X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Madziulla bardzo dobrze. Jeśli masz za darmo, korzystaj. I już będziesz wiedziała, czy się torbiel zmniejsza. Najlepiej niech cała się wchłonie <3

    no liczę na to że będzie dużo mniejsza albo cała się wchłonie. i od następnego cyklu będę mogła działać bo to najbardziej mnie martwi że nie wiem na jak długo muszę się wstrzymać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym mogla go podglądać non stop:) nam chodzi o dźwięk:) dlatego 4d:) zeby nagrać serduszko na płytę:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5d. Mam na myśli 5d a pisze 4d:)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczełam palmić. co robić??

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na @ chyba za wczesnie co? Moze implantacja? ;p nic nie mozesz robic. Czekaj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekać Ewi. Czekać. Ale by bylo jakby to groszek sie mościl:)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 13 lipca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątpie pewnie okres, w ostatnim cyklu dostałam okres 20 dc

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 lipca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badalas progesteron?

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj byłam rano zrobić. wyniki będe mieć jutro popołudniu.
    Bo je się bo może w tym mce by się udało a tu plamienie :/

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi nie denerwuj się trzymam kciuki :) Plamienie nie zawsze świadczy o czym złym

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięi dziewczyny ale to napewno okres sbędzie

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasniem plamienie moze byc implantacyjne. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba nie będę robić 4d, wystarczy mi zwykłe usg. najnormalniej w świecie szkoda mi na to kasy :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi na okres to za szybko. Spokojnie, poczekaj do jutra na wyniki. Bardzo prawdopodobne, że dziewczyny mają rację i fasol się gnieździ :D

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida wrote:
    Ja chyba nie będę robić 4d, wystarczy mi zwykłe usg. najnormalniej w świecie szkoda mi na to kasy :)
    Tez wole cos kupic dziecku za ta kwote ale moze byc tak ze dopadnie mnie takie moja babskie CHCE CHCE CHCE i wtedy pojde ale to jak berbec bedzie wiekszy :P Ale mysle ze ostatecznie tez nie zrobie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naprawde nie korci Was płyta z nagranym biciem serca:)? My na szczęście mamy już ....wszystko:) od laktatora, przez butelki, na niani z czujnikiem oddechu i sterylizatorze skończywszy:) załatwiliśmy to w piątek:) i spokój:) a mówiłam, że nic nie będe kupować:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzę z założenia, że skoro wydawałam majątek na niepokalanki, fertile, tony testów, bety i te wszystkie zioła i mikroskopy owulacyjne to te jednorazowe 200 zł nic juz nie zmieni. Nie leżę na forsie. Ale bez przesady. To zaledwie kilka pizz albo 10 litrów wódki :) Sobotnie zakupy w Kauflandzie. Szybko się uzbiera...A taka pamiątka na całe życie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. To dla mnie nie jest pamiatka dla mnie pamiatka jest to dziecko ktorym bede sie juz zawsze opiekowac. Moja mama nie zostawiala ani jednego usg po nas, i jakos ani jej ani mnie nie jest przykro

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 lipca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawdą jest, że dzisiaj 200 zł to nie jest ani dużo, ani mało. Faktycznie jedne zakupy w markecie. Zdjęcie z usg to fajna sprawa, posłuchać bicia serduszka też, chociaż dla mnie już mniej ;) wolę zdjęcia, nawet na własnym ślubie nie mieliśmy kamery, tylko sam fotograf był :)
    A dla każdego co innego może być pamiątką :)

    Ja np do dziś mam kamienie z nad morza. Mąż przy przeprowadzce mnie strasznie przeklinał, gdy musiał tachać kartonik z kamorami na 4 piętro :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedys mialam wiele pamiatek teraz juz nic, po wielu przejsciach stwierdzilam ze przeszlosc nie jest wazna, wazne jest dzis i przyszlosc. Gdybym sie rozstala teraz z wlasnym facetem nie mam z nim ani jednego zdjecia, w ogole mam malo zdjec ktore mogly by byc wspomnieniem... wiec zdejecie usg bardziej by bylo dla mnie teraz wazne w chwilach zwatpienia niz pozniej gdy sie dziecko urodzi (znajac mnie i tak by poszlo w koncu do kosza, jak wszystko)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ