X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo obserwuje ale juz nic nie leci to tak jakby jednorazowe ale jutro sie wybiore do prowadzacego. Mysle ze u mnie to moze byc wszystko z wysilku.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 lipca 2015, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać co powiedział lekarz <3 trzymam kciuki

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede dzwonic czy mam przyjezdzac i tak on dopiero od 15 przyjmuje... Na razie sie wkurwiam z powodu miejsca pracy. Jak nie ogarne dojazdu to chyba na l4 pojde

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część jak tam weeknd minął?

    Cirri nie denerwuj się.

    U mnie dzis spadeczek

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi jak się cofniesz do wczorajszych wieczornych rozmów to zobaczyć moje wyniki roma.ja miałam mimo stresujacego czwartku i piątku weekend spoko. Mąż próbował mnie postawić na nogi psychicznie i trochę mu się udało. Nie będę czekać do polowy sierpnia na usg. Pójdę z ubezpieczenia z pracy na usg pod koniec lipca przed @. Zobaczyć czy nie daj boże nie urosła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 07:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi nadal trzymam kciuki za zielony koniec :)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten spadeczek moze jeszcze urosnac albo sie utrzymac i kropka bedzie ;)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla czytałam Twój wpis będzie dobrze.

    MAsz kochanego męża wpsiera Cię. Musisz myśleć pozytywnie.

    Chciałabym zielony koniec ale nie nastawiam się. Ide dziś na progesteron mam nadzięje ze wskaże ze to po owu, bo owu to dla mnei cud przez pół roku napewno nie miałam a wcześniej cholera wie kiedy ostatnio była :/

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Madziulla czytałam Twój wpis będzie dobrze.owu była i z tego sie ciesze

    MAsz kochanego męża wpsiera Cię. Musisz myśleć pozytywnie.

    Chciałabym zielony koniec ale nie nastawiam się. Ide dziś na progesteron mam nadzięje ze wskaże ze to po owu, bo owu to dla mnei cud przez pół roku napewno nie miałam a wcześniej cholera wie kiedy ostatnio była :/


    Cud dla mnie i z tego sie ciesze, i mam nadzieje ze ten wykres jest prawidłowy bo nigdy nie miałam takiego u siebie dlatego tak codziennie pisze, ponieważ nie wiem jak go interepretować u mnie na bieżąco

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na moje oko calkiem ladnie wyglada ten wykres byle by ten progesteron wszystko ladnie wskazal ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie pomogę Ci w interpretacji bo sama od niedawna prowadzę pomiary. Nie wiem nawet czy torbiel ma wplyw na temp....czy mogą być zakłucone pomiary...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 07:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula raczej nie wplywa na temperature ale przy torbieli za to test sikany moze byc pozytywny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zastanawiam się czy nie siknac ale niedawno przed @ robiłam test i był negatywny a torbiel juz musiała być wtedy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze zalezy to od rodzaju torbieli? Wiem ze niektore wlasnie wydzileja hormon z tej samej grupy co hcg...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może mam taką co nie wydziela. Może i dobrze bo jak bym zobaczyła 2 kreski i by się na usg okazało ze to nie ciąża to by Darek nawet mnie tak szybko na nogi nie postawił.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja sie z kresek nie cieszylam dopiero po dwoch betach pozytywych a tak naprawde uwierzylam jak zobaczylam kropka na usg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Ewi to dobrze ze owu była nawet jak teraz nie będzie zielonego końca to uda się następnym razem. Choć ja nadal wierzę że to ten wykres. Podobno najróżniejsze juz wykresy tu zaskakiwały.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    No Ewi to dobrze ze owu była nawet jak teraz nie będzie zielonego końca to uda się następnym razem. Choć ja nadal wierzę że to ten wykres. Podobno najróżniejsze juz wykresy tu zaskakiwały.
    Zobaczycie mój za 2 tygodnie to będzie zaskoczenie roku;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri powiedz to mnie po tylu cyklach starań ehhhh. Mimo iż wiem ze testy mogą być fałszywie pozytywne to napewno będę skakać z radości. .. cała ja :))

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;)) Dzieki dziewczyny.

    Miłego dnia lece do pracy. tylko nie natwórzcie duzo wpisów zebym wieczorem ogarneła 'P

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ