Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Wszystkie z Poznania
Odpowiedz

Wszystkie z Poznania

Oceń ten wątek:
  • Martek&M Autorytet

Wysłany: 3 lipca 2019, 14:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    To gratuluję! Dziękuję za odzew :)
    Każdy tak mówi, że trzeba odpuścić i samo przychodzi. Tylko, jak myślisz o czymś w kółko, nie sposób przestać i taka gadanina ludzi obok, którzy nie przeżywają tego co Ty, nic nie daje.
    Ja rozpoczęłam przygodę z Invimed. Miałam badany tam AMH (1.4 - jak mówi doktor Sroka: niski), progesteron, prolaktynę i homocysteinę i Witaminę D3. Wszystkie wyniki ok, oprócz D3.
    Udało mi się zajść w ciążę w grudniu (po rocznym staraniu), ale niestety w 6 tygodniu zarodek przestał rosnąć i musiałam iść do szpitala na łyżeczkowanie. O dziwo, zaszłam w ciążę bez żadnego stymulowania, ale z wówczas lekarz powiedział, że nie ma na nią szans, bo nie mam owulacji, więc wtedy nawet nie robiłam sobie nadziei i zaskoczyło.
    Wróciliśmy do starań, kilka cykli za nami i znów powtórka z rozrywki: nerwy przed okresem, itp.
    Od tego cyklu zaczynam z lekiem Lametta, aby wywołać owulację. Mam już 33 lata, więc czas goni nieubłaganie.
    Pytałam o lekarzy, bo chodzę do Invimed, do doktora Sroki. Wszyscy go zachwalają, że jest dobry w tym co robi, jednak jest dość osobliwym lekarzem, małomównym i niestety nie zawsze można się dostać na wizytę. Dlatego zastanawiałam się, czy takie problemy z płodnością rozwiązują też inni lekarze, w normalnych, prywatnych gabinetach.
    Czytałam też sporo na forum i niektórzy lekarze zlecają mnóstwo badań dodatkowych, których mi mój lekarz nie zalecił.
    Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za Maluszka! :)

to nie jest takie proste... i właściwie zrozumie to tylko osoba która miała problem z zajściem w ciąże.
    Ja nigdy nie mówie innym że "odpuść wtedy się uda" - wiem że się tak nie da... odpuszczenie nie jest proste i samo z siebie się nie zrobi...
    mnie do odpuszczenia zmusiło życie... nie raz dziewcyzny już zmeczone staraniami odpuszczają zrezygnowane... czasami ze względów medyczych.. i fakt często się udaje wtedy zajść w ciąże (sama jestem przykłądem) ale wiem że odpuścić się nie da jeśli chce się mieć dziecko :)

ja bym zaczęła od badań w takim układzie. Skoro nie były zlecone to Twoje starania i męczenie się z braniem leków itp mogą być niewystarczające jeśli problem leży jeszcze gdzieś indziej.
    Poszłabym do innego, powiedziałabym sytaucję, że stymulacje już byly i rezultatu nie było i chcesz u niego przez badania dojść do przyczyny niepowodzeń. :)

powodzenia!

NaszeBarankoweSzczęście❤️termin 13.01.2020❤️
    ❤️❤️❤️Mikołaj❤️❤️❤️
    p19uflw1sz627251.png
    11.05 (16dpo) II kreski ❤️ rośnij kropeczku!
    13.05 - 1 179,0 mlU/ml
    15.05 - 3 151,0 mlU/ml
    17.05 - 6 188,0 mIU/mL
‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)