X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 9 września 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Ewelina to jedynynu nas i do tego ma.super opinie nawet z dalszych miast tu przyjeżdżają. Nawet lekarza nikt nie poprosił. Kiedyś normalnie badali,bo pamiętam jak bylam z Polą w ciąży..

    Menka tam jest cień ma tym teście.
    Przedszkolanka, na pewno będzie dobrze! Odpoczywaj dużo :) a jutro może spróbuj umówić się do lekarza.

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 9 września 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Przedszkolanka 2 razy bylam na izbie przyjec i mniee zostawili 2 razy ciaze stracilam. To dobrze ze Cie bie zostawili w szpitalu tylko stres nic oprocz bospy i duphastonu bie dostaniesz
    Kurcze Mika88, juz wcześniej chciałam to napisać ale teraz kolejna rzecz, która nas łączy. Nicki mamy bardzo podobne, w tym samym dniu miałyśmy ovu i teraz z tymi stratami... :(przykro mi, dokładnie wiem co przeszłas... Boję się kolejnej ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2018, 18:39

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 września 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka dużo leżę i czekam na bete a później wizyte. Jakby cos sie dzialo to bede gdzieś pędzic,póki co jest ok.

    Mika chcieli położyć jeszcze zanim coś powiedzialam,ale bylam z Pola i i tak nic by dzisiaj mi nie zrobili. Myslalam,ze moze dupka dostane ale lekarz mnie nawet nie widział przecież. .

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    Kurcze Mika88, juz wcześniej chciałam to napisać ale teraz kolejna rzecz, która nas łączy. Nicki mamy bardzo podobne, w tym samym dniu miałyśmy ovu i teraz z tymi stratami... :(przykro mi, dokładnie wiem co przeszłas... Boję się kolejnej ciąży
    Menka888 bardzo mi przykro z powodu strat ale moze tym razem sie uda;) dlatego badz dobrej mysli nawet jakby bie wiem co sie dzialo a ciaza to nie raz i plamienia i bole. Jesli nie bedzie jutro rano okresu lec na bete gorszy jest ten stres i zastanawianie czy bedzie czy nie moze implntacja byla u Ciebie 9 dpo albo 10 dpo. A i lekarz da odpowiednie leki na utrzymanie tej ciazy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Niezapominajka dużo leżę i czekam na bete a później wizyte. Jakby cos sie dzialo to bede gdzieś pędzic,póki co jest ok.

    Mika chcieli położyć jeszcze zanim coś powiedzialam,ale bylam z Pola i i tak nic by dzisiaj mi nie zrobili. Myslalam,ze moze dupka dostane ale lekarz mnie nawet nie widział przecież. .
    Przedszkolanka jak masz skurcze bole magnez albo nospa na tym etapie jeszcze progesteron mozesz brac a tak to lezec wypoczywac i myslec pozytywnie ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 września 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    Dziewczyny... Jedna rzecz nie daje mi spokoju...
    Od ovu bolą mnie piersi, ale tak inaczej już zwykle bo od zewnętrznej strony (od pach). Ten ból był z dnia na dzień coraz mocniejszy. Parę dni temu zdjelam wieczorem biustonosz przed kąpielą i prawie oczy mi z orbit wyszły, zabrakło tchu bo tak zabolało jakby każda pierś z 2 kg ważyła i skóra miałaby zaraz peknac od ciężaru. Może wtedy by mi to dało do myślenia ale robiłam betę w poniedziałek i wynik <1,20! Więc byłam pewna, że to kolejny nowy objaw PSM którego wcześniej nie miałam. Owulacje miałam w sobotę lub niedzielę 2 tyg temu więc wiedziałam, że @ też przyjdzie w weekend, mimo iż mój kalendarzyk krzyczy 2 dni spóźnienia. Od rana boli mnie brzuch jak na @ i co chwilę latalam sprawdzać bieliznę czy już się zaczęło ale był tylko wodnisty bezbarwny śluz ( co miesiąc tak miałam). Rano robiłam test ale nic na nim nie wypatrzyłam (fakt, że nie idczrkalam 5 minut z odczytem, bo byłam przekonana, że po dniu spodziewane miesiączki nie trzeba już wyszukiwać cienia) bo dostałam potwierdzenie poniedziałkowej bety, nie liczyłam na cud. Ale.. cały czad boli mnie ten brzuch i tak jakby jeszcze bardziej piersi! Wyciągnęłam z pudełka poranny test ( wiem, że mi się zaraz oberwie, że po takim czasie to jest niewiarygodny wynik) i ujrzałem II kreski. Juz sama nie wiem co myśleć, mam mieszane uczucia! Niby po dniu spodziewanej @ można robić o każdej porze dnia ale jeśli w poniedziałek na becie nic nie wyszło czyli iplantacja (jeśli w ogóle była, bo mam wątpliwości) była parę dni temu...?
    ja mam podobnie jak ty od wczoraj bola mnie piersi po bokach w okolicach pach I sa jakies ciezkie. czuje ze sa. tyle ze dzis to moj 9dpo I temperatura spatkowa mozna przypuszczac ze implantacyjny ale to akurat sie okarze

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 września 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Przedszkolanka jak masz skurcze bole magnez albo nospa na tym etapie jeszcze progesteron mozesz brac a tak to lezec wypoczywac i myslec pozytywnie ;)
    Progesteron wymusze w piatek dopiero..a naturalny progesteron w pożywieniu istnieje?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 9 września 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    ja mam podobnie jak ty od wczoraj bola mnie piersi po bokach w okolicach pach I sa jakies ciezkie. czuje ze sa. tyle ze dzis to moj 9dpo I temperatura spatkowa mozna przypuszczac ze implantacyjny ale to akurat sie okarze
    Całkiem możliwe. Ja temp nie mierze ale 9 dpo robiłam bete i negatywna ale w nocy spać nie mogłam z bólu (zresztą pisałam wtedy o tym tutaj), bolał mnie lewy jajnik i ciągnął do pachwin, miałam wrażenie, że do połowy uda noga mnie boli. Jeśli naprawdę jestem w ciąży to wtedy na 100% była iplantacja.

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 września 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka czyli wtedy nic dziwnego,że beta ujemna. Poza tym ja w pierwszej ciąźy jak pisalam mialam podobną implantację w 9dpo. Jutro test,beta i wszystko sie wyjaśni ;)

    Kozgo,Nona wiem że Wy z progiem walczycie,patze co fajnego znalazłam (swoją drogą maliny i orzech ostatnio pożeram-uff):
    https://plodnosc.pl/jak-zwiekszyc-poziom-progesteronu-dieta-7-skladnikow-ktore-w-tym-pomoga/

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 9 września 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Menka czyli wtedy nic dziwnego,że beta ujemna. Poza tym ja w pierwszej ciąźy jak pisalam mialam podobną implantację w 9dpo. Jutro test,beta i wszystko sie wyjaśni ;)

    Kozgo,Nona wiem że Wy z progiem walczycie,patze co fajnego znalazłam (swoją drogą maliny i orzech ostatnio pożeram-uff):
    https://plodnosc.pl/jak-zwiekszyc-poziom-progesteronu-dieta-7-skladnikow-ktore-w-tym-pomoga/
    Tak zrobię, oby tylko @ mnie nie uprzedziła. Mam nadzieję, że zdążę przed pracą bo jeszcze dziecko do szkoły też na 8.00 :/

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 9 września 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Witam czy możecie mnie zapisać na Wrześniowe testowanie ?;*
    Pewnie, tylko na kiedy? :)

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 9 września 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !

    Ja znowu z pytaniem..

    12 dc - test owu negatywny, jest druga kreska ale blada
    13 dc - test owu negatywny, dalej bardzo blada kreska, trochę ciemniejsza
    14 dc - test owu negatywny, prawie brał drugiej kreski, jaśniejsza niż dzień wcześniej, płodny sluz
    15 dc - test owu negatywny, druga kreska praktycznie niewidoczna, dużo śluzu kremowo-wodnistego

    I teraz moje pytanie - testy owu robie raz dziennie. Możliwe ze przegapiłam plik lh gdzieś między 13 a 15 dc ?
    Ogólnie stawiałabym na owulacje dzisia/jutro ale z testami mi się to ani trochę nie pokrywa.

    Pamietam ze w poprzednim cyklu miałam z rana prawie pozytywny test, a kilka godzin później kreski testowej prawie nie było ..

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Menka czyli wtedy nic dziwnego,że beta ujemna. Poza tym ja w pierwszej ciąźy jak pisalam mialam podobną implantację w 9dpo. Jutro test,beta i wszystko sie wyjaśni ;)

    Kozgo,Nona wiem że Wy z progiem walczycie,patze co fajnego znalazłam (swoją drogą maliny i orzech ostatnio pożeram-uff):
    https://plodnosc.pl/jak-zwiekszyc-poziom-progesteronu-dieta-7-skladnikow-ktore-w-tym-pomoga/
    Orzechy super ;) maliny no nie radze powoduja skurcze. Rozne byly opinie na temat tych malin ale ja bhm jednak nie jadla na poczatkowym etapie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2018, 20:00

  • Bułka Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 9 września 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Jutro rano zrobić test lub bete w sumie mogła być w pon implementacja.

    U mnie hit boli mnie tylko prawa pierś Haha tego jeszcze noe grali może prolaktyny starczyło tylko na jedna :p cały dzień dziś mnie dół brzuch pobolewa ale jak patrzyłam na poprzednie miesiące to objawy zawsze w tym dniu takie miałam także tego
    Mam podobnie. Tzn prawa pierś boli mnie dużo mocniej niż lewa i prawy smutek dziś mnie zaczął boleć, a lewy jest tylko trochę wrażliwy na dotyk.

    Jutro 28 dc. Jutro, a najdalej we wtorek powinnam mieć okres. Boję się. Jak wstanę rano i temperatura jeszcze bardziej spadnie, to wszystko będzie jasne.

    b913738522439d791caeb297f5cb4ef7.png
  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 9 września 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    Jakiś tam cień cienia jest...
    Ja też widzę cień :)

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 9 września 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Menka888 ja bym poszła jutro na betę :) bo jest tam druga kreska, ale beta jest pewna i jednoznaczna :)

    Przedszkolanka jakoś jestem o Ciebie spokojna :) ale nie wiem, co sama zrobiłabym w takiej sytuacji.

    Basia cześć :) ja kiedyś też miałam przez kilka miesięcy tak, że piersi bolały mnie od razu po owu, prolaktyna wyszła w górnej granicy normy, wiec myślę, że może być jakiś związek. Teraz boli mnie tydzień przed @ a ostatnio dopiero dzień przed, idę na badania krwi za tydzień to sie okaże co z tą prolaktyna.

    Tak się naczytałam o tych jelitach przy wyższym progesteronie i waszych wzdęciach, że sama to u siebie zaczęłam dostrzegać;) oj, tak bardzo chciałabym mieć dziecko, że swiruje... no trudno :) zawsze mam zwiększona aktywność jelit 2-3 dni przed @, to chyba normalne. A teraz obwiniam słodycze - one się trawią właśnie tak kiepsko, że gromadzi się dużo gazów i są wzdęcia. No ale odrobina czekolady przecież nie zaszkodzi.... ;) przysięgam, że odrobina! ;)


    Niezapominajka2 a co dokładnie wyczytałaś jeśli chodzi o jelita przy wyższym progesteronie? Coś niepokojącego, czy jednak coś ok?
    Bo się zastanawiam, co z moimi jelitami, bo szaleją właśnie od kilku dni..

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 września 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza gdzieś czytałam,że można przegapić i dobrze robić je 2 x dziennie :)

    Mika masz rację.. a mam na kolacje :O herbata z liści malin pomaga przed porodem.

    Bułka czekamy na wieści <3

    Nulqa podobno perystaltyka zwiększa się w ciąży ( u mnie się zgadza).

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 9 września 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie np w ciąży nadwrażliwe jelito znowu wogole przeszło i miałam spokój

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 9 września 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a która z Was jutro testuje?
    Ja znalazłam w domu test PINK. Więc zobaczymy jutro co wyjdzie, bo ten bobo dziś mnie nie przekonał, skoro mówicie, że oszukuje.
    U mnie w pracy jeszcze ostatnio takie stresy, że chyba wykituje..

    Przedszkolanka dzięki, nawet nie wiedziałam o tych jelitach.

    Menka888 powodzenia jutro! Trzymam kciuki!

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 9 września 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Hej !

    Ja znowu z pytaniem..

    12 dc - test owu negatywny, jest druga kreska ale blada
    13 dc - test owu negatywny, dalej bardzo blada kreska, trochę ciemniejsza
    14 dc - test owu negatywny, prawie brał drugiej kreski, jaśniejsza niż dzień wcześniej, płodny sluz
    15 dc - test owu negatywny, druga kreska praktycznie niewidoczna, dużo śluzu kremowo-wodnistego

    I teraz moje pytanie - testy owu robie raz dziennie. Możliwe ze przegapiłam plik lh gdzieś między 13 a 15 dc ?
    Ogólnie stawiałabym na owulacje dzisia/jutro ale z testami mi się to ani trochę nie pokrywa.

    Pamietam ze w poprzednim cyklu miałam z rana prawie pozytywny test, a kilka godzin później kreski testowej prawie nie było ..

    Ja robiąc testy z Allegro nigdy bym nie wiedziała ze mam owulacje, zawsze wychodziły negatywne nawet jedli była druga kredka to była blada. U mnie tylko domowe laboratorium są ok

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ