Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wrześniowe brzuszki :)
Odpowiedz

wrześniowe brzuszki :)

Oceń ten wątek:
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 września 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie jak możesz to zrób betę :-)
    a ile cykli się starasz??

    Ankara lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 15 września 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z drugiej strony to ciekawe z tymi cieniami, kreskami kresek itd. przeciez albo ciaza jest albo jej nie ma....:) wiem wiem hormon i tak dlaej-ale o ile byłoby mniej wątpliwosci gdyby wszystko było jasne.

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 15 września 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    pewnie jak możesz to zrób betę :-)
    a ile cykli się starasz??
    Kaśka to nasz 3 cykl starań-tylko, że tak jak pisałam wcześniej mam juz synka i teraz celujemy na dziewczynke:) takze jest tylko serduszkowanie przed owulacja:)

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 września 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankara my tu wszystkie wszystko wiemy ale i tak wariujemy heh taka natura babska ;-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 września 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok bo ja tak z doskoku teraz mam wolne to nadrabiam ovu :-)
    to życzę Ci przede wszystkim zdrowej fasolki a jak masz dużo szczęścia to niech to będzie dziewczynka :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 15 września 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka...szczęścia najpierw potrzebne , aby ten zarys kreski zrobił sie krecha a ta dziewczynka to taka wisienska na torcie:)

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 września 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem dobrej myśli za dwa dni się pochwalisz tłustą krechą :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 15 września 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankara cudna kreseczka mam nadzieje ze sie zaciemni ja taką miałam a potem juz mocna teraz marze o powtórce my tez na dziewczynke hehe ale co bedzie to bedzie dziś i jutro poprawimy :P

    Ankara lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 15 września 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam z dnia owulacji córcie 5 letnią :P

    Ankara lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 15 września 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    ja mam z dnia owulacji córcie 5 letnią :P
    Z tym trafieniem przed czy w trakcie owulacji to tak z przymrozeniem oka-oczywiscie bardzo chce...ale oczywiscie wazne jest drowe dziecko. Postanowilismy, ze jesli w ciagu 3 m-cy staran nie wyjdzie nie to wtedy zaczynamy działas nie wazne na co( bo przeciez Bóg jeden wie co przyniesie bociek). No i wałsnie teraz jest 3 miesiac starń takze.....moze to cień cienia dziewczynki:):):)

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 15 września 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankara marzy mi się takq kreseczka jak twoja:)
    który to dzien po OWU?
    Ja mam dopiero 8 więc jeszcze troche przede mną. Póki co ból jak na @

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 15 września 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny :)
    Chyba każda z nas chciałaby ujrzeć dwie kreski :)
    U mnie nadal takie leciutkie pobolewanie podbrzusza, ale inne niż na @ :)
    Marteczka91 nie testuj jeszcze! :)

    20140607580117.png
  • Ankara Ekspertka
    Postów: 171 83

    Wysłany: 15 września 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    Ankara marzy mi się takq kreseczka jak twoja:)
    który to dzien po OWU?
    Ja mam dopiero 8 więc jeszcze troche przede mną. Póki co ból jak na @
    Co do dnia po owu to jakis 13-15 trudno na 100 procent stwierdzic, a jesli chodzi o dzien cyklu to 29!Piszesz, ze kreska sie marzy...no wlasnie ale czy ta kreska to jednak na 100 % spełnienia marzeń czy tylko jakis dziwny cien \z którego i tak nic nie wyniknie?

    Ankara
    w57vyx8djq1w45pi.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 15 września 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankara wrote:
    Z tym trafieniem przed czy w trakcie owulacji to tak z przymrozeniem oka-oczywiscie bardzo chce...ale oczywiscie wazne jest drowe dziecko. Postanowilismy, ze jesli w ciagu 3 m-cy staran nie wyjdzie nie to wtedy zaczynamy działas nie wazne na co( bo przeciez Bóg jeden wie co przyniesie bociek). No i wałsnie teraz jest 3 miesiac starń takze.....moze to cień cienia dziewczynki:):):)
    ja zaciskam kciuki :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 15 września 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jestem inna, bo my chcielibyśmy chłopca :D

    Ankara lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 15 września 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankara wrote:
    Co do dnia po owu to jakis 13-15 trudno na 100 procent stwierdzic, a jesli chodzi o dzien cyklu to 29!Piszesz, ze kreska sie marzy...no wlasnie ale czy ta kreska to jednak na 100 % spełnienia marzeń czy tylko jakis dziwny cien \z którego i tak nic nie wyniknie?


    Stawiam na to że to mały robaczek w twoim brzuszku!!:) Trzymam kciuki i czekam na info:)!!

    Ankara lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 15 września 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    Chyba jestem inna, bo my chcielibyśmy chłopca :D
    piekny masz wykres:)!!
    co do płci to powiem szczerze,że jest mi teraz zupełnie obojętne:P może być mały przystojniak albo laleczka:)

    monia91 lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 15 września 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, ze owocny :D :)
    Moja mama w zeszłym roku w święta powiedziała, że będą bliźniaki :D Mi tam płeć też obojętna byle w ogóle było i zdrowe :)

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 15 września 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 skąd jesteś ?? :)

    20140607580117.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 15 września 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam już wymarzoną królewne wiec teraz poprostu chce drugie dzieciątko :) moze być chłopak lub dziewczynka nie wazne byle juz sie udało i było zdrowe :)

    Lena83 lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ