X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wrześniowe brzuszki :)
Odpowiedz

wrześniowe brzuszki :)

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 3 września 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane gratuluje pieknych bet!
    Ja zasnelam o 20 :p masakra wstawalam dzis o 6.30 i dalo mi to popalic. Do tego sie podziebilam chyba w pgrodku bo nagle po obierzie takie zimno mnie naszlo ze do tej pory w szlafroku..ide spac dalej. Zycze Wam kolorowych senlow, a rano zielonego sikania! :*

    gosia86, Lena87 lubią tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 września 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez jakos zimno casly dzien;/
    Dobranoc ;*


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • natusiaaaka Koleżanka
    Postów: 37 21

    Wysłany: 3 września 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Tak podczytuje tematy dla staraczek i jakoś ciężko mi się zawsze odezwać. Byłam na wątku lipcowym. W sierpniu sobie odpuściliśmy bo dużo rozjazdów. Ale teraz znów zabieramy się do pracy! Przygarniecie?

    Isia93, gosia86, Mimi86, aciulka, JusWik lubią tę wiadomość

    c74485f0c24b905bb2b4e5a6b72742fe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    beta nr II 156,2 progesteron 38,26 <3

    Piękna Beta i Progesteron, ;) troszkę wyższy od Mojego 32,21 tyle że ja biorę luteinę i jestem dopiero 7dpo ;)

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 września 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natusiaaaka wrote:
    Witajcie :) Tak podczytuje tematy dla staraczek i jakoś ciężko mi się zawsze odezwać. Byłam na wątku lipcowym. W sierpniu sobie odpuściliśmy bo dużo rozjazdów. Ale teraz znów zabieramy się do pracy! Przygarniecie?

    No pewnier:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 3 września 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Piękna Beta i Progesteron, ;) troszkę wyższy od Mojego 32,21 tyle że ja biorę luteinę i jestem dopiero 7dpo ;)
    dziękuję:*
    u mnie 7 dpo byl 12,55
    obawialam się progesteronu bo w poprzedniej ciąży mialam zaledwie 10,23

    Lena87 lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 4 września 2014, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki u mnie nadal @ brak test negatywny tempk troche spadla wiec pewnie @ sie zbliza niestety.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 4 września 2014, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski życzę Wam zielonego sikania :*

    Madzianka póki krew Cię nie zaleje musisz mieć nadzieję :*

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu jaka cudowna niespodzianka <3 Gratulacje ogromne :)

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu zagladam to coraz milej sie na liste patrzy :):)
    Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych :) a dla wszystkich testujacych oczywiscie zielonosci ;)

    gosia86, Lena87 lubią tę wiadomość

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 4 września 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia1986 wrote:
    Gosiu jaka cudowna niespodzianka <3 Gratulacje ogromne :)
    Skarbie a jak u Ciebie?

    martusia1986 lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 4 września 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane i jak tam Wasze poranne zielonosci? U mnie minus poki co i pewnie tak zostanie :/

  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 4 września 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    hej laski życzę Wam zielonego sikania :*

    Gosiu, jeśli mam długie cykle to jak po 10 dniach odstawię dupka, to okres ma przyjść "normalnie" jak przy moich cyklach 42-45 dni, czy jakoś szybciej wtedy ? :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 09:08

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anooosiak86 wrote:
    Gosiu, jeśli mam długie cykle to jak po 10 dniach odstawię dupka, to okres ma przyjść "normalnie" jak przy moich cyklach 42-45 dni, czy jakoś szybciej wtedy ? :P


    to wtey po kilku dniach będzie @; tak samo działa i lutka i orgametril - bierzesz 10 dni i zazwyczaj do tygodnia czasu max powinna się pojawić @ - mi się pojawia na dwa dni po ostatniej tabletce :]

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 4 września 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anooosiak86 wrote:
    Gosiu, jeśli mam długie cykle to jak po 10 dniach odstawię dupka, to okres ma przyjść "normalnie" jak przy moich cyklach 42-45 dni, czy jakoś szybciej wtedy ? :P
    Nie jestem Gosia ale może coś poradzę :) ja mam bardzo nieregularne naturalne cykle a przy dup-ku wcale się nie unormowały przez 4 cykle chyba ze 2 razy miałam @ po 5 dniach od odstawienia a później ok 9dni a raz to po ok 2tyg dopiero przyszła ... ale zależy od organizmu bo są tutaj dziewczyny którym wyregulowało np.do 29dni.
    Kochane a ja jestem zła na siebie we wt. miałam usg i można powiedzieć potwierdzony brak owulacji ale na całe szczęście obyło się bez torbieli bo pęcherzyk maleje ale jakoś od tak wstałam dziś i mówię a co tam "siknę se" no wiem, że to raczej się nie liczy ale po ok 3/4min gdy była nadal jedna krecha z poirytowania odeszłam od testu - został na komodzie..po ok 20min stwierdziłam, że pora go wyrzucić i co..pojawił się bladzioch :| (nie wiem po jakim czasie) pewnie to się nie liczy ale sprawdziłam z testem który robiłam 2dni (tej samej firmy) temu i tam nadal jest jedna krecha zero prześwitów..nie wiem. Nie łudzę się bo przecież jak to by mogło się stać jak owulacji nie było..ten pepino pewnie sobie znowu ze mnie drwi :( Chyba pozostaje poczekać do jutra ponoć wg. OF termin @ na jutro i raz jeszcze zobaczyć .. normalnie taka zła jestem na siebie, że szok :|
    Kochane życzę dziś dużo zielonego :) u mnie pięknie słońce świeci to zieleń się przyda by było tak sielsko :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 4 września 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annosiak po odstawieniu do 7, max 10 dni powinna być @ - tak mi gin mówila :)

    1 września tak dziewczyny z boćkami zaszalały, a teraz coś słabo...małż zrobił mi niespodziankę i wrócił wczoraj - od razu został do łóżka zaciągnięty :)

    Magda_lena88, Isia93, gosia86 lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 4 września 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenko, te 20 min to może być trochę za późno, mogła zostać kreska kontrolna (szarawa). Jeśli wchodzi w róż - ta kreseczka - to może być bladzioch ;D Koniecznie powtórz jutro test! Może jakiejś innej firmy niż pepino, bo rzeczywiście one trochę klamią.

    Gdzieś na pamietnikach czytalam ostatnio historię dziewczyny, która też miała cykl bezowulacyjny wg gin, który skończył się ciążą ;D

    Lekarze to nie są alfy i omegi, wierzmy im, ale zostawmy cień nadziei że mogą się mylic.

    Kochana ja trzymam za Ciebie mooooocno kciuki :*:*:*:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 09:37

    Magda_lena88 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • emi80 Przyjaciółka
    Postów: 73 77

    Wysłany: 4 września 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katalina wrote:
    Dziś druga beta - niezły przyrost :)
    I - 192,4
    II - 498,1

    jestem spokojniejsza :)


    kATALINKA, SUPER ! JAK SIE WOGÓLE CZUJESZ ? JA MIAŁAM W TERMINIE MIESIĄCZKI DWA DNI MAŁEGO PLAMIENIA ( KAWA Z MLEKIEM ). TROCHE MNIE TO DZIEWCZYNY ZMARTWIŁO, ZARAZ MI SIĘ PRZYPOMNIAŁO MOJE PORONIENIE Z KWIETNIA.
    ALE BETA 1) 82 2) 206 po 45H. Chyba nie ma tragedii co ? Znowu jakieś schizy mnie dopadają. Jutro powtórze bete i zobaczymy. A za Was kochane ciągle trzymam kciuki i czekam na kolejne bocianki. ;)

    katalina lubi tę wiadomość

    0c0011aa38f2498547defd3daf32e5fc.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 4 września 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana takie plamienia moga sie zdarzyc w ciazy:-)
    Wazne, ze bbeta rtosnie:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • emi80 Przyjaciółka
    Postów: 73 77

    Wysłany: 4 września 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZięki Isia. Dla mnie to mimo wszystko przerażające. W żadnej ze swoich ciąż, czy tej udanej czy też poronionej nie miałam plamień. Dlatego tak sie wystrachałam. Ale chyba ważne ,że od wczoraj poszły w pizdu, i niech nie wracają. dzisiaj mam gina, zobaczę co mi powie.

    0c0011aa38f2498547defd3daf32e5fc.png
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ