X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa rozumiem. wszędzie na wszystko się trzeba naczekać. i tak że Cię skierował, bo u mnie w przychodni to na nic skierowania nie chcą dawać. nawet jak masz na wypisie ze szpitala, że musisz iść do jakieś poradni gdzie jest skierowanie potrzebne, żeby nie płacić nie wiadomo ile to u mnie lekarze i tak wiedzą lepiej że Ty nie musisz tam iść :/

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pros o pisemna odmowę skierowania

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i to coś da? aż tak się na tym nie znam..

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wola dać skierowanie niż pisac o odmowie;)

    Paulette lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry patent :D dobrze wiedzieć na przyszłość ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i melduje ze rano z nerwow dostalam takich mdlosci i biegunki ze do pracy nie poszlam, jupi...

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej, a co się stało.
    Nerwy z tego co w pracy sie dzieje?

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Witam i melduje ze rano z nerwow dostalam takich mdlosci i biegunki ze do pracy nie poszlam, jupi...

    <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwzieli sie kurwa na mnie i teraz grafik mam taki ze musze robic cos do mnie od lat nie zajmuje sie... Kurwa... lece w poniedzialek po l4 przynajmniej na dwa tygodnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj biedna Ciri... ehh to na prawdę coraz gorzej się u Ciebie w tej pracy dzieje :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie co jest najgorsze? ze naprawde oni od pazdziernika wiedzieli ze wszystko to dlatego ze chce sie starac o dziecko bylo ze nie ma problemow i w ogole... a tu takie kwiatki i to na kilometr widac ze robia to specjalnie, a nawet mam podejrzenie dla czego...
    kurwa zazdrosc tej przelozonej samej jej sie z facetami nie uklada jak zaczelo jej sie ukladac to on trafil do szpitala a nagle wyskakuje ze jestem w ciazy (musiala wiedziec bo nasz przelozony musial jej powiedziec bo ona uklada grafik a ja jestem zwolniona z nocek) i od tamtej pory sie zaczelo.. przeciez jemu nie powiem ze jego ulubiony pracownik sie na mnie uwziol bo bedzie tylko gorzej. mama to kazal mi isc na l4 narazie chociaz na 2tygodnie zobaczyc czy sprawa sie unormuje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz rację to wszystko przez zazdrość :/ ehh tak mi przykro.. zamiast się cieszyć szczęściem to masz cały czas pod górkę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie siedze i szukam jak to jest z l4 i ochrona pracownika na umowe zlecenie. jesli znajde ze przez okres bycia na zwolnieniu nie moga mnie zwolnic z pracy to nie zamierzam sie z nimi uzerac...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam po tygodniowej nieobecności :)
    Ciri a do kiedy masz umowę?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawde nie wiem, co miesiac podpuje umowe na wykonane zlecenie oraz rachunek, ale na poczatku pracy podpisywalam umowe ramowa ktora okresla moje obowiazki ona jest bezterminowa, do tego jeszcze jesli ktos rezygnuje z pracy musi podpisac rezynacje czyli wychodzi na to ze umowa ramowa jest moja umowa... ALe ja to kurwa juz to pomieszalam..

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    orientujesz sie jakie skłądki masz potrącane z?
    na umowie zlecenie opłacają Ci społeczne i zdrowotne, ubezpieczenie chorobowe nie jest przy tego typu umowach nie ma obiązku opłacania chorobowego chyba ze sobie zażyczysz.
    A jak nie masz opłacanych składek na chorbowe to jak pójdziesz na L4 to będzie bezpłatne. W dodatku musisz miec te składki na chorobowe płacone dłużej niż 90 dni. Zostanie Ci wypłacone za l4 z podstawy średnich wypłat z ostatnich 12 meiisęcy.

    Co do zwolneinia, no to nie wiem jakmasz ta umowe bezterminowa skoro co miesiąc opróczrachunku podpisujesz umow koljna to tego nie ogarniam.
    Niestety kobiety na tego typu umowach nei podlegają żadnej ochronie. Zleceniodawca nie musipodpsiywać z Tb kolejnej umowy. Niestety takie mamy dupne przepisy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 12:30

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey , mam wyniki BETY z 13 dpo :) co o nich sądzicie ? :)

    http://ifotos.pl/zobacz/201507241_wqpwpnh.jpg

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ladny choc sam wynik sie nie liczy wazniejszy jest przyrost bo mozna okreslic czy dobrze przyrasta.

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no tak :) bo to dziś miałaś mieć :) ładna beta :) dobrze by było żebyś powtórzyła czy rośnie ładnie

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super. Gratulacje

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ