X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wszystkie z Poznania
Odpowiedz

Wszystkie z Poznania

Oceń ten wątek:
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 15 października 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    No patrz :) JA TEZ :)
    witam sąsiadkę :)
    Bejbik też idę na histerolaparoskopię czekam na wyznaczenie terminu obecnie.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hej Ksosia!
    Celiakia nie leczona czyli bez diety lub jezeli o nią ktos słabo dba moze powodowac problemy z płodnoscia u obu płci.U mezczyzn moze dojsc do zaburzen np zbyt mała ilosci plemników w ejakulacie. Niestety jest to choroba stosunkowo niedawno rozpoznana i badania jeszcze trwaja i nikt tego na 100 % nie potwierdzi iż jest tylko wina celiaki bo moze byc tez inna przyczyna.
    Jezeli jednak mezczyzna choruje na celiakie to juz przed staraniami powinien porzadnie zadbac o diete.

    Dzieki wielkie za pomoc Inessa.
    Moj maz ma z tym ogromny problem... Niestety farmakoterapii ufa bardziej niz kuchni bg...:(
    Trzymam kciuki za Ciebie!:*

  • bejbik Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 15 października 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa, ja czekam na @ i jak się tylko pojawi to mam zadzwonić i się umówić na termin. Masz wiedzę jak ten zabieg ma wyglądać ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia tak szczerze to niedobrze bo leki to ostatecznosc ale dieta to podstawa przy tej chorobie!!!!
    Dziekuje za kciuki <3

    Ja czekam na histeroskopie na Polnej juz ja mialam miec ale musiałm odwołac bo sie rozchorowałam i teraz w tym cyklu mam nadzieje,ze sie odbedzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 23:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem tego swiadoma, ale ciezko przeniesc to na jego swiadomosc...:(

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 18 października 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bejbik wrote:
    Dariaa, ja czekam na @ i jak się tylko pojawi to mam zadzwonić i się umówić na termin. Masz wiedzę jak ten zabieg ma wyglądać ?
    z tego co wiem to pod znieczuleniu ogolnym nacinają trzy punkty na podbrzuszu u wchodzą laparoskopowo i oglądaja w środku jak to wygląda , jesli sa zrosty to usuwają, jeśli coś się wiecej dzieje też odrazu działają... tyle mi mój lekarz powiedział, ja mam dzwonić po termin dopiero w połowie listopada wiec przypuiszczam ze szybciej jak w nowym roku nie bedzie... może to lepiej....

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 18 października 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Ksosia tak szczerze to niedobrze bo leki to ostatecznosc ale dieta to podstawa przy tej chorobie!!!!
    Dziekuje za kciuki <3

    Ja czekam na histeroskopie na Polnej juz ja mialam miec ale musiałm odwołac bo sie rozchorowałam i teraz w tym cyklu mam nadzieje,ze sie odbedzie.
    Inessa a u kogo się leczysz na polnej??

    inessa lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria ja chodze do lekarza Jakuba Wozniaka ale chodze prywatnie bo On nie przyjmuje na NFZ ale badania wieksze robi mi u siebie na oddziale.

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 19 października 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Daria ja chodze do lekarza Jakuba Wozniaka ale chodze prywatnie bo On nie przyjmuje na NFZ ale badania wieksze robi mi u siebie na oddziale.
    no to jak tak samo chodzę do dr Jachowskiego prywatnie ale też jak coś na polną kieruje.....w środę mam inseminację... trzymacie kciuki.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    no to jak tak samo chodzę do dr Jachowskiego prywatnie ale też jak coś na polną kieruje.....w środę mam inseminację... trzymacie kciuki.
    Powodzenia!!! Trzymam kciuki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hejka! ja pochodze z okolic Poznania ale obecnie mieszkam dosc daleko lecz lecze sie w Poznaniu. Przeszłam leczenie u wielu lekarzy i z Poznania i z okolic mojego obecnego zamieszkania. Leczylam sie rowniez u lekarza w InviMed i byłam zadowolona ale z przyczyn na tamten czas niezaleznych ode mnie musiałam zrezygnowac z leczenia tam. Obecnie lecze sie u dr. J.Wozniaka który równiez pracuje na Polnej i jestem mega zadowolona.Jest to pierwszy lekarz który zajał sie mna bardzo,bardzo porzadnie po tylu poronieniach i z takimi problemami zdrowotnymi jakie mam.
    Wiem,ze kazdy lekarz ma rózne opinie od pacjentek ale wydaje mi sie,ze kazda z nas powinna sprawdzic sama lekarza którego wybrała albo który był jej polecony :) wtedy dopiero mozna cos wiecej powiedziec i polecic innym :)dobrze,ze tutaj polecacie lekarzy bo,ze tak powiem jest to polecanie z pierwszej reki :D
    życze Wam owocnych poszukiwan i oczywiscie staran :D
    Witaj :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Melduje się kolejna poznanianka ;)
    Witaj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bejbik wrote:
    Cześć wszystkim nowym dziewczynom :)

    U mnie bez zmian. Hormony nadal lepiej niż ok. Wyniki męża skonsultowane z innym lekarzem i ma się morfologią nie martwić bo wszystko inne jest bardzo dobre. Ja teraz czekam na przyjęcie na Polną. Idę na histerolaparoskopią.
    Jak po badaniu? Ja miałam w zeszłym miesiącu histeroskopię na Polnej

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 19 października 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Jak po badaniu? Ja miałam w zeszłym miesiącu histeroskopię na Polnej
    PrimaSort i jak po histeroskopii ile w do
    mu po tym siedziałaś? bolało? napisz proszę coś więcej...

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • bejbik Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 20 października 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Dariaa - dziękuję za odpowiedź :)nie wygląda to źle. Z jednej strony jestem nerwowa, a z drugiej się cieszę że się coś ruszy do przodu :)
    Trzymam mocno kciuki!!!! :)

    @PrimaSort - idę w przyszłym tygodniu. Właśnie, napisz coś więcej, ile trwało,czy bolało, kiedy wróciłaś "do siebie" i do pracy ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    Ja juz mialam jedna histeroskopie ale wtedy byla operacyjna a za tydzien ide na histeroskopie diagnostyczna czekam na wiadomosc w który dzien ja bede miec!
    A ja ja bede miec w 2 fazie cyklu troche inaczej niz zwykle sie robi ale lekarz chce zobaczyc jak to wszystko wyglada. A teraz sie troche ułozyło nie po Jego mysli bo raczej nie mam owulacji i sluzówka nie przyrosnie odpowiednio do biopsji. W sobote jeszcze raz jade na potwierdzenie czy była czy nie ale lekarz nie chce kolejny miesiac odkładac badania.
    W nowym cyklu jak nic nie wyjdzie złego w badaniu zaczynam starania w koncu :P tym razem ze stymulacja i to wg lekarza bardzo konkretna i pod scislym monitoringiem.
    Stymulacje bede miec aby wzmocnic jajeczko i endometrium ze wzgledu na poronienia i mój wiek.
    A sama histeroskopia diagnostyczna trwa krótko ok 10-20 minut w znieczuleniu ogólnym i tego samego dnia wychodzi sie do domu!
    Zwykle troszke sie plami ale to tez ponoc jest róznie u kazdej pacjentki!
    Trzymam kciuki za Was <3 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2015, 14:19

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    PrimaSort i jak po histeroskopii ile w do
    mu po tym siedziałaś? bolało? napisz proszę coś więcej...
    O 7 mnie przyjęli na oddział, o 10:30 poszłam na salę operacyjną, a o 15:30 wypisali mnie do domu. Następnego dnia do pracy poszłam jakby nigdy nic.
    A i byłam pod narkozą więc nic nie bolało. Po wybudzeniu za to ból w dole brzucha okropny ale od razu dali kroplówkę i przeszło :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2015, 15:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam przerwę w staraniach bo wciąż ronię i do badania nie mogłam być w ciąży. Od tego cyklu wróciłam do starań. Jestem 5 dni po owulacji i zastanawiam się kiedy mogę iść na betę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hejka!
    Ja juz mialam jedna histeroskopie ale wtedy byla operacyjna a za tydzien ide na histeroskopie diagnostyczna czekam na wiadomosc w który dzien ja bede miec!
    A ja ja bede miec w 2 fazie cyklu troche inaczej niz zwykle sie robi ale lekarz chce zobaczyc jak to wszystko wyglada. A teraz sie troche ułozyło nie po Jego mysli bo raczej nie mam owulacji i sluzówka nie przyrosnie odpowiednio do biopsji. W sobote jeszcze raz jade na potwierdzenie czy była czy nie ale lekarz nie chce kolejny miesiac odkładac badania.
    W nowym cyklu jak nic nie wyjdzie złego w badaniu zaczynam starania w koncu :P tym razem ze stymulacja i to wg lekarza bardzo konkretna i pod scislym monitoringiem.
    Stymulacje bede miec aby wzmocnic jajeczko i endometrium ze wzgledu na poronienia i mój wiek.
    A sama histeroskopia diagnostyczna trwa krótko ok 10-20 minut w znieczuleniu ogólnym i tego samego dnia wychodzi sie do domu!
    Zwykle troszke sie plami ale to tez ponoc jest róznie u kazdej pacjentki!
    Trzymam kciuki za Was <3 :)
    Też miałam w drugiej fazie cyklu coś koło 20 dnia cyklu. Cykle mam 27-28 dniowe. I też miałam biopsję endometrium. Na obrazie podczas badania endometrium marmurkowate wyszło ale biopsja wykluczyła jakąkolwiek chorobę i wynik był prawidłowy dla tego dnia cyklu w którym było robione badanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to ta stymulacja?

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ