X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 5 września 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej... Anula gratuluję kreseczek :) mysle, że napewno za parę dni sciemnieje :) za resztę dziewczyn trzymam mocno kciuki i mam nadzieję że z niektórymi spotkam się na majówkach :) i jeszcze wiruski ciążowe dla Was :) $%$%$%$%$%$%$%$%$%$

    Anula1981, MamaNl, Tini lubią tę wiadomość

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 5 września 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja łapę te wirussski ;) bo ile można się starać :D? czas najwyższy żeby się udało ;)

    Angel1988 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 5 września 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Dziewczynki jak myślicie - mogę ten test owu uznać za pozytywny?

    https://zapodaj.net/5ecf3a26b5eff.jpg.html
    u mnie te testy nie sprawdzily sie, wlasnie taka kreska wychodzila w momencie jak w innych wychodzily na 100%pozytywne. lepiej zaczac juz dzialac :)

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 5 września 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel1988 wrote:
    Hej... Anula gratuluję kreseczek :) mysle, że napewno za parę dni sciemnieje :) za resztę dziewczyn trzymam mocno kciuki i mam nadzieję że z niektórymi spotkam się na majówkach :) i jeszcze wiruski ciążowe dla Was :) $%$%$%$%$%$%$%$%$%$


    No prosze u ciebie tez jakies byly gory i doliny i udalo sie - dziewczyny to troszke motywujace ze nie zawsze ksiazkowe wykresy sa ciazowe tylko :P

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Anula1981 Przyjaciółka
    Postów: 75 67

    Wysłany: 5 września 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka oczywiście, że zrobię chociażby po to aby zobaczyć czy na inny też będzie pozytywny.

    MałaMi90, Ellka lubią tę wiadomość

    xnw4vfxm5eizkx16.png
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 5 września 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    No prosze u ciebie tez jakies byly gory i doliny i udalo sie - dziewczyny to troszke motywujace ze nie zawsze ksiazkowe wykresy sa ciazowe tylko :P
    No dokładnie :) ja już uważałam cykl za stracony bo dwa testy wyszły negatywnie... Ale jak widać było po prostu za wcześnie na testowanie :) tak że jak to mówią dopóki nie ma @ jest nadzieja ;)

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 5 września 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl powiem Ci , że wykres masz bardzo obiecujący... Zwłaszcza to że tem. Idzie w górę :) kiedy testujesz??

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 5 września 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel1988 wrote:
    MamaNl powiem Ci , że wykres masz bardzo obiecujący... Zwłaszcza to że tem. Idzie w górę :) kiedy testujesz??

    Chyba nie chce testowac wiesz kiedys wyszedl cien cienia i @ przyszla, teraz bardziej mam nastawienie co ma byc to bedzie choc ten cykl jest troszke inny i nie powiem zdazy mi sie lekko nakrecic ale sama siebie zaraz besztam i mowie sobie ze co ma byc to bedzie ....

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do działania się zabieram, to oczywiste :) a o test spytalam z czystej ciekawości, bo nigdy nie miałam tak ciemnej kreski testowej :)

  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 5 września 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Chyba nie chce testowac wiesz kiedys wyszedl cien cienia i @ przyszla, teraz bardziej mam nastawienie co ma byc to bedzie choc ten cykl jest troszke inny i nie powiem zdazy mi sie lekko nakrecic ale sama siebie zaraz besztam i mowie sobie ze co ma byc to bedzie ....
    Ta szyjka u Ciebie też obiecująco wygląda :) a znasz dobrze swoją szyjkę?? :) Bo ja swoją znam jak własną kieszeń i właśnie co mnie pokusiło żeby zrobić kolejny test po dwóch negatywach to to, że na czubku była taka rozpulchniona... Nie chce Cię nakręcać tylko pisze moje spostrzeżenia :) żeby później nie było na mnie ;)

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 5 września 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel1988 wrote:
    Ta szyjka u Ciebie też obiecująco wygląda :) a znasz dobrze swoją szyjkę?? :) Bo ja swoją znam jak własną kieszeń i właśnie co mnie pokusiło żeby zrobić kolejny test po dwóch negatywach to to, że na czubku była taka rozpulchniona... Nie chce Cię nakręcać tylko pisze moje spostrzeżenia :) żeby później nie było na mnie ;)

    Wiesz co czuje roznice miedzy nia nawet na przestrzeni jednego dnia jak sie zmienia.
    Byl jeden dzien taki ze byla tak rozpulchniona ze palca nie szlo do badania wlozyc ;) nie wiem ale wydaje mi sie ze dzien przed tym plamieniem

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 września 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Magda, no zgodna z wykształceniem:) Ale teraz odpada, bo cały plan by nam zaburzyła. Postanowiliśmy że nie będę teraz niczego szukać, skupiamy się na razie na dzieciach. Nie wyobrażam sobie że teraz na całe dnie zostawiam synka z teściami w domu... Poza tym dopiero początek ciąży a ja jednak nie do końca czuję się na siłach, żeby pracować.

    oo nie wiedziałam, że już masz jedną dzidzię, a ile ma Twój synek? :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 5 września 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, a no mam jednego szkraba :-) niedawno skończył rok :-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 5 września 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Wiesz co czuje roznice miedzy nia nawet na przestrzeni jednego dnia jak sie zmienia.
    Byl jeden dzien taki ze byla tak rozpulchniona ze palca nie szlo do badania wlozyc ;) nie wiem ale wydaje mi sie ze dzien przed tym plamieniem
    No nic będę tu zaglądać :) trzymam mocno kciuki :) za Ciebie i za resztę dziewczyn oczywiście też :)

    MamaNl lubi tę wiadomość

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 5 września 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel1988 wrote:
    No nic będę tu zaglądać :) trzymam mocno kciuki :) za Ciebie i za resztę dziewczyn oczywiście też :)

    Dzieki ;) choc wiesz bez fajerwerkow jak narazie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 22:35

    Angel1988 lubi tę wiadomość

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 6 września 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kobitki, troszku mnie tu nie było. Gratuluje zafasolkowanym <3

    Anula1981 lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez badalam szyjke. Zanim zrobilam test byla rozpulchniona, wysoko i zamknieta. Ale tak wysoko ze dosiegnac nie moglam.

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 września 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki ja dziś zatestowałam (choć miałam jutro) ale ujżałam tylko biel śniezną... :( no cóż może następnym razem... jakoś mi tak smutno bo z pierwszą córą mi tak łatwo poszło przy pierwszym cyklu i a teraz dupa blada ehhh.... do tego wyszła mi teraz ta niedoczynność z hashimoto i to pewnie przez ten stres z badaniami się nie udało.... no cóż może przyszły cykl bedzie łaskawszy... córkę mam ze starań październikowych więc może to też tak będzie :P

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 6 września 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do szyjki to ja nie umiem badać ehhh.... teraz jest "tam" tak właśnie miękko i "ciasno" ze jak wkłądam paluchy to aż nie miło ze te scianki są tak blisko siebie ale czy ja dotykam szyjki czy nie to nie mam pojęcia ehhhh...

    Akceptacja!
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 6 września 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    Anula jak tam?
    Kal, czytałam ostatnio że stres faktycznie zmniejsza płodność niestety.
    Ja o pierwsze dziecko starałam się rok. Dlatego teraz jestem ciut zaskoczona że tak szybko się udało :-)

    Załatwiłam wizytę w up. Na tekst że jestem w ciąży pani poprosiła o kartę ciąży żeby skserowac i mam spokój z lataniem na jakieś rozmowy o pracę. Zostaje mi tylko zgłaszać się co 2 miesiące, Ale to już pikus :-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ