X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wypływająca sperma i pozycje PO
Odpowiedz

Wypływająca sperma i pozycje PO

Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż jak zrobiłam pierwszy raz świecę to się zapytał co robię, a ja: ułatwiam drogę plemniczkom :P Ale się śmiał ze mnie :)

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj nie wie co robilam ale lezalam na wznak i mialam zgiete nogi ;)
    jak widac efekt jest a pozatym chusteczki dziewczyny!!! Jak konczylismy bralismy po jednej moj sie wycieral a ja hmm tamowalam wyciek i sie kladlam odrazu zeby nie lecialo a kiedys odrazu do wc i na peta lecialam hehe

    Strażaczka90, kikakika86 lubią tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    A moj nie wie co robilam ale lezalam na wznak i mialam zgiete nogi ;)
    jak widac efekt jest a pozatym chusteczki dziewczyny!!! Jak konczylismy bralismy po jednej moj sie wycieral a ja hmm tamowalam wyciek i sie kladlam odrazu zeby nie lecialo a kiedys odrazu do wc i na peta lecialam hehe

    Gratuluję, że Ci się udało.
    Ja zawsze tamuję chusteczką i tak zasypiam i śpię całą noc. A jeśli przytulanie jest rano to leżę tak z godzinę. I jakoś nadal nic :(

    kofeinka lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 3lat tamowalam lecialam zapalic i wracalam do lozka, w październiku mialam operacyjnie usuwana ciaze jajowodowa lekarz mowil ze 3miesiace i sie uda nie wierzylam mu i zaczelam lezec z chusteczka a na boku to nie radze dziewczyny gdyz właśnie ja wtedy usypialam na lewym i lewy jajowod wlasnie byl zaciazony a jak wiadono macica jest na srodku a nie po bokach zycze wam wytrwalosci w staraniach i 3mam kciuki

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Ja od 3lat tamowalam lecialam zapalic i wracalam do lozka, w październiku mialam operacyjnie usuwana ciaze jajowodowa lekarz mowil ze 3miesiace i sie uda nie wierzylam mu i zaczelam lezec z chusteczka a na boku to nie radze dziewczyny gdyz właśnie ja wtedy usypialam na lewym i lewy jajowod wlasnie byl zaciazony a jak wiadono macica jest na srodku a nie po bokach zycze wam wytrwalosci w staraniach i 3mam kciuki

    Przecież to nie ma znaczenia, na którym boku leżysz... Jeśli masz ciążę pozamaciczną w jajowodzie, to umiejscawia się ona w tym jajowodzie, z którego jajnika była owulacja. Czyli musiałaś mieć owulację z lewego i do zapłodnienia doszło w lewym jajowodzie, po czym zygota nie przedostała się do macicy z jakiegoś powodu.

    To nie jest tak, że jak lezysz na lewym boku, to Ci poleci w lewo i tam się zapłodni...

    vanessa, Emma80, Malibu, mar, kapturnica, Yousee, gorgeous, AJA_S lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Mój mąż jak zrobiłam pierwszy raz świecę to się zapytał co robię, a ja: ułatwiam drogę plemniczkom :P Ale się śmiał ze mnie :)


    Mój mąż też się śmieje ze mnie i tej świecy :P na razie efektów nie ma, gdyż brak owulacji, ale świecę będę robić nadal :D

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    Przecież to nie ma znaczenia, na którym boku leżysz... Jeśli masz ciążę pozamaciczną w jajowodzie, to umiejscawia się ona w tym jajowodzie, z którego jajnika była owulacja. Czyli musiałaś mieć owulację z lewego i do zapłodnienia doszło w lewym jajowodzie, po czym zygota nie przedostała się do macicy z jakiegoś powodu.

    To nie jest tak, że jak lezysz na lewym boku, to Ci poleci w lewo i tam się zapłodni...
    Właściwie tez tak myslalam ale nie wglebialam sie, powodem byl guz 8cm na jajniku on musial zablokować

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byście się jakiejś infekcji nie nabawiły sypiając z chusteczką w pipce ;p

    Maczek, mar, Strażaczka90, Yousee, gorgeous, pasia27, choco lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż mi wsadza palec i tak zasypiamy.
    jak się budzę rano to nadal mam jego palec w pipce.
    jego palec stoi na straży aby plemniki nie pouciekały!
    polecam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 20:32

    przyszła mama:), Maczek, Strażaczka90, Basik122, Emma80, NIEPOKORNA, Yousee, nataliano, arien, gorgeous, pasia27, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sztywny palec męża najlepszy!!:)...czasem można i świeczkę:)...choć nie bo jakaś kiedyś napisała, że się boi ciąży od masturbacji świeczką...ale w sumie nam o to chodzi, to może by tą świeczką mar zamiast palucha, palca-grzebalca:):):

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale kiedy ja lubię jak on mi tam paluchem trochę pogrzebie :D

    Maczek, Basik122, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale świeczka ma ponoć moce zapładniajace, więc najpierw mąz a później świeczka do kompletu, taki pakiet:)

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.iv.pl/images/71918631168609624770.jpg
    pozycja PO.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 20:58

    przyszła mama:), Maczek, Basik122 lubią tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde nie próbowałam ze świeczką...a ona ma być zapalona?

    rah lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Kurde nie próbowałam ze świeczką...a ona ma być zapalona?

    Tylko nie bierz takiej jak w medycynie ludowej się używało do uszu, bo podciśnienie się zrobi, wyssie Ci całą spermę z pipki i do niczego będzie takie zatykanie.

    przyszła mama:), Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi wrote:
    Tylko nie bierz takiej jak w medycynie ludowej się używało do uszu, bo podciśnienie się zrobi, wyssie Ci całą spermę z pipki i do niczego będzie takie zatykanie.

    Fuck in da świeczka! I wszystko jasne, dlaczego jeszcze nie jestem w ciąży!!! Zapiszę sobie to w pamiętniczku, żeby więcej tego błędu nie popełniać.

    mar lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zatkać makrelą. Zapach w sumie ten sam. ^^

    kapturnica, Patus_777, AJA_S lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Najlepiej zatkać makrelą. Zapach w sumie ten sam. ^^

    Jak będzie żywa, to może jeszcze trochę przyjemności z tego będzie jak się "pomacha" łogonkiem ;p

    lauda., przyszła mama:), kapturnica, nataliano, Patus_777, pasia27, AJA_S lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie dziewczyny że humor wam dopisuje hehe

    pasia27 lubi tę wiadomość

  • kikakika86 Koleżanka
    Postów: 70 13

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Helen:) tak ja slyszalam o cwiczeniu miesni Kegla po stosunku.
    .niby ulatwia tym nowym plemnikom przedostac sie tam, gdzie ich cel;-)
    Helen wrote:
    może nie wiedział co odpowiedzieć :P
    ale na dobrą sprawę, byle nie wstawać od razu, może to miał na myśli, te "turlanie" to trochę groteskowo brzmi, wystarczy poleżeć, nogi unieść, bo wtedy to co ma zostać zostaje, a jak idzie się poźniej do toalety, to tylko nadmiar jest usuwany.
    Przetestowałam na sobie :P, a jak poszłam od razu bo zapomniałam się, to chyba pozbyłam się całości.
    Ostatnio czytałam o mięśniach Kegla ze leżąc należy je zaciskać, że to pozwala na ich przepchnięcie w górę.
    Spotkałyście się z taką opinią?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ