X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wszystkie z Poznania
Odpowiedz

Wszystkie z Poznania

Oceń ten wątek:
  • Madzia91pn Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 23 marca 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sprawdźcie też dr Kaczorowska przyjmuje w Polmedzie na Goreckiej.super babka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2016, 10:02

    +(26tc) Kubuś 6 listopada 2015
  • bejbik Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 23 marca 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzie tu jakoś napisać prywatną wiadomość ? Ona nie przyjmuje nowych pacjentek od jesieni :( :( Mogę Ci podać nr do rejestracji i możesz zadzwonić spróbować się umówić.

  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 23 marca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejbik zaakceptowałam. A dlaczego nie przyjmuje tyle ich ma??? Skąd o tym wiesz. Powiem tak jak ktoś ma mnie z łaska przyjąć to nie chce. Poznań z tego słynie ze trudno znaleźć kogoś kto chce pomóc liczy się tylko kasa a powołanie to kwestia zapomniana :-(

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • Madzia91pn Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kikaa dr oktorej pisałam właśnie taka jest. Dla niej liczy się pacjent. Pod telefonem nie ma terminu to go stworzy jeżeli jest coś ważnego. Kładzie do szpitala irobi badania

    +(26tc) Kubuś 6 listopada 2015
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 27 marca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bejbik wrote:
    Idzie tu jakoś napisać prywatną wiadomość ? Ona nie przyjmuje nowych pacjentek od jesieni :( :( Mogę Ci podać nr do rejestracji i możesz zadzwonić spróbować się umówić.
    dr kaczorowska mi robiła laparo na polnej akurat mojemu lekarzowi coś wypadło polecam super babka ;)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • anja00 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 maja 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej poznanianki :) Zagląda tutaj ktoś jeszcze? Poszukuję dobrego lekarza do prowadzenia ciąży i nie wiem kogo wybrać. Możecie kogoś polecić? :)

    jnmqugpjohizkodp.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 24 maja 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej anja00 !!

    Ja chodzę do doktora Olejniczaka, przyjmuje prywatnie w Femimedzie na Marcelińskiej. Też będzie prowadził moją ciążę, jest bardzo chwalony.

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ,jestem tu nowa szukam informacji o doktorze Spaczynskim z Poznania czy ktoras z was coś wie ?

  • anja00 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 maja 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Hej anja00 !!

    Ja chodzę do doktora Olejniczaka, przyjmuje prywatnie w Femimedzie na Marcelińskiej. Też będzie prowadził moją ciążę, jest bardzo chwalony.
    widzę, że ma dobre opinie, ja niestety wolę chodzić do kobiety :P nie powinnam tak do tego podchodzić, no ale jakoś nie umiem się przekonać :)
    Przejrzałam tylu lekarzy i się zastanawiam, czy jest szansa trafić na kogoś dobrego na NFZ... chyba raczej nie ;/

    jnmqugpjohizkodp.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 26 maja 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja, jeżeli chodzi o kobiety ginekolożki to polecam dr Monikę Serdyńską-Szuster albo dr Beatę Kubiaczyk-Paluch. Zdecydowanie nie polecam dr Patrycji Rojewskiej, która nie dość, że bierze dużo za wizytę to jeszcze odprawia nowe pacjentki w mgnieniu oka, niestety :(

    ug376iye929i107i.png
  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 26 maja 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też chodzę do femimedu ale do dr Jachowskiego, polecam, świetny ginekolog!

    madziara0080 lubi tę wiadomość

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 30 maja 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wasi lekarze są w stanie przyjąć od ręki czy trzeba długo czekać? Mój poprzedni lekarz zawalił mocno sprawę i szukam pilnej pomocy gdzie indziej :(

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 30 maja 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottie wrote:
    Dziewczyny czy Wasi lekarze są w stanie przyjąć od ręki czy trzeba długo czekać? Mój poprzedni lekarz zawalił mocno sprawę i szukam pilnej pomocy gdzie indziej :(
    Lottie dr Jachowski to zależy zadzwoń do rejestracji czasem z dnia na dzien sa wizyty bo akurat ktoś się wypisał. 723-501-502 on Przyjmuje w pon i pt i z tego co wiem co druga środe w miesiacu. Ma jeszcze gabinet chyba w Jarocinie czy Kaliszu.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, witam Poznanianki :)

    _poznanianka lubi tę wiadomość

  • _poznanianka Koleżanka
    Postów: 32 0

    Wysłany: 6 lipca 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja!

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 6 lipca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie jestem z Poznania ale lecze sie w Poznaniu u dr Derwicha.mieszkam 100km od wielkiego miasta

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • MyszelPyszel Koleżanka
    Postów: 41 52

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć poznanianki :))) jestem ciekawa czy jeszcze któraś z Was tu zagląda?? Mam kilka pytań ;) napiszcie proszę jesli sie je jakie badania zleca dr. Pawelczyk i w jakich dniach cyklu?? Wiem, ze mnie na nie skieruje na pierwszej wizycie ale chcę go uprzedzić zeby nie byc miesiąc w plecy i jechac już z gotowymi ;) Demsik, i jak z Derwichem?? Zadowolona jesteś? Pozdrawiam Was serdecznie :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny z Poznania! Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
    Szukam dobrego lekarza do prowadzenia leczenia, aby w końcu móc zajść w upragnioną ciążę.
    Czy kogoś polecacie? :)

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 838 682

    Wysłany: 2 lipca 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas :)
    z tym że już po fioletowej stronie :)

    Ja chodziłam do dr Bruszewskiego na monitoring i stymulację owulacji Clo(bo w badaniach wyszło że mam zaburzony stosunek LH do FSH i nie było owulacji) - wyniki były. Każdorazowo owulacja była ale do zapłodnienia nie dochodziło. Po kilku miesiącach (dokłądnie 5 miesiącaach sytumulacji) zlecone były badania nasienia i zaproponowane HSG dla mnie.

    Wyszło że mąż miał małą ruchliwość plemników. Ja swojego HSG nie zdarzyłam wykonać bo musiałam przerwać starania z przyczyn osobistych.

    Ale po 3 miesiącach odpoczynku od starań, leków i tego stresu samo zaskoczyło :) i teraz zaraz wskakujemy w 4 miesiąc ciąży ;)

    ❤️Mikuś❤️ 17.01.2020
    ❤️Michaś❤️ 26.10.2021
    ❤️Nasz aniołek 🌈 [+] 8tc 02.01.2024❤️
    ❤️czekamy na nasz 4 cud❤️ -pęcherzyk 6,6mm (5w3d)

    💉 Beta-hCG 18.06.2024 - 3157 mlU/ml
    🔜 wizyta - 04.07.2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gratuluję! Dziękuję za odzew :)
    Każdy tak mówi, że trzeba odpuścić i samo przychodzi. Tylko, jak myślisz o czymś w kółko, nie sposób przestać i taka gadanina ludzi obok, którzy nie przeżywają tego co Ty, nic nie daje.
    Ja rozpoczęłam przygodę z Invimed. Miałam badany tam AMH (1.4 - jak mówi doktor Sroka: niski), progesteron, prolaktynę i homocysteinę i Witaminę D3. Wszystkie wyniki ok, oprócz D3.
    Udało mi się zajść w ciążę w grudniu (po rocznym staraniu), ale niestety w 6 tygodniu zarodek przestał rosnąć i musiałam iść do szpitala na łyżeczkowanie. O dziwo, zaszłam w ciążę bez żadnego stymulowania, ale z wówczas lekarz powiedział, że nie ma na nią szans, bo nie mam owulacji, więc wtedy nawet nie robiłam sobie nadziei i zaskoczyło.
    Wróciliśmy do starań, kilka cykli za nami i znów powtórka z rozrywki: nerwy przed okresem, itp.
    Od tego cyklu zaczynam z lekiem Lametta, aby wywołać owulację. Mam już 33 lata, więc czas goni nieubłaganie.
    Pytałam o lekarzy, bo chodzę do Invimed, do doktora Sroki. Wszyscy go zachwalają, że jest dobry w tym co robi, jednak jest dość osobliwym lekarzem, małomównym i niestety nie zawsze można się dostać na wizytę. Dlatego zastanawiałam się, czy takie problemy z płodnością rozwiązują też inni lekarze, w normalnych, prywatnych gabinetach.
    Czytałam też sporo na forum i niektórzy lekarze zlecają mnóstwo badań dodatkowych, których mi mój lekarz nie zalecił.
    Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za Maluszka! :)

‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ