X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wrześniowe brzuszki :)
Odpowiedz

wrześniowe brzuszki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankara poprawiłam link, teraz będzie ok ;)

    U mnie na początku zobaczyłam skazę obok paska testowego i chyba się tym zaoferowałam i nie patrzyłam dalej, poszłam spać.. Miałam wyrzucić i patrzę, że dalej prześwituje druga lekko widoczna kreska.. ale to może być błąd po 2 godzinach..
    Robiłam test bo dzisiaj miałam brać dostinex więc się wstrzymam do jutra i zobaczę na kolejnym teście.

  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 15 września 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam w 11 dc jasne przebarwienie ale po znacznie dłuższym czasie niż 5 min także uznałam, że się nie liczy.. i chyba się nie liczyło bo dziś to krwawienie jasnoczerwone :/

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 15 września 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, teraz ok. Czyli ja mam tak samo...pozostaje czekac.

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego właśnie ja się nie nastawiam choć u mnie wychodziłoby już z moim wyliczeń 14 dpo.. choć od roku nigdy nie ujrzałam nawet cienia cienia.. więc jest to dla mnie wielka ciekawostka :) ale też po raz pierwszy mam test pepino za 3 zł z Auchan :P mam jeszcze Bobotest z Superpharm i nie wiem który jutro zrobić :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2014, 12:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankara trzymam za Ciebie kciuki, a jakiej firmy robiłaś test i jakiej czułości ?

  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 15 września 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka...ja za Ciebie również mocno trzymam.NovaTest kupiony w Rosmanie czułosć 25. a Ty?

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 15 września 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ankara ja miałam w 10 dpo jeszcze większy bladzioszek niż Ty, następnego dnia kreska była już mocniejsza. Według mnie Twój test jest jak najbardziej pozytywny. Idź na betę i wszystko będzie jasne :)

    Aha i u mnie też ta kreska pojawiła się dopiero po jakichś 10-15 minutach, nie od razu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2014, 12:57

    Ankara lubi tę wiadomość

    relg3e5e54dwhg22.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam Pepino o czułości 10 :) dobra dobra, nie chcę się nakręcać bo jutro wyjdzie I kreska i wtedy będzie.. nadzieja jest, ale staram sobie wmówić, że to jednak nie to by się nie rozczarować.. o długim czasie dopiero ją zauważyłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2014, 12:56

    Ankara lubi tę wiadomość

  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 15 września 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alma wrote:
    Hej dziewczyny :) Ankara ja miałam w 10 dpo jeszcze większy bladzioszek niż Ty, następnego dnia kreska była już mocniejsza. Według mnie Twój test jest jak najbardziej pozytywny. Idź na betę i wszystko będzie jasne :)
    Alma ale jestes kochana.....potrzebowałam takich słów:)

    alma lubi tę wiadomość

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakra planujesz iść na betę? :) Ja dopiero jakby wyszedł 2-3 test tak samo to wtedy udam się do gina po skierowanie.. na spokojnie chcę to wszystko wziąć.

  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 15 września 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana piszę co widzę i podpieram to swoim własnym doświadczeniem :)Jeśli chcesz być pewna na 100% zrób betę. Który to Twój dzień cyklu? I jeszcze jedno- baaaaaardzo rzadko testy mylą się w tę stronę- jeśli jest kreska, to prawie na bank ciąża. Zmyłka może być jedynie w przypadku gdy jesteś w ciąży, a mimo to test wychodzi negatywny. Odwrotnie -nie słyszałam o takim przypadku :)

    I dziewczyny jesli macie jakiekolwiek wątpliwości to tylko beta hcg- ona zawsze prawdę Wam powie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2014, 13:05

    relg3e5e54dwhg22.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 26 dc, a ostatnio @ miałam w 28 dc, a od 26dc miałam plamienia. Teraz czuję wilgotno, ale póki co to śluz. Zobaczymy jak to się rozwinie :) Pierwszy raz od niemal roku coś takiego mnie spotkało, zawsze jedna kreska i nawet po kilku godzinach reszta paska była biała jak kartka :D a teraz po 2 godzinach cień cienia, choć nie nakręcam się bo to mogła być reakcja chemiczna, na teście pisze, że po 5 min, testu nie odczytywać.

  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 15 września 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro napewno nie pójde na bete... zrobie kolejny tes...zobaczymy co wyjzie. Z tym badaniem krwi mam mały problemt bo prauje od 7 a krew pobieraja w kazdym laboratorium(u mnie) do 12 hmmmm. Nak jutro bedzie krecha to pewnie, że polece choćbym miala urlop wziąść ale nazazie poczekam na ta keche. To 29 dc

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ankara mamy ten sam plan :) wspieram <3

    Ankara lubi tę wiadomość

  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 15 września 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki w takim razie za Wszystkie przyszłe i teraźniejsze mamusie :)
    Od razu piszę dziewczyny, że badanie bety hcg może dać nieźle po kieszeni, są laboratoria, gdzie kosztuje ona nawet 50 zł. Ja osobiście korzystam z Diagnoistyki i jestem bardzo zadowolona, bo za betę płacę 25 zł, o tańszej nie słyszałam. A co najlepsze przesyłają wyniki on-line i to tego samego dnia. Sparwdźcie na ich stronie internet., czy nie macie ich oddziału w swoim mieście, bo naprawdę warto :)

    relg3e5e54dwhg22.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakbym robiła to w lux medzie, tam chyba 28 zł kosztuje, ale ostatnio jak poszłam do przychodni blisko mnie zapłaciłam 33 zł i to w promocji bo normalnie 52 zł :O teraz pójdę po skierowanie do ginekologa i będę mieć za free :) szkoda kasy.

  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 15 września 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie kosztuje 30zł. U mnie dzisiaj beta 577,40. :)

    pirelka, Isia93, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 15 września 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzieki za info nt tej diagnostyki.

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 15 września 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    To Ankara mamy ten sam plan :) wspieram <3
    Ja również:) Musi sie udać:)

    pirelka lubi tę wiadomość

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miscelle gratuluję :) piękna beta :*

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ