X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wsparcie wszystkich starajacych sie
Odpowiedz

Wsparcie wszystkich starajacych sie

Oceń ten wątek:
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 25 maja 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 171cm brunetka, ciemne oczy, mąż 176 cm siwo-brunet z wyyyysokim czołem :P (mimo ze też rocznik 88, nawet 3 tyg. ode mnie młodszy :) ), zielone oczy
    dusza towarzystwa, "przyjaciel wszystkich", ja jestem bardziej zamknięta i wycofana. Zawsze był konflikt na linii idziemy sami vs idziemy w szerszym towarzystwie :)

    Ogólnie mamy oboje podejście, ze jest dużo ciekawszych rzeczy niż sprzątanie, więc cały tydzień potykamy się o wszystko (przewróciło się...niech leży :D) ale jak w sb już się weźmiemy za mieszkanie to razem, przeważnie ja narzucam program sprzątania.

    Mąż dominuje w kuchni z gotowaniem, zmywarka to jego skarb, raczej on wypomina mi, ze też bym mogła czasem zmywarkę załadować ;)

    Ja dominuję w praniu i prasowaniu. Zakupy 80% mąż. I sprawy motoryzacyjne też. Ja tylko tankuję i potrafię jeszcze dolać płyn do spryskiwaczy ;)

    Mąż jest elektrykiem, własna firma. Są dni że pracuje po 10 i więcej godzin, a są dni, ze może wcześniej skończyć i czeka na mnie z obiadem. Ogólnie bardzo ruchliwy, człowiek z pasją. Po pracy zawsze jest chwila zmęczenia, ale potem siłownia, elektronika (dokształca się we własnym zakresie), a to wędzarnie zaprojektuje i zbuduje, pomysłowy Dobromir, ale ma problem, żeby na bieżąco suche ubrania po praniu schować do szafy :P
    A że ja mu nie schowam, to tak ma pseudo szafkę a to na krześle, a to w byle kącie ;)

    Ja lubię wieczorem dłużej posiedzieć, a potem długo spać. On odwrotnie, czyli jak wieczorem oglądamy serial, to 70% odcinka oglądam nie z mężem, a z jego chrapaniem. A jak rano chce jeszcze spać, to on albo budzi mnie zapachem kawy, albo jak wstanę to okazuje się, ze on już zrobił śniadanie, ogarnął naczynia i pięć innych swoich tematów ogarnął.

    Coś w tym chyba jest, że przeciwieństwa się przyciągają. Bo my jesteśmy kompletnie różni.

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 26 maja 2017, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igibarz wrote:
    Pola a duzo pali Twoj mąż? Ja z moim też już walcze o niepalenie ale to jak grochem o sciane :/ moj jest rok starszy ode mnie. :) my dziewczyny to mamy z tymi chlopami, każdy taki sam, najlepiej żeby gotowe podać wszystko :)


    Igibiarz no dosyc sporo czasem paczke na dzien a czaswmw ma paczke na dwa dni a zmagam sie z nim jiz 3 lata i brak mi sil masakra. Nic już nie pomoga nie dociera ze sie truje. W domu nie pali wychodzi na zewnątrz w życiu bym mu nie pozwolila w domu palić

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 26 maja 2017, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej krejzolki

    Ja jezu jak mi się juz dzisiaj nie chce o macieju jakos trzeba przeżyć w tej pracy do 16 jeszcze dzisiaj nas odwiedza kolezanka taka niby która urodzila 3 mc temu matko i znów bede sluchac będę musiała znaleźć sobie w tedy maaaase roboty ;-)

    U mnie temperatura rośnie dzisiaj 36,80 ;-) ciekawe co z tego będzie

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 26 maja 2017, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie wszystkie zgralysmy wiec kto wie a moze i dzieci będą podobne. Chciaz wam powiem zw my z mężem bruneci a Amelka ciemna bladynka no chyba ze sie jej to jeszcze zmieni ale jak sie urodzila to miala czarne włoski i jej rozjasnialy:-)
    Ale pasujemy do siebie wiec kto wie hah nawet mężów mamy leniuszkow.

    Sylwialu ale masz dobrze moj maz w zyciu by nie wstał przede mną i kawe mi zrobił czy sniadanie a vo dopiero mieszkanie ogarnal hahaha o matko nie cos Ty. Raz w zyciu usmazyl nie ugotowany kalafior ja nu mowie ze to surowe on tak ja myślałem ze to juz ugotowalas haha myslalam ze walne.

    Kiedys chcial mu zrobić przyjemnosc i rozwiesic pranie ale haha wrocilam z Amelka z basenu i te mokre rzeczy wrzucilam od razu do pralki razem z innym praniem i to wszystko byli mokre a ten myślał ze to wyprane i zaczal rozwieszac ppo chwili przyszedł do mnie i mi mowi kochanie polowa tego prania jest suche dziwne a ja uderzyłam smiechem i pytam nie czujesz chloru on no czuje no właśnie bo to rzeczy mokre z basenu do prania wrzuciłam jego miba byla bezcenna.

    Takie nasze chłopy do dzisiaj to wspominam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2017, 05:58

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 14:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 14:51

  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 26 maja 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Anet ;-)

    Wszystkiego najlepszego wszytkim mamuską!!!!!

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 26 maja 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i rewelacja ja man dzisiaj wolne:-) jupiiii

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 26 maja 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma związku idealnego i każde z nas ma swoje wady, ale faktycznie nie mogę narzekać. Dobrze nam się to wszystko buja póki co... :) A czasem snujemy nawet plany na za 40 lat, jak to już będziemy się bujać w fotelach i wspominać dobre czasy ;)

    Dziewczyny, trochę ponarzekałyście, a gdyby ci Wasi mężowie/partnerzy byli tacy beznadziejni, to pewnie nie byłybyście z nimi ;) Każdy na pewno ma coś w sobie.
    Zawsze można delikatnie "podszkolić" ;)
    Wychodzę też z założenia, że jeżeli godzę się na to co jest, to nie powinnam narzekać. A jak narzekam, to znaczy, że czas na zmiany :)

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 14:51

  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 26 maja 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwialu no pewbie ze sa tego wszystkiego jakieś plusy za coś kochamy tych naszych mężów w końcu nie jesteśmy z nimi bez powodu za cos ich pokochalismy. Moj mąż nie nadaje sie do sprzątania ale za to jest dobry ciepłym człowiekiem zawsze powie mile slowo dba o nas i bardzo nas kocha opiekuje sie nami jest wspaniały pod tym względem. Kocham go za to kim jest a nie czy cos potrafi ale czasem trzeba sobie ponarzekac

    Anet no powiem ci rewelacja odpoczne sobie dzisiaj trochę posprzatam zrobię jakis dobry obiad.

    A właśnie dziewczyny co lubicie robic na obiad bo ja juz nie mam pomysłów może dacie jakies pomysły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2017, 09:09

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 26 maja 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za zyczenia. Również wszystkiego najlepszego dla każdej mamy.

    Sylwia, zgadzam się z Tobą. Każdy ma jakieś wady i trzeba nauczyć się z tym żyć. Jeżeli nie potrafimy tych wad zaakceptować to niestety pora na zmiany.

    Pola, szczęściaro!!! Ciekawe jaka będziesz mieć jutro temperaturę. Czy tez będzie wzrost.

    Miłego dnia dziewczyny!!!

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 26 maja 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Dzięki za zyczenia. Również wszystkiego najlepszego dla każdej mamy.

    Sylwia, zgadzam się z Tobą. Każdy ma jakieś wady i trzeba nauczyć się z tym żyć. Jeżeli nie potrafimy tych wad zaakceptować to niestety pora na zmiany.

    Pola, szczęściaro!!! Ciekawe jaka będziesz mieć jutro temperaturę. Czy tez będzie wzrost.

    Miłego dnia dziewczyny!!!

    No właśnie wydaje mi sie ze ona dzisiaj jest dosyć wysoka ale zobaczymy czy dalej bedzie rosnąć. Czy sie utrzyma

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • Igibarz Przyjaciółka
    Postów: 193 39

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) u mnie w końcu pogoda się poprawiła i pięknie słoneczko świeci. Dziękuje za życzenia i również życzę wszystkim mamusią tego co najlepsze <3 :* a przyszłe mamy na pewno w przyszłym roku będą obchodzić to święto w powiększonym gronie :)

    Ja właśnie wróciłam z badań, popołudniu mam mieć wyniki także na pewno napiszę co i jak mi powychodziło i może któraś powie mi czy dobre są czy nie :)

    Każda z nas musi troszkę ponarzekać na swojego mężczyznę ale i tak nie zamieniłybyśmy ich na innych, ja sobie np nie wyobrażam zmienić na innego, po 10 latach człowiek zna się na wylot, przyzwyczaił do jego wad i w ogóle :)

    Pola, ja też już nie wiem co mam gotować, jak przychodzi pora obiadu to ja jestem chora, moje dziecko jest typem niejadka także muszę się nieźle nagimnastykować żeby cokolwiek zjadła, mąż by mięso jadł jak to facet a ja już nie mogę na nie patrzeć blee.. :P Dziś stwierdziłam, że jest piątek więc zupa pomidorowa i naleśniki wystarczą. :D

    Od tego cyklu stwierdziłam, że zacznę mierzyć temperaturę tylko nie wiem jaki termometr wybrać, polećcie coś dobre kobietki koleżance w potrzebie :)

    Olga 28.11.2011r ❤

    setcgqq4v93erwex.png
    ckai3e3kjszhe9l0.png
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igibiarz najlepszy jest termometr owulacyjny z dwoma miejscami po przecinku czyli czterocyfrowy jest super Maaggi mi go poleciła zaplacilam za niego 13 zl i ja tez go polecam.

    No wlasnie u mnie to samo tylko moja Amelka zjada wszystko nie mam z tym problemu ale tak moj mąż tez tylko mięso chyba zrobię pulpety a dla siebie nalesniki z owocami ;-).

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 14:51

  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://m.fotosik.pl/zdjecie/5e2960f2c09cbf0f

    Maaggi Ty porafisz otworzyć te zdjecia przesłałam zdjecie dziaiejszego testu ovu i kreski sa takie same ciemne :-) ciekawe czy dzisiaj mam ta ovu czy nie ohhhh jak człowiek mize sie denerwowac.

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 14:52

  • Igibarz Przyjaciółka
    Postów: 193 39

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zanim odbiorę małą z przedszkola pójdę do apteki i kupie sobie jakiś :)
    Moja tylko wszystko z ciasta by jadła, za zupami nie bardzo też przepada, mieso zje raz na ruski rok, masakra. Dziecko które wszystko je to skarb normalnie...

    Olga 28.11.2011r ❤

    setcgqq4v93erwex.png
    ckai3e3kjszhe9l0.png
  • Igibarz Przyjaciółka
    Postów: 193 39

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet, podziel się podziel bo ja już nie wiem co mam gotować, jedno i to samo ciągle.. :)

    Olga 28.11.2011r ❤

    setcgqq4v93erwex.png
    ckai3e3kjszhe9l0.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ