X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pinaa89 wrote:
    Hej :-) mogę się dopisać do testowania na 26 września? Właśnie rozpoczęłam 7 cykl starań, już powoli zaczynam miec doła, kolejny okres, kolejny cykl, liczyłam, że wystarczy tylko jeden numerek w dni płodne i już a tu takie problemy :-) Ginekolog stwierdził, że nie ma żadnych widocznych przeciwskazan do ciąży, hormony w normie. Od początku cyklu biorę olej z wiesiołka, bo wydaje mi się, że śluzu płodnego mam jak na lekarstwo, chyba go bardziej wygrzebuje i dopowiadam, że jest, niż faktycznie go mam. Czy któraś z was we wcześniejsze ciążę zaszła bez żadnej pomocy medycznej po ponad pół roku? Czy jak już minęło pół roku to na pewno jest już coś nie tak?
    Tez slyszalam ze po roku staran moja kolezanka zaszla w ciaze dokladnie po 9 miesiacach staran. Jesli beda dalej problemy zaczelabym od hsg sprawdzenia droznosci a potem reszte badan

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zacznijcie w koncu testowac ;) bo nudno sie zrobilo;) Trzymam kciuki

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 września 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri wrote:
    Nie, ale jesli w tym cyklu sie nie uda, to mam postanowienie pojsc za rada lekarza i zaczac mierzyc. Wczesniej robilam testy ovu i niewiele to dalo, wiec w tym cyklu odpuscilam wszystko i poszlismy na zywiol.

    Dzis zmierzylam ot tak sobie tempke w pochwie i bylo 37.2 stopni :o
    No, ale nie mam zadnego punktu odniesienia...
    A ty? :)
    Ja tak,mam.wykres udostępniony ;)

    Pinaa a mąż się badał?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • pinaa89 Autorytet
    Postów: 346 734

    Wysłany: 4 września 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Ja tak,mam.wykres udostępniony ;)

    Pinaa a mąż się badał?


    Jeszcze nie, planujemy albo w tym cyklu, albo jak nie wyjdzie w tym to w następnym się zbadać.

    02.11.2018 10% żywych plemników
    24.04.2019 - zabieg żpn
    20.07.2019 - 0% ruchliwych plemników

    11.19 - Invicta Gdańsk
    02.20 długi protokół - 12 oocytów, 4 zapłodnione, brak zarodków
    06.20 - długi protokół - 16 oocytów, 8 zapłodnionych, ❄, FET 28.09.20 :-(

    Gameta Gdynia

    03.21 - długi protokół - 9 oocytów, 5 zapłodnionych
    ❄❄ 2x4.1.1
    ET 27.03.21 6dpt 24,7 10dpt 254,00 23 dpt 7109 💔
    FET 25.08.21 8dpt 33,9 (prog 19,9), 10 dpt 48,9, 12 dpt 44,5 💔
    FET 31.01.22 8dpt 27,6 , 10dpt 46,2 , 12dpt 80,1, 16dpt 198 18dpt 231, 22 dpt 218, 30 dpt 198 💔
    FET 14.06.22 8dpt 41,6 10dpt 77,7, 13dpt 393,0 17dpt 2590 cudzie trwaj ♥️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 września 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pinaa89 wrote:
    Jeszcze nie, planujemy albo w tym cyklu, albo jak nie wyjdzie w tym to w następnym się zbadać.
    Koniecznie.
    Mnie ostatnio zastanawia jak to kobiety się leczą,badają,martwią że nie wychodzi i zwalają na siebie. A przecież mężczyzna może mieć tak samo problemy jak i kobieta..

    Sung, Nona lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 4 września 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Dziewczyny zacznijcie w koncu testowac ;) bo nudno sie zrobilo;) Trzymam kciuki
    Wedle życzenia, test owulacyjny ujemny ;) ale jutro kolejna runda :) fingers crossed

    przedszkolanka:), Mika88, madzi2506, Nona, Izaw lubią tę wiadomość

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 4 września 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Koniecznie.
    Mnie ostatnio zastanawia jak to kobiety się leczą,badają,martwią że nie wychodzi i zwalają na siebie. A przecież mężczyzna może mieć tak samo problemy jak i kobieta..
    Dokładnie tak samo myślę. Dlatego mój na wstępie dostał tabsy na płodnośc dla mężczyzn... ja tego trochę łykam to i on może. A jak nam nie będzie wychodzić to pójdzie na badania w tym samym czasie co ja - równolegle!

    Potrzebuję porady - nie wiem jak mierzyć temperaturę jeśli w nocy był seks. Stety - niestety nic ze mnie samo nie wypływa, zawsze muszę ten proces troszkę wspomóc, jeśli chcę się pozbyć od razu ;) a w nocy po takich miłych przytulankach mam ochotę po prostu zasnąć, nie idę do łazienki i do rana prawie całe nasienie we mnie siedzi - mam opór, żeby tak mierzyć temperaturę :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2018, 20:36

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 września 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka brawo! tak powinno być :)

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 4 września 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jurtea będzie ekscytująco z testami mocno trzymam kciuki

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 września 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie :D Jutro Cukier ,ktoś jeszcze?

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 4 września 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri wrote:
    Czesc! Ja bede testowac za okolo 2 dni jesli @ nie przyjdzie. Dzis jest 26 dc i w tamtym miesiacu, wlasnie tego dnia dostalam @.
    Cykle mam co 26-28 dni, wiec jeszcze poczekam, tym bardziej, ze sie czuje jak przed okresem :/

    Widze, ze temat slubow sie rozwinal :) My pobralismy sie w czerwcu i myslalam, ze uda nam sie zajsc podczas miesiaca miodowego, niestey nic z tego...

    Cześć! To zapisać na 6-stego?:)

    Neytiri lubi tę wiadomość

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 września 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makalotia wpisuj,nie pytaj :D

    Neytiri lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 4 września 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny.
    Ja tez będę testować we wrześniu i trzymam mocno za Was kciuki.
    W tym miesiącu mój organizm trochę mam wrażenie w kulki ze mną leci, bo na podstawie śluzu, bólu jajników owu była w 12 dc,
    A aplikacja wyliczyła mi na podstawie temp ze owu 15 dc.
    Jak myślicie kiedy mogłabym już testować? Trochę sie czuje jak na ciąże, bo mam podobne objawy jak przy pierwszej ( pierwsza niestety zakończona w czerwcu w 7 miesiącu ciąży martwym porodem ☹️), No ale wiadomo wiele oznak jest podobnych do tych na okres... nie chce sie nakręcać ...dziś 20dc
    Dziewczyny trzymam za Was kciuki, fajnie ze jesteście.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2018, 21:07

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SylwiaLu wrote:
    Skoro nadal tu jestem i w opisie nie mam żadnej ciąży, to jak widać nie przyniosły.
    Ja je miałam ze względu na wrogi śluz, ale ogólnie to jest temat kontrowersyjny w medycynie.
    Po pół roku regularnych wizyt w klinice, w tym trzech IUI z rzędu, zaczęło nam brakować na jedzenie, więc kolejna nie wchodziła w grę i całościowo nie byliśmy też zadowoleni z kliniki.
    Przede wszystkim potrzebowaliśmy też odpoczynku psychicznego.

    Możesz rozwinąć z tym wrogim śluzem i kontrowersjami?
    U mnie w otoczeniu jedna para bezdzietna, bo wrogi śluz, a druga z tego samego powodu ivf ze skutkiem dziecięcym :) i drugie dziecko naturalnie zupełnie. To gdzie sie ten wrogi śluz podział??


    Mnie te podwójne podejście do owu wykończy. Starania to jedno, ale mi się chce i chce :/ dziś "po" mąż padł ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja miałam testować 3 Września ale musiałam wcześniej że względu na silne bóle podbrzusza. Niestety nie udało się. W ogóle mam jakiś dziwny cykl. Z testów owulacja przypadala na 14dc, robiłam testy dalej i w 23 i 24 dc też były pozytywne. Nic nie kumam. W dodatku ból był tak silny że cały dzień przelezalam, ani chodzić ani usiąść tak bolalo. Nos zatkany, temperatura 37,5 i najgorsze ze bolały mnie też więzadła macicy, pamiętam ten ból z pierwszej ciąży nawet jak za szybko z łóżka wstałam to bolało i jak rano rozciagnelam nogi to też. Piersi też bolą. Myślałam że się udało i bałam się o ten ból poleciałam na betę a tu zdziwienie. Dziś 35dc okresu dalej nie ma. W czwartek idę do lekarza. Już chyba nie ma sensu testować co?

  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 4 września 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysia wrote:
    Ja dziś mam ostatnią tabletkę duphatsonu.
    Aktualnie 31dc,jutro testuję

    Trzymam mocno kciuki !

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 4 września 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jutro z rana robię teścik. Jednak temperatura spada i nie mam na co liczyć :/ @ pewnie zaraz się zjawi.

    Ehh.. myślałam że na pierwszą rocznicę coś miłego się pojawi - 16.09 :) No ale trudno, walczę dalej :)

    Śmiać mi się tylko chce z siebie.. że tyle objawów miałam (chyba chciałam je mieć ) i nic. Jak to człowiek może sobie wszystko wkręcić :))

    I trzymam bardzo mocno kciuki za Was!

    przedszkolanka:), Niezapominajka2, iwwk lubią tę wiadomość

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 4 września 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pinaa89 wrote:
    Hej :-) mogę się dopisać do testowania na 26 września? Właśnie rozpoczęłam 7 cykl starań, już powoli zaczynam miec doła, kolejny okres, kolejny cykl, liczyłam, że wystarczy tylko jeden numerek w dni płodne i już a tu takie problemy :-) Ginekolog stwierdził, że nie ma żadnych widocznych przeciwskazan do ciąży, hormony w normie. Od początku cyklu biorę olej z wiesiołka, bo wydaje mi się, że śluzu płodnego mam jak na lekarstwo, chyba go bardziej wygrzebuje i dopowiadam, że jest, niż faktycznie go mam. Czy któraś z was we wcześniejsze ciążę zaszła bez żadnej pomocy medycznej po ponad pół roku? Czy jak już minęło pół roku to na pewno jest już coś nie tak?

    Ja zaszlam po roku bez żadnych badań, bez wyliczania dni płodnych, seks był w tamtym okresie jakoś 1-2 razy w tygodniu średnio.
    Teraz staram się to kontrolować i dupa blada

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 4 września 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzisiaj na badaniach, pania zaproponowala pakiet tarczycowy. Mowie ok, cena w porzadku, przyda sie.
    Poz zaplaceniu, pobraniu, w aucie patrze na rachunek a tu tylko TSH FT4 i Anty-TPO

    Wyniki : TSH - 1,63
    FT4 - 1,37
    Anty-TPO - 0,55

    Tsh wiem ze ok, ale to FT4 niewiele mi mowi a norma jest od 0,93 do 1,70

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 września 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulqua to może za jakieś 8-9 dni test? :)

    Sung sadystko! Wykończyłaś męża :D

    Ewelina beta lepsza by była..

    Dorciax ja tam wierzę że skoczy tempka jutro :) ale fakt,wkręcić można wiele..

    Sung lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ