Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe Zygoty
Odpowiedz

Wrześniowe Zygoty

Oceń ten wątek:
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 21 września 2015, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzis ponownie "-'"... emilia masz racje jakies wadliwe testy musimy miec ;) hehe

    a propo jakich testow uzywacie? ;)

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 21 września 2015, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:29


  • Emilia77 Autorytet
    Postów: 494 152

    Wysłany: 21 września 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie kaszana spadek temp wiem juz ze jutro drugi spadek i @ a najpozniej w środę rano. Mój testy jednak nie felerne tylko ja :(
    W przyszłym cyklu zero temp tylko test owu i badania hormonów 3 dc. I musze zanurkowac w celu poszukiwania ludzkiego gina bo poprzedni to nieczuli androidzi. Za was trzymam mocno. Będę oczekiwać waszych kresek 2 na pocieszenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 07:54

    Emilia77

    starania od lipiec 2014


    insulinooporność,niedoczyn. tarczycy,Hashimoto(Letrox150)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilia, u mnie podobnie, mimo cieni cieni na testach rossmanowych nic nie wyszło i dzis temperauta juz spada, pewnie z powodu odstawienia luteiny. Ja jeszcze dwa cykle próbuje z CLO, a potem już sama nie wiem.
    Na razie zaklinam rzeczywistosc żeby @ przylazła jak najszybciej!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje, nieśmiało oświadczam iż z rana wysikałam dwie kreski :D Taaaak się cieszę <3

    karolka22, nick nieaktualny, justyna14, stardust87, ewelinka2210, Baronowa_83, ktosiowa, Jagah, nick nieaktualny, Katarzyna87, Pełna Nadziei, Morwa, Migracja, Vesper, _analiza, kattalinna, Emilia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bratek, pepsunieczka, Kjopa3, emaj, kirys, Asiula86, coffee lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mybabylove wrote:
    Kochane moje, nieśmiało oświadczam iż z rana wysikałam dwie kreski :D Taaaak się cieszę <3

    świetne wieści z rana :) Gratulacje ;)

    Ja po serii negatywów nie miałam dzisiaj odwagi testować, planowo miałam być jutro więc niech tak będzie ;)

    Powodzenia dla kolejnych testujących:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 21 września 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mybabylove wrote:
    Kochane moje, nieśmiało oświadczam iż z rana wysikałam dwie kreski :D Taaaak się cieszę <3
    Gratulacje :) Super :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mybanylove my chcemy FOTE!!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 21 września 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mybabylove wrote:
    Kochane moje, nieśmiało oświadczam iż z rana wysikałam dwie kreski :D Taaaak się cieszę <3
    Oklaski! Gratuluję!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 21 września 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w końcu jakaś Zygota! Gratulacje ;)

    Mam nadzieję, że moja Ziggi wczoraj walczyła w macicy, bo miałam duży problem wytrzymać do końca pracy, tak mnie skrecalo w środku.. Mąż nalega na test, ale wytrzymam do środy ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcie dzisiejszego testu :)

    b2bde41ec2bb3f0d.jpg

    nick nieaktualny, ewelinka2210, Pełna Nadziei, stardust87, karolka22, Morwa, Migracja, Vesper, _analiza, Emilia77, kattalinna, nick nieaktualny, nick nieaktualny, aleala, Bratek, pepsunieczka, Kjopa3, emaj, luna91, littleladybird, Asiula86, coffee, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 21 września 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mybabylove wrote:
    Zdjęcie dzisiejszego testu :)

    b2bde41ec2bb3f0d.jpg
    Ale mocna kreseczka :) Co to za test? :)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 21 września 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No super!!! :D gratuluję!

    ja dziś nie mam bieli vizira ale kreski też nie. Jakoś szaro w okolicy T. Więc tak do końca nie przegrałam. Może być 4,5:0,5?

    mmarzenak, nick nieaktualny, Vesper, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 21 września 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:59

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    cl2sjfv.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 września 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mybabylove, gratulacje <3 czekamy na wiruski!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Ale mocna kreseczka :) Co to za test? :)

    ten jest akurat z przed chwili z bobo test a rano robiłam z firmy quixx, jak widać nie kłamią, oba się sprawdziły i oba testy pokazywały dwie kreski :)

    ewelinka2210, mmarzenak, pepsunieczka, Asiula86 lubią tę wiadomość

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 21 września 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:59

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Mybabylove gratuluję, super krecha :) który dpo ? I powiedz mi jak u ciebie ze sluze? :) bo u mnie się wieczorem pojawil
    Taki prawie plodny, rozciagliwy, biało przezroczysty :P

    kochana, test był z 10 dpo, a śluz ja bynajmniej odczuwam dyskomfort pod względem ilości.. jest tego tyle że nie wyrabiam z wkładkami, a kolor, w sumie taki jak po owulacji, biały i kremowy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane dziewczynki, będę tu mało zaglądać :) nie chce was tu frustrować moją ciążą bo wiadomo że niektórym dziewczynom jest przykro, ja powiem tyle.. wam też się uda, będę tu czasem zaglądać i mocno kibicować, bo jak na razie to mogę z całego serca powysyłać wam wiruski, żebyście mogły następnym razem pochwalić się swymi zygotkami <3

    aaa no i ...
    oczywiście dla tych co są przed @ - dziewczyny, wszystko przed wami, może wam też się uda tak jak mi :) tego wam życzę z całego serca :*

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 21 września 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mybabylove wrote:
    kochane dziewczynki, będę tu mało zaglądać :) nie chce was tu frustrować moją ciążą bo wiadomo że niektórym dziewczynom jest przykro, ja powiem tyle.. wam też się uda, będę tu czasem zaglądać i mocno kibicować, bo jak na razie to mogę z całego serca powysyłać wam wiruski, żebyście mogły następnym razem pochwalić się swymi zygotkami <3

    aaa no i ...
    oczywiście dla tych co są przed @ - dziewczyny, wszystko przed wami, może wam też się uda tak jak mi :) tego wam życzę z całego serca :*
    Ej no, zaglądaj, pisz jak się czujesz, ja przynajmniej uwielbiam czytać takie pozytywne wieści :) a na betę idziesz?

    nick nieaktualny, stardust87, pepsunieczka lubią tę wiadomość

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ