X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 lipca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja!!!! jak tam Ciri?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olecncja co tam u Ciebie?

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 lipca 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej u mnie nic nowego:D czekam na @,juz nawet mnie wziely bole malpowe wiec czas nadchodzi
    bez sensu mierze temp bo albo mam trening albo ide spac pozniej iwychodza mi pozniej takie kwiatki ze tem nagle miskoczyla o ponad 0,4 co sieniegdy nie zdarza,no ale pomierze jeszcze bo w sumie lubie to:D
    a u Was,jakies nowe cionze:D?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mimo moich obaw wystąpiła owulka. bo bałam się że przez torbiel jej nie będzie. wiec wiem że mogę spokojnie w poniedziałek iść zrobić badania hormonów i na wizytę u gin we wtorek będę miała aktualne badania

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naiwnie zrobiłam test. Oczywiście jedna smutna krecha

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa bo jeszcze za wcześnie może być na test ;) za 2-3 dni powtórz ;)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może to za wcześnie jeszcze? Z drugiej strony lepiej czekać na @. Trzymaj się <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam sie;). Nie mam wyboru;)

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Naiwnie zrobiłam test. Oczywiście jedna smutna krecha
    co my wszystkie w sobie mamy, że tak ciężko nam jest wytrzymać?? ja dopiero 9dpo a już mnie nosi, że głowa mała :P no ale dziś to ja się mogę w tyłek pocałować a nie test robić o.O ehh

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A umiesz ?

    Dzisiaj robilam bo mialam na troche później do pracy i jakby co to bym na bete poleciała. Do tego mam te allegrowe testy to mi tak nie szkoda;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też zawsze nosi :P nigdy nie umiem wytrzymać.... :) mimo iż mąż mnie hamuje do przynajmniej 5 dni po @. bo nie chce żebym się nakręcała ale to i tak nie działa :P zawsze pocichu testa machnę przed @ :P

    Paulette lubi tę wiadomość

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buuu a co do pracy... wczoraj dostałam od mojego szefostwa propozycję nie do odrzucenia... tworzy się nowy dział, który zaczenie funkcjonoiwac od stycznia i dyrekcja widzie mnie na stanowisku kierownika tego dzialu. Miałabym 12 osób pod sobą ale też trochę nerwówkę bo to będzie taki dział gdzie raczej często będą przychodzić ludzie z pyskówkami eh. I teraz tak... jeżeli chodzi o stanowisko to taki awans super, kasa większa, ja z takimi ludzmi sobie super radzę i nieraz przychodzi ktos i zaczyna kurwowac a wychodzi usmiechniety i dziekuje za wszystko... tylko.... co z moimi planami eh... :( jak dobrze pójdzie i pyknie teraz to ja w tyczniu na zwolnieniu lekarskim już będę i pozniej rok mnie nie bedzie bo macierzyński i nie wiem czy mi nie ucieknie taki awans sprzed nosa...
    Mam się zastanowic i po urlopie dać znać co wymyśliłam eh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    A umiesz ?

    Dzisiaj robilam bo mialam na troche później do pracy i jakby co to bym na bete poleciała. Do tego mam te allegrowe testy to mi tak nie szkoda;)
    no nie u mnie, ale to bardziej prawdopodobne niż żebym testy robiła. a jak się czeka to też czas tak się dłuży :/

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    U mnie mimo moich obaw wystąpiła owulka. bo bałam się że przez torbiel jej nie będzie. wiec wiem że mogę spokojnie w poniedziałek iść zrobić badania hormonów i na wizytę u gin we wtorek będę miała aktualne badania
    no to fajnie:) to porob badania :)

    ja tez juz tydzien przed @ nie moge wytrzymac i sie skrecam zeby nie testowac:/ kuzwa strasznie to meczace:/


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_je trudna decyzja.. niestety teraz jest z pracą tak ciężko i wiele kobiet zostaje przed takimi decyzjami postawiona. nie mówię tego akurat o Tobie i nie bierz sobie moich słów do serca, ale wiele kobiet wybiera karierę, a po karierze mają problem z zajściem... Ale to ja mówie tak ogólnie.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie męczące. Mój dzisiaj wychodził o 4 rano to sie musiałam powstrzymać żeby nie iść sikac ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i to bardzo męczące :/ Baronowa a Ty @ kiedy powinnaś dostać ?? 28-go ??

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja. We wtorek. Akurat wyjezdzamy na urlop.
    A w poniedziałek jeszcze mam usg nfzetowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 09:05

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie na usg może być za wcześnie, no ale z drugiej strony przecież może już coś tam powiedzieć, że wygląda tam na ciąże, bo może masz coś tam powiększone czy tam jak. zresztą się nie znam na tym :)
    ale możesz mieć miłą niespodziankę na urlop ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    USG nie ciążowe tylko w mojej przychodni sie tyle czeka jak cie lekarz skieruje na badanie.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ