X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Cukier Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 2 września 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie potrafię badać szyjki niestety , tzn zrobiłam to dzisiaj pierwszy raz i wydaje się rozpulchniona i nisko :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2018, 22:04

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 2 września 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, po sierpniu wypadałoby tu posypać serduchami, mam nadzieję, że się postaracie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:26

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 września 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziwi tylko brak bólu typowo @ który mam za każdym razem od owu przez 2 tygodnie. Teraz mnie wzdęło i po prostu bolał brzuch i podbrzusze ale nie był to ból typowo @. Ale domyślam się,że przecież i tak może być.

    Testujące jutro rano się meldują z pozytywami!! Alex i Cukier słysza?

    A Isia (nie)grzecznie bałamuci chłopa :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 2 września 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukier ja też nie :D Dopiero się uczę i nie wiem nawet czy robię to dobrze. Zazdroszczę tym co już mogą pomału testować i oby same pozytywne testy przez najbliższe dni się pojawiały :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 2 września 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 12:45

  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 2 września 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja generalnie szyjkę mam mega nisko (chyba przez spore tylozgiecie) i nie mam problemów aby jej dosięgnąć. Z kolei mam wrażenie, że cały czas jest tak samo nisko..Co do poziomu rozpulchnienia to raczej też u mnie dość wyczuwalne ale standardowo nie bada jej regularnie , bo mam schizy, że przez to złapie jakieś zapalenie..no i trzeba mieć, to znaczy zaleca się mieć krótkie paznokcie ;). Tak więc moje badanie ogranicza się tylko do sprawdzenia 1-2 razy na cykl w okolicach pozytywnego testu owu jako dodatkowe potwierdzenie.

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Mnie dziwi tylko brak bólu typowo @ który mam za każdym razem od owu przez 2 tygodnie. Teraz mnie wzdęło i po prostu bolał brzuch i podbrzusze ale nie był to ból typowo @. Ale domyślam się,że przecież i tak może być.

    Testujące jutro rano się meldują z pozytywami!! Alex i Cukier słysza?

    A Isia (nie)grzecznie bałamuci chłopa :D


    Hahah ! Jak wy wszystko kumacie :))))) jutro wstaje o 5:30 bo na 7:30 gin a jeszcze do przedszkola na 7.00 dojechać i ogarnac sie jakos :))) wiec rano bede zaglądać od świtu na testy twoje :**

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 2 września 2018, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam zazdroszczę ze owu czujecie ja nigdy nic nie czuje takiego konkretnego żeby powiedzieć tak to jest to.

    Czekam na wasze pozytywne testy

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 2 września 2018, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka:) rozpoczynamy 9-ty miesiąc kp :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Sung jak była owu to jutro myślę coś powinno oznaczyc,ale nie znam tego programu ;)

    a nie, on pokazuje po paru wyższych dopiero.
    Nona wrote:
    Progesteron nie trzeba na czczo?

    trzeba
    Angelisia wrote:
    Hej dziewczyny ;)
    Od ponad tyg czasu miewam bole glowy, nie sa dosyć silne ale odczuwalne czasem mocniej, a czasem mniej. Bralam infolic, podobno on czasami ma takie skutki ze boli głowa. Ale odstawiłam go już kilka dni temu a glowa nadal mnie poboloewa do tego mam mdlosci, wymioty .. i nic a nic nie przechodzi. Siostra dzisiaj zaczęła mi wmawiać ze to na pewno ciąża, ale mysle ze to na bank nie mozliwe bo @ mialam 19.08 ale z drugiej strony przyszla w 22 dc i trwala az 7 dni, co zawsze mialam 5 gora 6 dni.. Czuje sie tak okropnie wlasnie jakos jak skończyła mi sie @.. od tamtej pory to jakas tragedia, nie mam nawet na nic siły, jestem okropnie przemęczona doslownie nic nie robieniem, płakać mi się chce non stop. Nigdy nie miałam takiego cyklu, zaczęło się to dopidro jak zaczęłam brać ten infolic..

    trudno powiedzieć, ale ja no nie mogę brać samych metyli w dużych dawkach, bo mam po nich mega zjazd psychiczny.


    Ja też mam kiepski okres, wstać rano nie mogę. Podniosłam sobie leki tarczycowe, może mnie obudzą... bo szkoła sie zaczęła..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie łykalam tylko jedna kapsulke, jakoś przez 15 dni tylko i odstawiłam przez ten ból, to jest dla mnie straszne, mam nadzieje ze to minie kiedy przyjdzie następna @ bo to jakas paranoja .. moze faktycznie jakies jesienne przesilenie skoro sporo nas ma podobne objawy..

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 3 września 2018, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję że wrzesień nie dla mnie ;( plamienie się rozkreciło i t3mperatura poleciała. Test przed tym zrobiłam po 3 rano, wydawało mi się że coś tam widzę i zostawiłam test ale kreska teraz oczywiście zniknęła. Pewnie to okres otworzył mi oczy. A już chciałam na betę lecieć;( zaczynam ostatni cykl z CLO, mam zwiększyć dawkę a jak się nie uda to 2 miesiące przerwy od leków;(
    A te wszystkie objawy to chyba tylko hormony...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2018, 06:24

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Melduję że wrzesień nie dla mnie ;( plamienie się rozkreciło i t3mperatura poleciała. Test przed tym zrobiłam po 3 rano, wydawało mi się że coś tam widzę i zostawiłam test ale kreska teraz oczywiście zniknęła. Pewnie to okres otworzył mi oczy. A już chciałam na betę lecieć;( zaczynam ostatni cykl z CLO, mam zwiększyć dawkę a jak się nie uda to 2 miesiące przerwy od leków;(
    A te wszystkie objawy to chyba tylko hormony...
    Przykro mi bedziemy testowac razem w pazdzierniku;)

  • Cukier Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 3 września 2018, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 dpo negatywny ;( no zobaczymy co te moje objawy oznaczają

    Mika88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukier wrote:
    11 dpo negatywny ;( no zobaczymy co te moje objawy oznaczają
    Przez przypadek plubilam znaczy nie lubie tego a testy moga nie wyjsc wczesnie dopuki @ nie ma jest nadzieja.

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 3 września 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .

    Alex,Cukier głowy do góry :*
    Ps.u mnie spadek tempki,wszystko minęło więc po prostu organizm walczył z wirusem w weekend. Czuję że będzie krótka fl i @ na dniach też..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2018, 07:35

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 3 września 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dziś się pożalę, bo chyba tylko ja jestem takim pechowcem, że zawsze w okolicach owu tak pokłócę się z męzem że patrzeć na niego nie moge... stres milionowy, bo ja z tych wrażliwych i biorących wszystko do siebie, że szlag trafia całe starania :(

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 3 września 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie takiego poranka się spodziewałam cholercia:/

    Cukier jeszcze bym poczekała chwile 11dpo to wcześnie

    Alex przykro mi może po odpuszczeniu leków pójdzie to w dobrym kierunku.

    Przedszkolanka szkoda ale ten cykl u Ciebie był tak dziwny ze nic nie wiadomo co będzie

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 3 września 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Hej, ja dziś się pożalę, bo chyba tylko ja jestem takim pechowcem, że zawsze w okolicach owu tak pokłócę się z męzem że patrzeć na niego nie moge... stres milionowy, bo ja z tych wrażliwych i biorących wszystko do siebie, że szlag trafia całe starania :(


    Megs to po kłótni szaleńczy i namiętny seks na zgodę trzeba zapodać. Szkoda w życiu czasu na kłótnie i obrażanie jak się ludzie kładą spać pogodzeni to jest dużo łatwiej czasem warto odpuścić bo tylko sobie robimy krzywdę tym stresem tego się można nauczyć z czasem :)

    Meggs, Nona, Paulii lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ