X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wszystkie z Poznania
Odpowiedz

Wszystkie z Poznania

Oceń ten wątek:
  • Madzia91pn Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 23 marca 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sprawdźcie też dr Kaczorowska przyjmuje w Polmedzie na Goreckiej.super babka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2016, 10:02

    +(26tc) Kubuś 6 listopada 2015
  • bejbik Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 23 marca 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzie tu jakoś napisać prywatną wiadomość ? Ona nie przyjmuje nowych pacjentek od jesieni :( :( Mogę Ci podać nr do rejestracji i możesz zadzwonić spróbować się umówić.

  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 23 marca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejbik zaakceptowałam. A dlaczego nie przyjmuje tyle ich ma??? Skąd o tym wiesz. Powiem tak jak ktoś ma mnie z łaska przyjąć to nie chce. Poznań z tego słynie ze trudno znaleźć kogoś kto chce pomóc liczy się tylko kasa a powołanie to kwestia zapomniana :-(

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • Madzia91pn Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kikaa dr oktorej pisałam właśnie taka jest. Dla niej liczy się pacjent. Pod telefonem nie ma terminu to go stworzy jeżeli jest coś ważnego. Kładzie do szpitala irobi badania

    +(26tc) Kubuś 6 listopada 2015
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 27 marca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bejbik wrote:
    Idzie tu jakoś napisać prywatną wiadomość ? Ona nie przyjmuje nowych pacjentek od jesieni :( :( Mogę Ci podać nr do rejestracji i możesz zadzwonić spróbować się umówić.
    dr kaczorowska mi robiła laparo na polnej akurat mojemu lekarzowi coś wypadło polecam super babka ;)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • anja00 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 maja 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej poznanianki :) Zagląda tutaj ktoś jeszcze? Poszukuję dobrego lekarza do prowadzenia ciąży i nie wiem kogo wybrać. Możecie kogoś polecić? :)

    jnmqugpjohizkodp.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 24 maja 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej anja00 !!

    Ja chodzę do doktora Olejniczaka, przyjmuje prywatnie w Femimedzie na Marcelińskiej. Też będzie prowadził moją ciążę, jest bardzo chwalony.

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ,jestem tu nowa szukam informacji o doktorze Spaczynskim z Poznania czy ktoras z was coś wie ?

  • anja00 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 maja 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Hej anja00 !!

    Ja chodzę do doktora Olejniczaka, przyjmuje prywatnie w Femimedzie na Marcelińskiej. Też będzie prowadził moją ciążę, jest bardzo chwalony.
    widzę, że ma dobre opinie, ja niestety wolę chodzić do kobiety :P nie powinnam tak do tego podchodzić, no ale jakoś nie umiem się przekonać :)
    Przejrzałam tylu lekarzy i się zastanawiam, czy jest szansa trafić na kogoś dobrego na NFZ... chyba raczej nie ;/

    jnmqugpjohizkodp.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 26 maja 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja, jeżeli chodzi o kobiety ginekolożki to polecam dr Monikę Serdyńską-Szuster albo dr Beatę Kubiaczyk-Paluch. Zdecydowanie nie polecam dr Patrycji Rojewskiej, która nie dość, że bierze dużo za wizytę to jeszcze odprawia nowe pacjentki w mgnieniu oka, niestety :(

    ug376iye929i107i.png
  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 26 maja 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też chodzę do femimedu ale do dr Jachowskiego, polecam, świetny ginekolog!

    madziara0080 lubi tę wiadomość

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 30 maja 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wasi lekarze są w stanie przyjąć od ręki czy trzeba długo czekać? Mój poprzedni lekarz zawalił mocno sprawę i szukam pilnej pomocy gdzie indziej :(

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 30 maja 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottie wrote:
    Dziewczyny czy Wasi lekarze są w stanie przyjąć od ręki czy trzeba długo czekać? Mój poprzedni lekarz zawalił mocno sprawę i szukam pilnej pomocy gdzie indziej :(
    Lottie dr Jachowski to zależy zadzwoń do rejestracji czasem z dnia na dzien sa wizyty bo akurat ktoś się wypisał. 723-501-502 on Przyjmuje w pon i pt i z tego co wiem co druga środe w miesiacu. Ma jeszcze gabinet chyba w Jarocinie czy Kaliszu.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, witam Poznanianki :)

    _poznanianka lubi tę wiadomość

  • _poznanianka Koleżanka
    Postów: 32 0

    Wysłany: 6 lipca 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja!

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 6 lipca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie jestem z Poznania ale lecze sie w Poznaniu u dr Derwicha.mieszkam 100km od wielkiego miasta

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • MyszelPyszel Koleżanka
    Postów: 41 52

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć poznanianki :))) jestem ciekawa czy jeszcze któraś z Was tu zagląda?? Mam kilka pytań ;) napiszcie proszę jesli sie je jakie badania zleca dr. Pawelczyk i w jakich dniach cyklu?? Wiem, ze mnie na nie skieruje na pierwszej wizycie ale chcę go uprzedzić zeby nie byc miesiąc w plecy i jechac już z gotowymi ;) Demsik, i jak z Derwichem?? Zadowolona jesteś? Pozdrawiam Was serdecznie :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny z Poznania! Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
    Szukam dobrego lekarza do prowadzenia leczenia, aby w końcu móc zajść w upragnioną ciążę.
    Czy kogoś polecacie? :)

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 2 lipca 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas :)
    z tym że już po fioletowej stronie :)

    Ja chodziłam do dr Bruszewskiego na monitoring i stymulację owulacji Clo(bo w badaniach wyszło że mam zaburzony stosunek LH do FSH i nie było owulacji) - wyniki były. Każdorazowo owulacja była ale do zapłodnienia nie dochodziło. Po kilku miesiącach (dokłądnie 5 miesiącaach sytumulacji) zlecone były badania nasienia i zaproponowane HSG dla mnie.

    Wyszło że mąż miał małą ruchliwość plemników. Ja swojego HSG nie zdarzyłam wykonać bo musiałam przerwać starania z przyczyn osobistych.

    Ale po 3 miesiącach odpoczynku od starań, leków i tego stresu samo zaskoczyło :) i teraz zaraz wskakujemy w 4 miesiąc ciąży ;)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gratuluję! Dziękuję za odzew :)
    Każdy tak mówi, że trzeba odpuścić i samo przychodzi. Tylko, jak myślisz o czymś w kółko, nie sposób przestać i taka gadanina ludzi obok, którzy nie przeżywają tego co Ty, nic nie daje.
    Ja rozpoczęłam przygodę z Invimed. Miałam badany tam AMH (1.4 - jak mówi doktor Sroka: niski), progesteron, prolaktynę i homocysteinę i Witaminę D3. Wszystkie wyniki ok, oprócz D3.
    Udało mi się zajść w ciążę w grudniu (po rocznym staraniu), ale niestety w 6 tygodniu zarodek przestał rosnąć i musiałam iść do szpitala na łyżeczkowanie. O dziwo, zaszłam w ciążę bez żadnego stymulowania, ale z wówczas lekarz powiedział, że nie ma na nią szans, bo nie mam owulacji, więc wtedy nawet nie robiłam sobie nadziei i zaskoczyło.
    Wróciliśmy do starań, kilka cykli za nami i znów powtórka z rozrywki: nerwy przed okresem, itp.
    Od tego cyklu zaczynam z lekiem Lametta, aby wywołać owulację. Mam już 33 lata, więc czas goni nieubłaganie.
    Pytałam o lekarzy, bo chodzę do Invimed, do doktora Sroki. Wszyscy go zachwalają, że jest dobry w tym co robi, jednak jest dość osobliwym lekarzem, małomównym i niestety nie zawsze można się dostać na wizytę. Dlatego zastanawiałam się, czy takie problemy z płodnością rozwiązują też inni lekarze, w normalnych, prywatnych gabinetach.
    Czytałam też sporo na forum i niektórzy lekarze zlecają mnóstwo badań dodatkowych, których mi mój lekarz nie zalecił.
    Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za Maluszka! :)

‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ