X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie moglam uwierzyc. I nie wierzylam. Ja juz jeden mialam falszywie dodatni wiec czekalam na wyniki bety.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa Twój to wogole zaskok stulecia będzie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi ja to od piątku rana musiałam ogarniać wiec "lekturę" miałam wczoraj :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 07:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahaha ewi. Trzymam kciuki! I wracam...spac!!!

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 lipca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Cud dla mnie i z tego sie ciesze, i mam nadzieje ze ten wykres jest prawidłowy bo nigdy nie miałam takiego u siebie dlatego tak codziennie pisze, ponieważ nie wiem jak go interepretować u mnie na bieżąco


    Dokładnie tak jak u mnie ;) Tyle, ze ja nie miałam owulki na pewno przez co najmniej rok :/

    Mam już wynik progesteronu. Rewelacji nie ma: 8,53, ale owulka była, prawda? Kiepska, ale była. To dla mnie duży sukces ;)

    Madziulla dobrze, że mąż Cie wspiera :) to bardzo ważne. I nie martw się poradzisz sobie z ta torbielą <3

    Baronowa, zaskocz nas i dawaj zielonego kropka :D

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byla ;) nie taka kiepska ;D podobno od 15 zaczyna sie dobry wynik do zajscia. Ale dziewczyny przy 10 zachodza i utrzymuja wiec nie tak zle ;) ja mialam w 7dpo 16,14 i juz w ciazy bylam a wie. Ze inne dziewczyny w ciazy tez w 7dpo mialy po 24-28 wiec u mnie tez rewelacji nie bylo.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 lipca 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ha sobie do pracy owu test zabrałam. Zaraz idę sikac;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahah tez tak robilam bo z porannego nie mozna a to moje jedyne siku przed wyjsciem z domu

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 lipca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to jest bardziej pozytywny niż wczoraj. Jejku. Jakby mi ten gin jutro zrobil usg to by bylo bosko.

    A torbiel może dawac pozytywny lh?

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie slyszalam o takim przypadku ;) to jak bardziej pozytywny niz wczoraj to stawiam ze owu bedzie dzis wieczorem albo jutro rano tak jak u mnie ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 lipca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dzisiaj powtórka z rozrywki;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bedziemy trzymac kciuki ;) ja mam nadzieje ze za poltora tygodnia zobacze serduszko bijace i lekarz powie ze nic sie zlego nie dzieje u mnie. Do tego czasu bede sie ograniczac i obserwowac. I mam nadzieje ze w lutym lub marcu urodze zdrowe dziecko ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 lipca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ba. Z tyloma kciukami nie może sie nie udac;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mam nadzieje. ;) zauwazylam duza zmiane w zachowaniu mojego Grzeska. Na pozytyw oczywiscie. Szkoda ze musialo dojac do krwawienia zeby tak sie stalo ale moze i dobrze bo wreszcie sa w nim emocje jesli chodzi o ciaze. Takie naprawde widoczne. I mowi na mnie fasolowa mama ;p

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 lipca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dlatego, ze miał namacalne dowody, ze tam coś faktycznie jest. No i świadomość, ze była krew też swoje zrobiła. Przejął się. A jak zobaczy zdjęcie USG, to już na 100% będzie wiedział, ze jest fasolowym tatą :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo na pewno strasznie byl niepocieszony ze ze szpitala nie dostalam usg bo chcial zobaczyc ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri pewnie dociera do niego powoli że Tatą zostanie :)

    Ja umówiłam się na wizytę na usg kontrolne na 28 lipca. mam tam za darmo więc chce skorzystać i zobaczyć co z tą torbielą się przez 2 tyg wydarzy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj to się aż obruszyl jak nie chciałam zeby do gabinetu wchodził. Ale w kincu wszedł i o malo nie zemdlal:) a w środę idziemy na usg 4d i nagra nam lekarz na płytę z biciem serduszka:):):):):) dzis jedziemy na wycieczkę rowerowa wybrzeżem :) nie biorę telefonu wiec nadrobię Was wieczorem:)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 lipca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla bardzo dobrze. Jeśli masz za darmo, korzystaj. I już będziesz wiedziała, czy się torbiel zmniejsza. Najlepiej niech cała się wchłonie <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja na 4d ide dopiero jak bedzie duzy. Kolezanka byla w pierwszym trymestrze i pozniej to powiedziala ze jakby mial jeszcze raz isc to nie poszla by tak wczesnie bo za malo siw dzieje a sie placi a jak juz jest dyzt i wyglada jak ludz jest o wiele fajnien

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ