X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wszystkie z Poznania
Odpowiedz

Wszystkie z Poznania

Oceń ten wątek:
  • bejbik Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się męczę z drugą małpą :/ mam już totalny mętlik. Najpierw ta 3 dni po widocznym pęcherzyku, skończyła się i w 12dc przyszła znowu, trwa do dziś. Biorę duphaston na regulację i nie wiem czy to nie od niego czasem. Ta pierwsza @ była tak intensywna jak nigdy, teraz jest moja normalna tylko, że nic mnie nie boli. Mąż się śmieje, że musi to zapisać bo nie marudzę nic :) właśnie jego lekarz też powiedział, że jak morfologia się nie zmieni to IUI.

    No tak DUDA :/ nic nie mówcie ;/

    A co u Was ? Plany na "działanie" w długi weekend ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejbik nie pomogę :( Ja brałam duphaston w trakcie ciąży na potrzymanie.
    IUI to dobry pomysł! :) Trzymam kciuki! Trzeba chwytać się wszystkiego skoro medycyna daje takie możliwości! :)

    U mnie tylko 3 zbliżenia w tym cyklu jak na razie. Dziś kalendarz ovufriend zaznaczył mi owulację na podstawie badanego śluzu i temperatury na 31 maja. Dzień przed, w dniu owulacji oraz dzień po były seksy więc jest nadzieja. Wczoraj libido mi spadło i zbliżenia sobie podarowaliśmy, bo nic na siłę.

    Tak bardzo chciałabym aby się udało...

  • bejbik Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort nie ma nic na siłę, seks ma być dla przyjemności :) Może dziś będzie ochota. 3mam kciuki za ten cykl :)

    Ja przestałam mierzyć temp i obserwować śluz. Za nim zaczęliśmy się starać to śluzu było b.dużo, a teraz jak kot napłakał :/

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bejbik, a może warto spróbować z lubrykantem? JA używam conceive plus i tż się śmieje, że ma taki poślizg, że trafić nie może. ;D

    Śluzu nie obserwuję, bo u mnie jakiś taki nie książkowy i go przypasować nie mogę do niczego. Owu mi zniknęła z wykresu mimo, że na pewno była w czwartek 28. A sexik był ni w kij, za wcześnie.. bo TŻ w delegację wyjeżdżał ;/ Paradoksalnie czuję się w tym miesiącu kosmicznie źle, ale to chyba w mojej głowie siedzi.

    Tak na koniec - witam się i dołączam do grona prawiePOZNANIANEK :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee witam Cię :)
    Dziewczyny warto też pić olej z wiesiołka podobno. Ja piję siemię lniane, ale efekt ma być po jakiś 2-3 miesiącach picia więc czekam niecierpliwe :P

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie siemnie przyniosło wręcz odwrotny skutek, gdy je stosowałam ze względu na kwestie urodowe. No i się zraziłam strasznie.

    Za to Conceive kupiłam po poradzie gin. Mój mężu często wyjeżdża w delegacje i czasem ciężko nam trafić w TE dni. Dlatego uznaliśmy, że skoro nie zaszkodzi, a może pomóc plemniczkom przeżyć nieco dłużej.. no i zobaczymy czy coś dało poza mega poślizgiem.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile to kosztuje i gdzie to kupić?
    Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam :P

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, tu jest temat o tym :)
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/conceive-plus-zel-lubrykant,1597,38.html#

    Ja zamawiałam w aptece. Na następny dzień był, a zapłaciłam nieco ponad 60zł za 8 aplikatorów.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmee wrote:
    O, tu jest temat o tym :)
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/conceive-plus-zel-lubrykant,1597,38.html#

    Ja zamawiałam w aptece. Na następny dzień był, a zapłaciłam nieco ponad 60zł za 8 aplikatorów.
    Oooo... Drogie to jak jasny gwint! :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może polecicie dobrego ginekologa z Poznania?

  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do p. Ewy Kucz prywatnie. Po kilku latach stosowania anty, których nie mogli mi dopasować.. p. dr zdiagnozowała u mnie nietolerancję na leki hormonalne. Polecam!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z calego serca moge polecic dr-a Wosickiego i dr Glyde:)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie one przyjmują? I czy w jakimś szpitalu pracują? Ile biorą za wizytę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Grunwald się kłania:)

    Dopiero zaczynamy starania, 2 cykl, a czasu mało bo mam już 34 lata ;)

    Zrobiłam podstawowe badania, anty odstawiłam ponad 6 miesięcy temu, niby wszystko ok. we will see

    Nie mam konkretnego gina, chodziłam do wielu. Ostatnio poszłam do Maciejewskiej z Polnej, jest też endokrynologiem. Prowadziła ciążę mojej znajomej. Konkretna, oschła.

    Szukam kogoś ze Świętej rodziny. Przychodzi Wam ktoś do głowy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2015, 15:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy :-) Co do ginekologa to nie pomogę bo sama szukam kogoś

  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 15 września 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, tez jestem z POZ :)
    macie jakies zdanie na temat kliniki invimed w POZ?

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 16 września 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kookana1987 wrote:
    Hej dziewczyny, tez jestem z POZ :)
    macie jakies zdanie na temat kliniki invimed w POZ?
    wiem tylko że to dojenie kasy na kobietach które chcą bardzo być w ciąży, a i tak będa namawiać na płatne in vitro.

    jak widzicie to mój 50 cykl starań.... szmat czasu leczę się obecnie u dr.Jachowskiego przyjmuje prywatnie na Marcelińskiej i dodatkowo w szpitalu na polnej pracuje. Jestem bardzo zadowolona w porównaniu z innymi lekarzami a przerobiłam ich spoorooo

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 16 września 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Witamy :-) Co do ginekologa to nie pomogę bo sama szukam kogoś
    dr Jachowski albo jak napisała wcześniej Natka dr Głyda...

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! ja pochodze z okolic Poznania ale obecnie mieszkam dosc daleko lecz lecze sie w Poznaniu. Przeszłam leczenie u wielu lekarzy i z Poznania i z okolic mojego obecnego zamieszkania. Leczylam sie rowniez u lekarza w InviMed i byłam zadowolona ale z przyczyn na tamten czas niezaleznych ode mnie musiałam zrezygnowac z leczenia tam. Obecnie lecze sie u dr. J.Wozniaka który równiez pracuje na Polnej i jestem mega zadowolona.Jest to pierwszy lekarz który zajał sie mna bardzo,bardzo porzadnie po tylu poronieniach i z takimi problemami zdrowotnymi jakie mam.
    Wiem,ze kazdy lekarz ma rózne opinie od pacjentek ale wydaje mi sie,ze kazda z nas powinna sprawdzic sama lekarza którego wybrała albo który był jej polecony :) wtedy dopiero mozna cos wiecej powiedziec i polecic innym :)dobrze,ze tutaj polecacie lekarzy bo,ze tak powiem jest to polecanie z pierwszej reki :D
    życze Wam owocnych poszukiwan i oczywiscie staran :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • roksana81 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 20 września 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się leczyłam w invimedzie w Poznaniu i byłam bardzo zadowolona. Spotkałam się z miłym przyjęciem i opieką ze strony personelu. Wszystkich lekarzy wspomagają koordynatorzy medyczni, którzy pomagają Ci podczas całego procesu leczenia i tłumaczą wszystko co niezrozumiałe. Masz jednego lekarza który prowadzi Twoje leczenie a nie co wizyta to inny. Ja nigdy nie poczułam się jak źródło zarobku dla kliniki, w kwestii płatności i sposobów leczenia zawsze byli bardzo delikatni i wyrozumiali. Dobrali sposób leczenia odpowiedni do mojego problemu.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ