298ac, Leiden, PAI, DTRR, nieszczelne jelita...
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że pytongowanie po pijaku zaliczone ;)

    dotik lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    Mam nadzieję, że pytongowanie po pijaku zaliczone ;)

    oby oby ;) pijane plemniory są rozluźnione i łatwiej trafiają w jajo :D

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam przeczucie na dziewczynke ale to moze dlatego, ze zawsze chcialam corke i tez nie przepadalam nigdy za malymi chlopcami... Teraz juz nie jestem taka przekonana i tak uparvie nie chce dziewczynki. Pewnie bedzie chlop bo za bardzo nie umiem sobie wg wyobrazic

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiedźmaMaKota wrote:
    Ja mialam przeczucie na dziewczynke ale to moze dlatego, ze zawsze chcialam corke i tez nie przepadalam nigdy za malymi chlopcami... Teraz juz nie jestem taka przekonana i tak uparvie nie chce dziewczynki. Pewnie bedzie chlop bo za bardzo nie umiem sobie wg wyobrazic

    Pewnie chłop. Albo charakterna baba, w końcu fak na usg zobowiązuje ;)

    WiedźmaMaKota lubi tę wiadomość

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Pewnie chłop. Albo charakterna baba, w końcu fak na usg zobowiązuje ;)
    Charakterna po matce? To moze lepiej spokojny chlop po tacie? :) oby bylo zdrowe i grzeczne, o!

    zwei_kresken lubi tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiedźmaMaKota wrote:
    Ja mialam przeczucie na dziewczynke ale to moze dlatego, ze zawsze chcialam corke i tez nie przepadalam nigdy za malymi chlopcami... Teraz juz nie jestem taka przekonana i tak uparvie nie chce dziewczynki. Pewnie bedzie chlop bo za bardzo nie umiem sobie wg wyobrazic

    Ale to tak jest, sama bym chciała chłopca takiego blondynka obciętego na grzybka, a z drugiej strony córeczkę co bym ją mogła stroić ;)
    WiedźmaMaKota wrote:
    Charakterna po matce? To moze lepiej spokojny chlop po tacie? :) oby bylo zdrowe i grzeczne, o!

    Nie no wiedźma ty byś zaraz chciała żeby takie grzeczne było, czasami musi mamie i tacie troszkę podokuczać ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 20:29

‹‹ 557 558 559 560 561 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ