Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • makalotia Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Beta z dziś 132
    Cudownie <3 jeszcze raz gratuluję!

8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Beta z dziś 132
    Aduszka gratuluje czy moglabys sie z nami podzielic objawami :* piersi Cie bolaly jaki sluz klucia mdlosci ;)

• iwwk Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Beta z dziś 132

Gratulację :*

atdcjw4ziax1my6y.png
  • Aduszka83 Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Aduszka gratuluje czy moglabys sie z nami podzielic objawami :* piersi Cie bolaly jaki sluz klucia mdlosci ;)

Zapraszam pod wykres. Nic poza tym co zaznaczone mi nie dolegało.
    Zawsze mnie piersi zaraz po ovu bolały a tym razem nic do tej pory nie bola. Bardziej widać żyły ale nie bolą.

...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • przedszkolanka:) Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 19:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka gratuluję!!! <3 pieknie zaczynamy :)

Makalotia za chiny nie pamiętam jakie miałam przed koncem kp,ale mąż mówi,że też takie długie (na pewno bo inaczej bym pamiętała a tak to się cieszylam,że po kp się uregulowało).

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Zapraszam pod wykres. Nic poza tym co zaznaczone mi nie dolegało.
    Zawsze mnie piersi zaraz po ovu bolały a tym razem nic do tej pory nie bola. Bardziej widać żyły ale nie bolą.

A czy badania w 7dc robilas moze?
    I jeszcze mam pytanie,bo widzę wzdęcia,od ktorego dnia je zauważyłaś? Bo mnie męczą tez :/

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • Izaw Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka gratulacje! :)

27 lat
    9cs
  • Aduszka83 Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    I jeszcze mam pytanie,bo widzę wzdęcia,od ktorego dnia je zauważyłaś? Bo mnie męczą tez :/
    W tym cyklu nie bo to bul weekend ;)

• Aduszka83 Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Wzdcia i inne tak jak na wykresie

• Majaaa Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, możecie mi wpisać @:(
    Powiedzcie mi jakie są koszty badania nasienia oraz z kim konsultuje się wyniki?
    Jak w ogóle wyglada to badanie?;)

Iiii....nie poddaje się, proszę o wpisanie mnie na 30 września!

przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Powiedzcie mi jakie są koszty badania nasienia oraz z kim konsultuje się wyniki?

Nie lubie licze ze 30 bedzie szczesliwy. Maz chcial robic to kolo 400 zl ale w koncu nie zrobil kupilismy Fertilman plus.

Majaaa lubi tę wiadomość

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:

Ja pokazywałam u gina ale u nas wszystko.ok bylo. A mąż to do urologa chyba? Mój miał żylaki to tam konsultował. Kwoty nie pamietam. A badanie no musi mąż sobie poradzic ;)

To jeszcze szansa na wrzesien <3

Majaaa lubi tę wiadomość

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • alex0806 Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed chwilą przy badaniu szyjki zauważyłam w środku kroplę krwi. Taką tyci. A teraz już biały śluz. Więc albo mnie zaleje, albo może być implantacja? Byle jutro @ nie przyszła bo jedziemy na wesele ;(

PRhCp2.png

Aniołek 04.06.2018 - 10 tc. Aniołek 26.10.2018 - 5 tc.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, MTHFR 1298 homo, Leiden hetero, PAI-1 4G homo.

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Ja przed chwilą przy badaniu szyjki zauważyłam w środku kroplę krwi. Taką tyci. A teraz już biały śluz. Więc albo mnie zaleje, albo może być implantacja? Byle jutro @ nie przyszła bo jedziemy na wesele ;(

Może ;)

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • Majaaa Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mnie najbardziej wkurza? To, ze według lekarzy, wszystko jest Ok. Nie zlecając żadnych badań, stwierdzają, ze wszystko jest w porządku. „Proszę wracać do domu i się strać, 200zl płatność karta czy gotówką?”- stali tekst, kilku i których byłam w ostatnich miesiacach. Nie lubię siedzieć bezczynnie. Uważam, ze jeśli przy córce zaszłam bez problemów, a teraz mam na swoim koncie puste jajo płodowe i długie starania, to gdzieś musi być przyczynia. Przeraża mnie, ze diagnostyka poronień odbywa się dopiero po trzech stratach! Nie wyobrażam sobie tego. Tyle kobiet, a wśród nich ja, jest pozostawionych samych sobie. I albo się uda albo nie. Wkurza mnie to! I hormony buzują także Sorki, musiałam się wyżalić.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 20:59

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaa niestety tak jest.. ja gdybym nie zrobiła sama badań za które wydałam majątek to w życiu bym wspomagaczy nie dostała;/

Majaaa lubi tę wiadomość

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Wiecie co mnie najbardziej wkurza? To, ze według lekarzy, wszystko jest Ok. Nie zlecając żadnych badań, stwierdzają, ze wszystko jest w porządku. „Proszę wracać do domu i się strać, 200zl płatność karta czy gotówką?”- stali tekst, kilku i których byłam w ostatnich miesiacach. Nie lubię siedzieć bezczynnie. Uważam, ze jeśli przy córce zaszłam bez problemów, a teraz mam na swoim koncie puste jajo płodowe i długie starania, to gdzieś musi być przyczynia. Przeraża mnie, ze diagnostyka poronień odbywa się dopiero po trzech stratach! Nie wyobrażam sobie tego. Tyle kobiet, a wśród nich ja, jest pozostawionych samych sobie. I albo się uda albo nie. Wkurza mnie to! I hormony buzują także Sorki, musiałam się wyżalić.
    Dlugie starania niestety nie wplywaja dobrze na samopoczucie zrob na poczatek hormony FsH LH i moze warto byloby podejsc zrobic monitoring kiedy owulacja wypada jak rosnie jeszcze jest jedna kwestia czy masz drozne jajowody

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 21:03

Majaaa lubi tę wiadomość

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie teraz tak zastanawia.. co najbardziej stwierdza owulkę prócz monitoringu? Temperatura(skok), wyniki w tym 7dpo? Co jest najbardziej wiarygodne?

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura i obserwacja śluzu

• Niezapominajka2 Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2018, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka, owulację najlepiej potwierdza ciąża :) a tak na serio to fakt - śluz i dwufazowość wykresu, skok o min. 0,3 st (6 niższych temperatur pod rząd i później 3 wyższe pod rząd). Niestety czytałam też, że przy niepękających jajeczkach są identyczne objawy a nawet wyniki progesteronu są w drugiej fazie cyklu podwyzszone. Ale taką ewentualnosć sprawdza się dopiero, gdy dlugo nie ma ciąży.

przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego