X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 13 września 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaAnna wrote:
    Czarnulka gratuluje !! Ten wrzesień to naprawdę jakis hardcor!! Tyle pozytywów :))
    I oby zakończył się samymi pozytywami :)

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 13 września 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Mam dobre przeczucia co do Ciebie :D
    BTW idziemy niemal równo, ja 8 dpo :) kiedy testujesz?
    U mnie dzis 9dpo. Chciałam testować po weekendzie. Ale to plamienie, które nadal trwa (tak łudziłam się ze zniknie po 15 min) i ból brzucha jak na @ ze obawiam się że nie będzie co testować bo jutro okres zawita pełną parą :(

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 13 września 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Nona, niestety u mnie @ się rozkręca. Doszło do tego, że 3-4 dni przed terminiem zaczynają mi się plamienia, a nawet jakieś skrzepy. A krwawienie zaczyna się w terminie. Mam już tego dość, nie wyrabiam psychicznie. Od roku nie zadziało się nic... poddaję się. Może kiedyś tu wrócę, ale na dzień dzisiejszy nie daję rady :( trzymam za Was kciuki, mam nadzieję, że szybciej niż do mnie trafi do Was szczęście.
    I nie kłóćcie się o bzdury, nie o to tu przecież chodzi
    Przykro mi :(

    RudaAnna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:43

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 13 września 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co do temp nic nie jest przrsadzone wszystko zalezy jakie temp mieliscie w pierwsze fazie cyklu .. mi dwa dni temu spadla na 36.5 jednak test pozytywny

    Maltusia lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 13 września 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do plamien to w poronionej i w ostatniej ciazy mialam @ w terminie .. z tym ze trwala jeden dzien i nie bylo tego wiecej niz wkladka mialam delikatne bóle jak na @ ale takie delikatne .. zas w tej ciazy pierwszej nie krwawilam w dniu @ bole byly okropne utrzymywały sie przez 3-4dni
    Aha i.w ostatniej ciazy plemienia trwaly do 9 tyg dwa tyg spokoju i pozniej w 11 krwowtok ale to tez moze ze wzgledu na blizniacza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2018, 10:51

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 września 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka myślę,że max 14 i bedą.

    Czarnulka a badalaś bete jak poronilaś? Że sama zaczęlaś krwawic?

    Meggs czekaj cierpliwie :*
    Nona plan na wrzesień fajny ;)

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 13 września 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Meggs kochana, oby nie. Czasem na początku są mikro plamienia...
    ja wkladam patyczek/palucha i patrze na kolor...
    Dzięki. Też tak robię. Śluz jest różowo-brązowo-biały rozciągliwy. U mnie plamieniem rozpoczyna się okres. Z reguły nie przychodzi wcześniej, a już nie o 5 dni, ale to nie zegarek przeciez, mogło się coś przestawić. Zastanawiam sie tylko jak szybko progesteron spada?

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 13 września 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Menka myślę,że max 14 i bedą.

    Czarnulka a badalaś bete jak poronilaś? Że sama zaczęlaś krwawic?

    Meggs czekaj cierpliwie :*
    Nona plan na wrzesień fajny ;)
    tylko w pierwszej ciąży sama zaczelam krwawic bo dzidzius nie zyl juz z dwa tyg wcześniej ale samo nie polecialo dwie kolejne tez nie polecialy serduszko stawalo w 9 tyg nie wiadomo czego za kaŻdym razem tak samo niby wszystko ok na usg a pozniej stawalo nawwt w 3 ciazy robilam non stop usg i nic ciaza ksiazkowa a jednak cos sie dzialo porobilam mnóstwo badan dali leki i ostatnia czwarta ciaza byla ok.. gdyby nie to ze byla zagrozona bo blizniacza

    O obumarciu dowiadywalam sie z usg ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2018, 10:59

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 13 września 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Dzięki. Też tak robię. Śluz jest różowo-brązowo-biały rozciągliwy. U mnie plamieniem rozpoczyna się okres. Z reguły nie przychodzi wcześniej, a już nie o 5 dni, ale to nie zegarek przeciez, mogło się coś przestawić. Zastanawiam sie tylko jak szybko progesteron spada?
    Zagnieżdżenie ? :) Progesteron miałaś piękny więc na moje oko za szybko na @ ;)

    Meggs lubi tę wiadomość

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 13 września 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Dziewczyny a co do temp nic nie jest przrsadzone wszystko zalezy jakie temp mieliscie w pierwsze fazie cyklu .. mi dwa dni temu spadla na 36.5 jednak test pozytywny

    Dokładnie tak. U mnie 36.6 i też jestem :)

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    f2w3csqv689n39p9.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 września 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    tylko w pierwszej ciąży sama zaczelam krwawic bo dzidzius nie zyl juz z dwa tyg wcześniej ale samo nie polecialo dwie kolejne tez nie polecialy serduszko stawalo w 9 tyg nie wiadomo czego za kaŻdym razem tak samo niby wszystko ok na usg a pozniej stawalo nawwt w 3 ciazy robilam non stop usg i nic ciaza ksiazkowa a jednak cos sie dzialo porobilam mnóstwo badan dali leki i ostatnia czwarta ciaza byla ok.. gdyby nie to ze byla zagrozona bo blizniacza

    O obumarciu dowiadywalam sie z usg ..
    Pomylkowo polubilam.
    Czyli to już byly serduszka? Rozumiem,źxe szpitalem sie kończyło?
    Przykro mi..ale waźne,że bliźniaki zdrowo rosną ;)

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 13 września 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Pomylkowo polubilam.
    Czyli to już byly serduszka? Rozumiem,źxe szpitalem sie kończyło?
    Przykro mi..ale waźne,że bliźniaki zdrowo rosną ;)
    Tak niestety co sie okazało robilismy genetyke i wszystko dobrze .. jedynie wyszły mi mutacje mthfr i pai 1 dodatkowo przeciwciał przeciwk jadrowe ana .. dali mi clexane 0.6 i kazali brac kwas foliowy metylowany ja biore actifolin 0.8 przed staraniami to mi zalecano . Wcześniej brałam na recepte 5 mg ale to nic nie dalo bo mi nie przyswaja zwyklego i dodatkowo organizm go nie wykorzystywal i tworzyly sie toksyny .. takze dziewczyny czy macie ta mutacje czy nie bierzcie formy metylowane lub wit w ktorych choc troche jest tej formy metylowanej .. choc teraz chyba juz w kazdych wit jest 0.4 tej formy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2018, 11:21

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 13 września 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka - gratulacje!!! Piękne kresunie <3
    Oby więcej takich :-)

    Przedszkolanka-trzymam kciuki za betę :-)

    Meggs-oby implantacja. Ale zdarzają Ci się takie @, gdy 2-3 dni przed plamisz A dopiero potem przychodzi @? Progesteron masz piękny Dziewczyno, woecnjesli to nie implantacja, sprawdzałaś tsh i czy nie masz nigdzie polipa? Polipy endometrialne lubią się podobno tworzyć przy nieco podwyższonym tsh, blokują zagnieżdżanie się zarodków i dają objawy plamienia przed @.

    A jeśli chodzi o wątek marcowy-sama na nim jestem i fakt - niestety zbyt dużo się tam działo. Ale nie powinno się nigdy straszyć żadnych dziewczyn i nic nie usprawiedliwia informowania innych o tym, co się dzieje w naszym małym gronie. Więc bardzo proszę się nie martwić! Na pocieszenie (moje czarnohumorzaste) - takie.podwyzszone statystyki bardzo rzadko się objawiają, więc u Was powinien być większy spokój ;-)

    czarnulka24, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 września 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Tak niestety co sie okazało robilismy genetyke i wszystko dobrze .. jedynie wyszły mi mutacje mthfr i pai 1 dodatkowo przeciwciał przeciwk jadrowe ana .. dali mi clexane 0.6 i kazali brac kwas foliowy metylowany ja biore actifolin 0.8 przed staraniami to mi zalecano . Wcześniej brałam na recepte 5 mg ale to nic nie dalo bo mi nie przyswaja zwyklego i dodatkowo organizm go nie wykorzystywal i tworzyly sie toksyny .. takze dziewczyny czy macie ta mutacje czy nie bierzcie formy metylowane lub wit w ktorych choc troche jest tej formy metylowanej .. choc teraz chyba juz w kazdych wit jest 0.4 tej formy
    Rozumiem... ja biorę folik i ladee vit.

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Podglądam Was i kibicuję z ukrycia. Przepraszam że się wtrace.
    Nie udzielam się już na żadnym forum ( konto tylko do kykresu), ale czytam że wiele z Was jest w podobnej sytuacji w której byłam ja. Pozwólcie że przedstawię Wam moją historię: 1cs (zielone światło od lekarza) i bach ciąża. Uwierzcie da się, chociaż do tej pory nie mogę uwierzyć (w niedzielę zaczynam 20tc). Praktyczne od kilku dni po owulacji wiedziałam że się udało, ból podbrzusza na okrągło, dodam że owulacja była bardzo bolesna jak nigdy, do tego ból piersi, nigdy wcześniej tego nie zaobserwowalam i śluz, dużo śluzu.
    Test zrobiłam 12 dni po w czwartek, okres powinnam mieć w niedzielę, w piątek po południu zaczęłam plamic ( wyglądało jak krwisty plodny śluz, coś takiego jak teraz ma Meggs) wieczorem rozkręcilo się na dobre, sobota i niedziela krwawilam jak zawsze przy okresie, identycznie! Dalej taki sam ból podbrzusza i piersi. W poniedziałek zatrzymało się mocne krwawienie i znowu pojawiło się plamienie z piątku do tego silniejszy ból podbrzusza. Nie miałam pojęcia co się dzieje, byłam pewna że to cb więc nie miałam nadziei, później przyszła myśl że może cp i pobiegłam po test który wyszedł mega pozytywny. Lekarz na usg nie widział nic, twierdził że to implantacja (po wcześniejszym cieniu na teście), zlecił betę i progesteron dodał że jeżeli będzie bardzo niski to cp, na szczęście był w normie.
    Broń Boże nie chce Wam robić zludnych nadziei ale pokazać że wszystko może się zdarzyć naprawdę, i że plamienie to nie zawsze to najgorsze grunt to pozytywne myślenie (wiem, łatwo powiedzieć kiedy mam to za sobą :)) przepraszam, rozpisalam się.

    speakyourmind93, Meggs, Ariette1983, Słoneczko12, natalia000 lubią tę wiadomość

  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 13 września 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka gratulacje! Super wiadomość :)

    Przedszkolanka trzymam mocno kciuki za Ciebie!

    U mnie dzisiaj 6 dpo, najgorsze to czekanie po owulacji.

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 13 września 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:

    Meggs-oby implantacja. Ale zdarzają Ci się takie @, gdy 2-3 dni przed plamisz A dopiero potem przychodzi @? Progesteron masz piękny Dziewczyno, woecnjesli to nie implantacja, sprawdzałaś tsh i czy nie masz nigdzie polipa? Polipy endometrialne lubią się podobno tworzyć przy nieco podwyższonym tsh, blokują zagnieżdżanie się zarodków i dają objawy plamienia przed @.

    Mam tak , ze dzien przed @ mam brązowe plamienie. Zawsze jeden dzień.
    TSH mam 1,082 więc idealne. Ft3 i 4 i przeciwciała wszystko idealnie.
    Tak właśnie za szybko dla mnie na taki spadek proga ale kto wie. Zaczekam i zobacze jak sytucja się rozwinie.

    Dzięki dziewczyny, jesteście nieocenione :*

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 13 września 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs, dla mnie też to wygląda na implantację, trzymam kciuki! :)

    Meggs lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ