X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    ooo ciekawe. nigdy wcześniej nie przywiązywałam do tego uwagi, raptem prowadzę chyba swój 3 wykres.. to dopiero się uczę. i jeszcze wiele nauki przede mną :D
    pisałaś mi wcześniej jeszcze na tamtym forum o badaniu sobie szyjki :P ni huhu nie potrafię ogarnąć jak ją znaleźć hahaha :D ciemna masa ze mnie jest pod tym względem :P może gdybym codziennie sprawdzala to może i bym to jakoś odróżniała a tak to jak zapominam to lipa jest :P

    Ja tez wogole nie umiem badać szyjki... ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri łatwo Ci powiedzieć :P ja tego nie odróżniam jaka ona jest :D

    Madziulla a myślałam, że jestem sama :P :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Kup sobie trivagin. To jest peobiotyk na kobiet. Poczytaj o nim. Lactovaginal mi nic nie dawal
    Pytalam lekarza:( w 8 tyg mówi ze lepsza grzybica niz leki. Ani provag ani żaden kwas mlekowy. Żaden trivagin ani iladian.nic:( do 11 tygodnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Ciri łatwo Ci powiedzieć :P ja tego nie odróżniam jaka ona jest :D

    Madziulla a myślałam, że jestem sama :P :)

    Paulette nie jestes sama zdecydowanie...;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście zakażenia grzybicze w 1 trymestrze sa najlepsza infekcja jaka może się przydarzyć wiec choc tyle dobrze..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale chodzi o to zebys nauczyla sie ja sie zachowuje, ja na poczatku tez nie potrafilam ocenic nic, ani twardosc ani uchulenie tyko wysokosc w miare, ale jak nie bedziesz codziennie badac to sie nie nauczysz :) ja zawsze badam srodkowym palcem bo mi najlatwiej.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no muszę zacząć po mierzeniu temperatury i może dzień po dniu jakoś to ogarnę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno ogarniesz, ja zaczelam po pierwszej "wyczutej" owulacji, a to najwazniejsze jest zeby owu ogarnac.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    a tak mam pytanie. może zrobię z siebie idiotkę, ale lepiej się zapytać. no bo ja nie wiem czy ta owulacja będzie teraz czy jak mi się wydaje.. testów owu nie mam więc nie mam jak sprawdzać, ale w tym cyklu zaczęłam wiesiołka i nie wiem czy teraz mam brać czy nie ? czy jeszcze ze dwa dni go pobrać?? nie mam pojęcia :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierz :) niby do owulacji ale nigdy nie jestes pewna kiedy byla, poczekaj na te wyzsze temperatury 3 i przestan brac :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Bierz :) niby do owulacji ale nigdy nie jestes pewna kiedy byla, poczekaj na te wyzsze temperatury 3 i przestan brac :)
    oki dzia za pomoc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko spoko chyba wlasnie od tego jestesmy tutaj :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwale wam sie co dostalam dzis od siostry :D
    3 książecki o dzierganiu na drutach:
    1. wszystko dla maluszka -zabawki, ubranka i rozne gadzety
    2. zabawne czapeczki
    3. robotki na drutach w 30 minut
    :D
    kiedys troszke si uczylam robic ale ogolnie wtedy mialam dwie szkoly i prace wiec nie mialm czasu ale na zwolnenie bedzie idealne :D

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak racja :P

    Fajne prezenty :) ja do takich rzeczy to mam dwie lewe ręce :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to lubie takie rzeczy bo mnie wyciszaja ale nie mam na to czasem czasu po prostu... Raczej zwykle :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to może i czas bym znalazła, tylko ja to za szybko się denerwuje jak coś za dlugo palcami tak robię :D czasem mam problem supełek odwiązać a mowa coś wydziergać :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde noo nie zle :) Nie ja to lubie rozne takie rzeczy ale za to mnie za szybko cos sie nudzi:)

    Doradzcie co na jelita sobie kupic bo ja to wykituje, raz woda ze mnie leci, raz zaparcia... w sumie zastanawiam sie czy te baby&mama nie kupic na trawieni, ale moze cos innego tanszego sobie sprawic?

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    ale mierzysz temperature to po zmierzeniu paluch w cipke i jedziesz malenka :D ja tak robilam tylko zawsze badaj w tej samej pozycji :D
    Paulette tylko żeby Ci się nie spodobało i nie przedłużyło się, bo chłop Ci się obruszy :D
    picgifs-disgust-1191101.gif

    A ja się chyba pozbyłam infekcji i to tylko chusteczkami z kwasem mlekowym z Clinica. Dziś śluz wodnisty.. prawie mnie zalewa eh i czyściutki. Do tego chyba sobie zaczynam wkręcać coś bo zjadłam w domku 1 czekoladkę merci i poszłam robić obiadek... jeszcze mając w buzi czekoladkę otworzyłam lodówkę i ukroiłam sobie taki grubszy plaster kiełbasy wiejskiej ehhh... ale temperatura za niska raczej na ciążę.

    ciri22, Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie za niska a za wczesnie :P Przynamniej na taki objaw :D
    jej ja od okresu czekolady w ustach nie mialam...

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri nie mam pomysłu co na jelita... chyba musisz przetrzymać aż się ureguluje. I zwróć uwagę czy są jakieś składniki, które jest i np na drugi dzień biegunka albo zaparcia...
    A powiedz jeszcze czy z mamą pójdziesz na usg :) bo wspominałaś, że się chce wybrać z Tobą :) wielkie przeżycie pewnie dla niej byłoby zobaczyć na żywo na usg, jak mniemam, pierwsze wnuczątko ;)

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ