X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wszystkie z Poznania
Odpowiedz

Wszystkie z Poznania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 27 lat ale w ciągu niedaleko roku już 3 razy poroniłam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PromaSort współczuje <3
    a miałas inne badania?
    ja miałam ich duzo ale trafiałam do lekarzy którzy bali sie podawac mi odpowiednie leki lub uwazali,ze po co wogóle leki.

    A stymulacja taka jak wiele dziewczyn tutaj ma gdy maja np problem z zajsciem w ciaze,czy z owulacja czy nawet przed Inseminacja.
    Czyli leki na "podrasowanie" jajeczek, bo lekarz chce je wzmocnic ze wzgledu na mój wiek oraz leki na wzmocnienie endometrium bo mam niski estradiol. Po owulacji napewno Luteina bo mam jej duze niedobory i jeszcze lekarz pomysli co wiecej ale to juz po histeroskopii.
    Jak sie uda zajsc w ciaze a po to ta stymulacja aby zwiekszyc szanse na zajscie to zwiekszy mi leki oraz poda zastrzyki z heparyny bo mam trombofilie.
    A czy miałas badania genetyczne? bo naleza sie Wam po 2 stratach na NFZ a w Poznaniu jest Genesis bardzo dobra klinika genetyczna!!!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 20 października 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    PromaSort współczuje <3
    a miałas inne badania?
    ja miałam ich duzo ale trafiałam do lekarzy którzy bali sie podawac mi odpowiednie leki lub uwazali,ze po co wogóle leki.

    A stymulacja taka jak wiele dziewczyn tutaj ma gdy maja np problem z zajsciem w ciaze,czy z owulacja czy nawet przed Inseminacja.
    Czyli leki na "podrasowanie" jajeczek, bo lekarz chce je wzmocnic ze wzgledu na mój wiek oraz leki na wzmocnienie endometrium bo mam niski estradiol. Po owulacji napewno Luteina bo mam jej duze niedobory i jeszcze lekarz pomysli co wiecej ale to juz po histeroskopii.
    Jak sie uda zajsc w ciaze a po to ta stymulacja aby zwiekszyc szanse na zajscie to zwiekszy mi leki oraz poda zastrzyki z heparyny bo mam trombofilie.
    A czy miałas badania genetyczne? bo naleza sie Wam po 2 stratach na NFZ a w Poznaniu jest Genesis bardzo dobra klinika genetyczna!!!
    Polecam ta poradnue na Grudzieniec jest leczyłam się tam

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    PromaSort współczuje <3
    a miałas inne badania?
    ja miałam ich duzo ale trafiałam do lekarzy którzy bali sie podawac mi odpowiednie leki lub uwazali,ze po co wogóle leki.

    A stymulacja taka jak wiele dziewczyn tutaj ma gdy maja np problem z zajsciem w ciaze,czy z owulacja czy nawet przed Inseminacja.
    Czyli leki na "podrasowanie" jajeczek, bo lekarz chce je wzmocnic ze wzgledu na mój wiek oraz leki na wzmocnienie endometrium bo mam niski estradiol. Po owulacji napewno Luteina bo mam jej duze niedobory i jeszcze lekarz pomysli co wiecej ale to juz po histeroskopii.
    Jak sie uda zajsc w ciaze a po to ta stymulacja aby zwiekszyc szanse na zajscie to zwiekszy mi leki oraz poda zastrzyki z heparyny bo mam trombofilie.
    A czy miałas badania genetyczne? bo naleza sie Wam po 2 stratach na NFZ a w Poznaniu jest Genesis bardzo dobra klinika genetyczna!!!
    Na genetyczne jesteśmy zapisani ale termin odległy. Czekamy już kilka miesięcy. Termin 28 grudnia przy czym to termin wizyty w klinice na której kierują dopiero do badania... Więc badanie pewnie w styczniu. Badania miałam różne... Antytrąbina III, zespół antyfosfolipidowy, wszystko co tarczycowe... Nie wiem czy wymieniać wszystko bo musiałabym zrobić burzę mózgu... Biorę leki na tarczycę - niedoczynność - wynik teraz idealny okolo 1, i Bromergon na podwyższoną prolaktynę tzn. mam teraz w normie ale od kilku miesięcy biorę zapobiegawczo pól tabletki przed snem. Od tego cyklu również Acard

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria no własnie Genesis jest na Grudziencu jest naprawde dobra.
    Ja tam tez sporo czekałam ale na pierwszej wizycie zrobiono mi i mezowi karitypu a ze nie miałam nic wiecje na skierowaniu musiałam zgłosic sie drugi raz na badania w kierunku trombofili.

    PrimaSort a badanie na zespoł antyfosfolipidowy dobrze CI wyszedł?

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Daria no własnie Genesis jest na Grudziencu jest naprawde dobra.
    Ja tam tez sporo czekałam ale na pierwszej wizycie zrobiono mi i mezowi karitypu a ze nie miałam nic wiecje na skierowaniu musiałam zgłosic sie drugi raz na badania w kierunku trombofili.

    PrimaSort a badanie na zespoł antyfosfolipidowy dobrze CI wyszedł?
    Tak. Wzzystko idealne. Wszystkie badania idealne ale mimo to raz na 3 miesiące zachodzę w ciążę i w pierwszym trymestrze ronię. Najdłużej byłam wciąż 13 tygodni...

  • bejbik Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 21 października 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny, ja tam jestem pełna dobrych myśli. Że się uda, bo musi się udać :) PrimaSort :* inessa :*

    Dariaa to dziś!! trzymam kciuki :)



    Z leków brałam dupka i estrofem (wcześniej samego dupka ale mi rozwalił cały cykl i dostałam do niego estrofem bo samego nie powinnam brać). Teraz mam bromka na poprawę śluzu bo nie mam go wcale. Inne leki dostane po histerolaparoskopi bo nie ma sensu dawać mi nic teraz jak nie wiedzą co tam w środku jest. Będą sprawdzać drożność, czy są polipy/torbiele/zrosty, co się dzieje z jajeczkami. I jak coś będzie to usuną/naprawią.

    PrimaSort, inessa lubią tę wiadomość

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 21 października 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bejbik wrote:
    Wiecie co dziewczyny, ja tam jestem pełna dobrych myśli. Że się uda, bo musi się udać :) PrimaSort :* inessa :*

    Dariaa to dziś!! trzymam kciuki :)



    Z leków brałam dupka i estrofem (wcześniej samego dupka ale mi rozwalił cały cykl i dostałam do niego estrofem bo samego nie powinnam brać). Teraz mam bromka na poprawę śluzu bo nie mam go wcale. Inne leki dostane po histerolaparoskopi bo nie ma sensu dawać mi nic teraz jak nie wiedzą co tam w środku jest. Będą sprawdzać drożność, czy są polipy/torbiele/zrosty, co się dzieje z jajeczkami. I jak coś będzie to usuną/naprawią.

    to dziś i już po boli mnie całe podbrzusze i mam plamienie ale ostatnio też tak miałam.
    no to co od jutra 10 dni duphaston i czekamy co się urodzi... :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    to dziś i już po boli mnie całe podbrzusze i mam plamienie ale ostatnio też tak miałam.
    no to co od jutra 10 dni duphaston i czekamy co się urodzi... :)
    Dzielna dziewczynka! Teraz leż i się nie przemęczaj :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa to teraz duzo odpoczywaj i raduj sie aby Maluch porzadnie sie zagoscił u Ciebie :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 22 października 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dariaa to teraz duzo odpoczywaj i raduj sie aby Maluch porzadnie sie zagoscił u Ciebie :D
    z tym odpoczywaniem różnie wiadomo mam obowiazki praca itp. ale praca siedząca biurowa wiec bez tragedii... no czekam sama jestem ciekawa tego...

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    DObrej niedzieli Wam zycze <3 :)
    Dariaa jak samopoczucie???

    A ja mam znów przełozona histeroskopie :( bo nie było miejsca a po drugie dla mnie lepiej bo nie mam teraz owulacji a lekarz te biopsje chce pobrac.
    Ma odbyc sie pod koniec listopada przez ten czas mam zrobic posiewy oraz uzyskac zgody na histeroskopie od moich specjalistów bo teraz nie mialam.
    No i starania pewnie zaczna sie w nowym roku bo grudzien wiadomo swieta i mniej czasu na jezdzenie na monitoring.

    Buziaki dla kazdej z Was <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie... byłam w sobote na uczelni...
    i normalnie w kolejce do bufetu stała dziewczyna z koleżankami i tak otwarcie rozmawiała o tym, że ma problem, bo sie stara i rpzez przypadek poszła od lekarza i coś tam wyszło i już wie dlaczego ten problem z zajściem jest.
    Aż mi się płakać zachciało, że mamy tak GLOBALNA problem z tym!!!

    To jest kurewsko nie fair, że 17latki wpadaja na dyskotekach a my się staramy z mężami, partnerami, chłopakami i NIC!

    Boli mnie to i nie mam gdzie wykrzyczeć! :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia <3 <3 <3
    to krzycz tutaj ile sie da!!!!!!!!!!!!
    bardzo Cie rozumiem :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 22:38

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 26 października 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hejka!
    DObrej niedzieli Wam zycze <3 :)
    Dariaa jak samopoczucie???

    A ja mam znów przełozona histeroskopie :( bo nie było miejsca a po drugie dla mnie lepiej bo nie mam teraz owulacji a lekarz te biopsje chce pobrac.
    Ma odbyc sie pod koniec listopada przez ten czas mam zrobic posiewy oraz uzyskac zgody na histeroskopie od moich specjalistów bo teraz nie mialam.
    No i starania pewnie zaczna sie w nowym roku bo grudzien wiadomo swieta i mniej czasu na jezdzenie na monitoring.

    Buziaki dla kazdej z Was <3
    czuje się lepiej, nie wiem czy od duphastopnu moze boleć głowa bo od dnia inseminacji praktycznie codziennie mnie boli... umówiłam sie już nawet do neurologa bo pracuje w służbie zdrowia i mam pakiet na badania i terminy szybki ale czy to jest sens ...może to po prostu hormony.


    KSOSIA rozumiem Cię bardzo dobrze niestety statystyki sa przerażajace ile par sie boryka z tym a ile ma dzieci z in vitro i nie mówią tego otwarcie lekarzz mi powiedziął że bym sie zdziwiła...

    Inessa mam pytanie nie gniewaj się proszę chodzi o adopcję gdzie sie staraliście i dlaczrgo się nie udało?? jeśli nie chcesz tu pisać możesz mi na priv napisac.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś cień cienia na teście. Na oko kreska widoczna, ale na zdjęciu ciężko ująć :-/
    Wyszła mi druga kreska - leciutka, ale ciężko pokazać ją na zdjęciach. Za to gołym okiem widoczna bez problemu. Jutro mam termin miesiączki a wieczorem bolał mnie brzuch jak na @. Na nic nie liczę ale boję się, że znów poronienie :(
    Jest beta. Przed chwilą dopiero pojawił się wynik: 36,78. Dzisiaj 11 albo 12 dzień po owulacji.
    Teraz musze jakoś przeżyć te dwa dni w oczekiwaniu na kolejny wynik bety

    inessa, Ksosia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima Sort gratulacje :D i zycze spokojnej ciazy :)
    teraz musi byc wszystko dobrze i wiesz od razu zgłos sie do ginekologa prowadzacego aby ustawił porzadnie leki i miał kontrole!!!

    Dariaa nie chce pisac gdzie sie staralismy ze wzgledów aby nikogo nie zniechecac do osrodka bo prawie w kazdym osrodku dzieja sie od czasu do czasu takie rzeczy - niestety oczywiscie.
    A co do nieudanej adopcji to jezdzilismy juz do chłopca 2 miesiace, osrodek zezwolił na złozenie dokumentów do sadu o adopcje, na poczatek aby dziecko z nami mogło juz zamieszkac do czasu ostatniej rozprawy. Czyli oao dało o dziecku i o nas dobra opinie gdyż sad podjał dosc szybka decyzje na dziecka i nasza korzysc. Niestety gdy mielismy już jechac odebrac dziecko osrodek zmienił zdanie.Stwierdzono,ze wg specjalisty z oao dziecko ma jednak zbyt duze zaburzenia przywiazania i nie nadaje sie do adopcji. Walczylismy ale wyszlo jak wyszło :(
    długo godzilismy sie z decyzja oao :( na razie nie chcemy starac sie o adopcje, zwłaszcza mój maz jest wsciekly na osrodki adopcyjne. Moze kiedys zdecydujemy sie na dalszy krok ale napewno nie w tym konkretnym osrodku - zaznacze tylko,ze osrodek nie jest z woj wielkopolskiego !
    Na szczescie takie sytuacje nie powtarzaja sie az tak czesto!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 28 października 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa bardzo mi przykro ale z tego co rozumiem macie jeszcze szanse na adopcje tylko nie tego chłopca tak?

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 28 października 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dziś cień cienia na teście. Na oko kreska widoczna, ale na zdjęciu ciężko ująć :-/
    Wyszła mi druga kreska - leciutka, ale ciężko pokazać ją na zdjęciach. Za to gołym okiem widoczna bez problemu. Jutro mam termin miesiączki a wieczorem bolał mnie brzuch jak na @. Na nic nie liczę ale boję się, że znów poronienie :(
    Jest beta. Przed chwilą dopiero pojawił się wynik: 36,78. Dzisiaj 11 albo 12 dzień po owulacji.
    Teraz musze jakoś przeżyć te dwa dni w oczekiwaniu na kolejny wynik bety
    PrimaSort jak u Ciebie sytuacja?

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria jak samopoczucie ??? <3
    co do adopcji tak mamy szanse ale napewno w innym osrodku i znowu duzo czekania gdybysmy sie zgłosili do oao no ale zobaczymy co dalej :)

    Prima Sort jak sie czujesz? <3

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ