X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak się dokłądnie nie badam tzn nie prowadzę mocnych obserwacji dopiero w tym miesiącu zaczęłam więc myślę ze to będzie 14-16 po dpo dzisiaj robiłąm test o czułości 10mlu bo przed badaniem chciałam sprawdzić ale jeszcze nic nie wyszło nawet cień cienia od cienia :D tak serce podpowiada, że coś się wykluwa ale rozum mówi by dać na luz :D biopsja po wizycie u endo a wizyta zależy od tego czy będę zafasolowana czy nie bo jak tak do od razu mnie przyjmie a jak nie to za 4 tyg czyli najpóźniej biopsja za 5 tyg a wynik 2 tyg po badaniu :)

    Akceptacja!
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal, no to czekam na zdjęcie II ;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest nadzieja! Powtórzyłam test owu. I teraz jest wyrazna druga kreska , nie tak jak testowa ale w końcu ja widać ! Moze w tym cyklu w końcu siw uda

    Aife lubi tę wiadomość

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • Anuś1988 Autorytet
    Postów: 343 458

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    mam mały problem od paru dni mam dość mocno obfite upławy...jestem dopiero w 21 dniu cyklu ( 4 dni po owulce) nie nakręcam się że to może objaw ciąży ale nigdy aż tak nie miałam. Ktoś tak może ma? a i dodam że nigdy nie miałam żadnej infekcji i podobnych problemów.

    Początek starań o maleństwo 2015r.
    AMH 4,94
    25.11.2019r. Decyzja o IVF. Pierwszy termin w klinice.
    28.01.2020r.Biopsja Męża (TESE) -wyniki dobre ;)
    24.04.2020r.Zaczynamy działać!!!
    11.05.2020r.1Stymulacja
    16.05.2020r. Transfer-nieudany.
    9.08.2020r. 2Stymulacja-Transfer odwołany.
    19.10.2020r. 2Transfer(crio)-cb
    4.12.2020r. Histeroskopia usunięcie polipa.
    16.01.2021r. 3Stymulacja(Punkcja)
    15.02.2021r.3Transfer(crio)nieudany.
    22.06.2021r.IUI😢
    20.07.2021r. IUI 😢
    28.11.2022r. Transfer AZ 🥰 🍀🤞
    8 dpt beta 84,5
    10dpt beta 172
    15dpt beta 1456
    Adaś jest już z nami 🥰 16.08.23r.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 1 września 2017, 04:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuś1988 wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    mam mały problem od paru dni mam dość mocno obfite upławy...jestem dopiero w 21 dniu cyklu ( 4 dni po owulce) nie nakręcam się że to może objaw ciąży ale nigdy aż tak nie miałam. Ktoś tak może ma? a i dodam że nigdy nie miałam żadnej infekcji i podobnych problemów.

    Ja miałam podobnie w poprzednim cyklu. Bez wkładek ani rusz przez cala fl. Strasznie dużo krenowego śluzu. A kilka dni temu zaczęłam nowy cykl. Podobno moze to oznaczać ciążę - u mnie nie oznaczało...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dwa różne testy i oba neg tzn jak.się patrzę to coś może widzę Ale to moja chora wyobraznia. Możecie mi wpisac neg i jutro chyba nie testuje już. Może w pon jakby @ nie przyszla

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 1 września 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicole, po cichutku trzymam kciuki, żeby jednak coś te bladzioszki znaczyły:*

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ale nie wierzę w to już sama ... doła dziś zlapalan A u mnie to objaw @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesylam ciazowe wiruski ~~~~~#%%%~~~~ i zycze owocnego wrzesnia i samych 2 kresek na tescie!

    Blanka991 lubi tę wiadomość

  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 1 września 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nicole wrote:
    Dziękuję ale nie wierzę w to już sama ... doła dziś zlapalan A u mnie to objaw @

    Nicole, też nie wytrzymałam i zatestowałam. Nawet cienia cienia nie było, jedna krecha :)

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 1 września 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim dziewczyna życzę powodzenia we wrześniu!!! Będę trzymała kciuki za piękne dwie kreseczki :) przesyłam ciążowe wiruski &$&$&$&$&$&$& ;)

    Aife lubi tę wiadomość

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 1 września 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Nicole, też nie wytrzymałam i zatestowałam. Nawet cienia cienia nie było, jedna krecha :)
    Kitkat, a Ty miałaś testować (zgodnie z tabelką) jutro, tak jak ja, prawda?
    No nic, może nam się uda we wrześniu :) ja powinnam jutro dostać okres więc 30.09 jeśli
    nic się nie przedłuży będę 11dpo więc może sobie zatestuje. Co prawda 29 września wylatuje na wakacje więc jeszcze pomyślę, czy nie zrobię tak, że zostawie to w spokoju i ogarnę temat po przylocie, ew. jeden test ze sobą zabiorę :)

    Jak już mówiłyśmy - czerwiec to też fajny miesiąc na dziecko :)

    ***
    Jak tak czytam Was dziewczyny, to zgodnie z tym, co w innym wątku pisała Oda33 ustaliliśmy wczoraj z M że do 5 razy sztuka i jak się nie uda, to najpierw on idzie na badania, a potem ja. Sumtno mu się wczoraj zrobiło bardziej niż mnie tak naprawdę, chociaż on wcale nie jest taki prędki do dzieci. Z nas dwojga to zdecydowanie mi bliżej do potrzeby bycia mamą niż jemu tatą :D

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat :-*
    Ja mam.doła dziś jeszcze od wczoraj z mężem coś nie halo ehh w pizdu z tym wszystkim !

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 1 września 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuś1988 wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    mam mały problem od paru dni mam dość mocno obfite upławy...jestem dopiero w 21 dniu cyklu ( 4 dni po owulce) nie nakręcam się że to może objaw ciąży ale nigdy aż tak nie miałam. Ktoś tak może ma? a i dodam że nigdy nie miałam żadnej infekcji i podobnych problemów.

    Ja tak mialam, od 3 dpo do w sumie teraz :) Masz jeszcze jakies inne objawy?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 1 września 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    A ja dzis zaczelam dzien od wizyty u lekarza rodzinnego mam problemy z rekami i dostalam skierowanie na badanie
    tsh
    witamina b6
    witamina b12
    witamina d
    crp
    Mysle ze w srode beda wyniki.

    Dzis boli mnie strasznie brzuch, wzdety jest, pozatym miałam śluz z krwia, a teraz sluz z czyms bardziej brazowym masakra jakas ( wiecej go jest przy szyjce). Temperatura caly czas bardzo nisko wiec to nie fasolka...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 10:05

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 1 września 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda-mbc, miałam, ale mąż wczoraj stwierdził, że może sprawdzimy :) Po owulacji jestem już 13 dni, więc jakby miała druga krecha wyjść, to by wyszła :)
    Jak @ mi przyspieszy, to też zdążę na końcówkę września jeszcze z testowaniem, bo mam wczesne owulki :) więc - nie traćmy nadziei, może wrzesień będzie jeszcze nasz!

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • justacz Koleżanka
    Postów: 42 5

    Wysłany: 1 września 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) Wiem, że wrzesień dopiero się zaczął ale może jest ktoś kto, tak ja, już wie, że będzie testował w październiku i chciałby już na nowym wątku popisać?

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 1 września 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirkat, Madzia dopoki nie ma @, nadzieja jest:-)! Mi w 1-szej ciazy testy pozytywne zaczely wychodzic tydzien po okresie, a beta pamietam dzien przed @ byla negatywna, po prostu owulka sie mocno spoznila, wiec kazdy przypadek jest inny:-)

    Ja mam dzis 22dc, do wrednej @. 6 dni albo 9! Choc jeszcze cień nadzieji jest :D. Ale nie mam kompletnie żadnych objawow, poza mega uciazliwym bolem piersi. I tez zauwazylam ze cos bialego ze mnie wulatuje, ale pewnie wczesniej tez tak bylo tylko uwagi nie zwracałam :D
    Zreszta jak to mowicie, czerwiec jest pieknym miesiacem :-) musi Nam sie udać! :D

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 1 września 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Witajcie :)
    A ja dzis zaczelam dzien od wizyty u lekarza rodzinnego mam problemy z rekami i dostalam skierowanie na badanie
    tsh
    witamina b6
    witamina b12
    witamina d
    crp
    Mysle ze w srode beda wyniki.

    Dzis boli mnie strasznie brzuch, wzdety jest, pozatym miałam śluz z krwia, a teraz sluz z czyms bardziej brazowym masakra jakas ( wiecej go jest przy szyjce). Temperatura caly czas bardzo nisko wiec to nie fasolka...

    a co Ci się dzieje w ręce? Chodzi o dłonie, czy całe ręce?
    Ja miałam problem z dłońmi, a konkretnie z prawą - przestałam chwytać z dnia na dzień. Założyli mi tejpy na 2 tygodnie na przedramię - myślałam, że padnę z bólu. Potem zaczęlam chodzić na jogę i wszystko minęło. Okazało się, że to od odcinka szyjnego kręgosłupa (za dużo siedzenia) i trzeba rozciągać mięśnie.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 1 września 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Kirkat, Madzia dopoki nie ma @, nadzieja jest:-)! Mi w 1-szej ciazy testy pozytywne zaczely wychodzic tydzien po okresie, a beta pamietam dzien przed @ byla negatywna, po prostu owulka sie mocno spoznila, wiec kazdy przypadek jest inny:-)

    Ja mam dzis 22dc, do wrednej @. 6 dni albo 9! Choc jeszcze cień nadzieji jest :D. Ale nie mam kompletnie żadnych objawow, poza mega uciazliwym bolem piersi. I tez zauwazylam ze cos bialego ze mnie wulatuje, ale pewnie wczesniej tez tak bylo tylko uwagi nie zwracałam :D
    Zreszta jak to mowicie, czerwiec jest pieknym miesiacem :-) musi Nam sie udać! :D

    Ale ja czuje, że okres idzie ;) także może za drugim razem się powiedzie.
    A w którym cyklu udało Ci się stworzyć pierwszą dzidzię i ile miałaś lat? :)
    Moja mama ze mną zaszła w 1cs a z moją siostrą po 3 latach starań. Mnie się w 1 nie udało, ale mam nadzieję, że 3 lat nie będę musiała czekać :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ