Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
-
WIADOMOŚĆ
-
zwei_kresken wrote:Nie, to nie skurcze, to ukłucia.
Gorzej- nie ma śladu po Ridżu...
Fak. -
Baronowa_83 wrote:Dupek. Jak nie chcemy to pezylazi, jak jest potrzebny to sie ociąga. Kiedy masz lekarza?
A może to tylko to słynne krwawienie w terminie miesiączki, a nie poronienie? (O_o) -
Wiedźmy powiedźcie mi czy słyszałyście coś na temat koktajlu położnej z olejem rycynowym? Jest taki temat na fioletowej stronie ale mało dziewczyn się na ten temat wypowiedziało.
Sorry że znowu zaczynam temat ciążowy ale ciekawi mnie ten olej rycynowy a na wujku googlu różne rzeczy wypisują. -
Basik122 wrote:Wiedźmy powiedźcie mi czy słyszałyście coś na temat koktajlu położnej z olejem rycynowym? Jest taki temat na fioletowej stronie ale mało dziewczyn się na ten temat wypowiedziało.
Sorry że znowu zaczynam temat ciążowy ale ciekawi mnie ten olej rycynowy a na wujku googlu różne rzeczy wypisują.
Pierwsze słyszę o takim specyfiku Basia, ale znalazłam na necie coś takiego:
http://www.ciazowy.pl/artykul,koktajl-poloznych-cudowna-mikstura,3051,1.html
Nie wierzę jednak, że jakaś położna wywołuje poród koktajlem alkoholowo-olejowym. W szpitalu, w XXI wieku...? -
nick nieaktualny
-
Basik122 wrote:Wiedźmy powiedźcie mi czy słyszałyście coś na temat koktajlu położnej z olejem rycynowym? Jest taki temat na fioletowej stronie ale mało dziewczyn się na ten temat wypowiedziało.
Sorry że znowu zaczynam temat ciążowy ale ciekawi mnie ten olej rycynowy a na wujku googlu różne rzeczy wypisują.
Mi najpierw jakies zastrzyki podawali 3 dni, nic to nie dalo. Jak podlączyli oxy to za 30 minut zaczęłam miec skurcze -
nick nieaktualny
-
Hey co do oleju to ja mogę polecić wam coś innego i na coś innego. Jak mi się zachorowało to mąż trochę martwił się i narzekał w pracy i jedna z naszych klientek jak dowiedziała się o co chodzi poleciła aby mąż kupił mi olejek z oregano. Powiedziała ,że pomoże mi on uporać się z h.pylori i z zapaleniem żołądka , bo to taki naturalny antybiotyk . Nie za bardzo w to wierzyłam i steptycznie na to patrzyłam ale mąż tak ładnie błagam
. Po kilku dniach stosowania okazało się że wszystkie dolegliwości odeszły jak ręką odjął i nie musiałam wybierać się do lekarza po antybiotyk. Zrobiłam sobie kontrolne badania na H. Plori aby mieć porównanie z wcześniejszym wynikiem i co ? Spadło! Mąż mówił ,że ta nasza klientka dużo podróżuje po egzotycznych krajach i dzięki temu olejkowi nigdy nie miała problemów żołądkowo - jelitowych po piciu ich wody a dlatego ,że do każdej dodawała kilka kropli olejku z oregano. Poza tym rany goja się na niej jak na psie. Więc może coś w tym jest
u mnie już olejek ma swoje miejsce w apteczce i ciekawa jestem czy na inne przypadłości tez zda egzamin . Jeszcze nie wiem jak to się ma do starań o dziecko ale spokojnie tego też się dowiem :p w ziołach ojca środki bodajże miał swój skład także raczej nie szkodzi.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 10:49
-
saxatilia wrote:Tylko ze ona go nie chce. Rozstala sie z chopem i ma nowego i nie wie czyje. I bardzo nie chce.
A ja rycze bo jej zazdroszcze ciazy i rycze bo sama nie chcialam.
Nie moge sie wyzbierac
To sory, ale po co Ci zawraca dupe i Cię stresuje?
Niech robi co uważa za stosowne.
Nie wie czyje... Ludzie to mają problemy.Starania od 09.2011r.
sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
14 c.s.
luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
wrzesień 2016 - usuwamy polipa... -
https://bellybestfriend.pl/forum/porod/koktajl-poloznych-ma-ktos-doswiadczenie,8167,1.html#show-post-2560715#show-post-2560715
To fontek z fioletowej. Maksa urodziłam 10 dni po terminie więc teraz chciała bym żeby było jednak o czasie. Do tego miałam dość ciężki poród i długi dlatego tak mnie nurtuje ten specyfik.
Oxydocyna nic mi nie pomogła bo ja skurcze miałam i to od krzyża za to nie miałam rozwarcia. -
nick nieaktualny
-
saxatilia wrote:Ech to tak wygląda. Dzwonila zeby zapytac jak sie zaczyna poronienie.
Ech
Sorry, ale taka koleżanka to głupia pinda dla mnie.
Zadzwonić do kogoś kto przeżył poronienie, by zapytać o początki - ale z rozmysłem, że jej na ciąży nie zależy... Wrrr
A Ty weź się dziewczyno do kupy. Nie rozmyślaj i nie wracaj do złych przeżyć.
Teraz jest teraz. Świadomie starasz się o dziecko i będzie ono chciane.
Tyle. -
Basik122 wrote:https://bellybestfriend.pl/forum/porod/koktajl-poloznych-ma-ktos-doswiadczenie,8167,1.html#show-post-2560715#show-post-2560715
To fontek z fioletowej. Maksa urodziłam 10 dni po terminie więc teraz chciała bym żeby było jednak o czasie. Do tego miałam dość ciężki poród i długi dlatego tak mnie nurtuje ten specyfik.
Oxydocyna nic mi nie pomogła bo ja skurcze miałam i to od krzyża za to nie miałam rozwarcia.
Basia, ja zamierzam pić herbatę z liści malin od ok. 32 tc.
Można sobie poczytać o niej tutaj:
https://parenting.pl/portal/herbata-z-lisci-malin
http://www.netmama.pl/magazyn/porod/zlagodzic-bole-porodowe/herbata-z-lisci-malin-moze-usprawnic-porod/Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 10:45
Basik122 lubi tę wiadomość
-
saxatilia wrote:Tylko ze ona go nie chce. Rozstala sie z chopem i ma nowego i nie wie czyje. I bardzo nie chce.
A ja rycze bo jej zazdroszcze ciazy i rycze bo sama nie chcialam.
Nie moge sie wyzbierac
Boże co za kobietaa tupet ma zajebisty żeby ci tym głowę zawracać jak wie że się starasz
-
nick nieaktualny