X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza-miesiac-po-miesiacu/jak-rozwija-sie-dziecko-w-lonie-matki-1-5-tydzien-ciazy_34895.html

    http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza-miesiac-po-miesiacu/jak-rozwija-sie-dziecko-w-lonie-matki-7-11-tydzien-ciazy_35020.html

    http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza-miesiac-po-miesiacu/jak-rozwija-sie-dziecko-w-lonie-matki-12-17-tydzien-ciazy_35117.html

    http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza-miesiac-po-miesiacu/jak-rozwija-sie-dziecko-w-lonie-matki-18-22-tydzien-ciazy_35251.html

    http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza-miesiac-po-miesiacu/jak-rozwija-sie-dziecko-w-lonie-matki-24-27-tydzien-ciazy_35310.html

    http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza-miesiac-po-miesiacu/jak-rozwija-sie-dziecko-w-lonie-matki-30-35-tydzien-ciazy_35338.html

    http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza-miesiac-po-miesiacu/jak-rozwija-sie-dziecko-w-lonie-matki-36-38-tydzien-ciazy-i-porod_35414.html

    To masz tak pokolei linki do kolejnych tygodni :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No:) ja juz to czytałam.fajne:) ale mam trz aplikacje na komórkę i pięknie mnie informuje codziennie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    No:) ja juz to czytałam.fajne:) ale mam trz aplikacje na komórkę i pięknie mnie informuje codziennie:)
    Podaj podaj!!!

    Ej siedze to czytam i rycze... te hormony sa masakryczne, ja jestem twarda baba :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Ciri ;)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Musze wam sie poskarzyc na kible w pracy... Najblizsze kilka miesiecy to bedziee dla mnie trauma...

    Ja w pracy kibla nie dotykam, jadę na Małysza zawsze. Niby są zadbane, ale ile osób przede mną tam siedziało?
    wiewiórka17 wrote:
    kurde coś mnie pobolewa podbrzusze tak jakby na @ , ale przecież to za wcześnie na @ ;/
    Trzymam kciuki :D
    ciri22 wrote:
    blahaha :D ale moj lekarz tak mi powiedzial ze jak sie raz owulka spozni (gdy ma sie cykle przypuscmy 28 dni a mialo sie cykl 38) to kolejny cykl bedzie krotszy mniej wiecej o tyle dni a potem wroci do normy, przynajmniej powinien :)
    A to ciekawe, nie slyszałam jeszcze tego, ale też nie mogłam sprawdzić w praktyce, skoro moje cykle wszystkie bezowulacyjne ;) no prawie wszystkie :P
    Paulette wrote:
    Ciri łatwo Ci powiedzieć :P ja tego nie odróżniam jaka ona jest :D

    Madziulla a myślałam, że jestem sama :P :)
    Ja też nie bardzo potrafię :)
    ciri22 wrote:
    Pochwale wam sie co dostalam dzis od siostry :D
    3 książecki o dzierganiu na drutach:
    1. wszystko dla maluszka -zabawki, ubranka i rozne gadzety
    2. zabawne czapeczki
    3. robotki na drutach w 30 minut
    :D
    kiedys troszke si uczylam robic ale ogolnie wtedy mialam dwie szkoly i prace wiec nie mialm czasu ale na zwolnenie bedzie idealne :D
    Uwielbiam robótki ręczne :D tylko nie mam czasu na to :/
    ann_je wrote:
    Śmiać może nie bo by dostał w czuprynę ale uśmieszek szyderczy lekko miał :D
    mój to kompletnie nic się nie zna i nie pyta nawet :D
    nieźle się uśmiałam jak położyłam mu na półce pojemnik na lekarstwa jak dla mojej babci i w środku androvit, witamina D3 i kwasy omega gold a on (nigdy żadnych leków poza zyrtekiem na alergię nie bierze) zapytał tylko czy musi, zobaczył moją minę, wyciągnął i zjadł tabletki a na koniec stanął na baczność i powiedział "no... od razu się czuję lepiej... chyba działa" :D

    Żartowniś :P

    No powiedzmy, ze delikatnie Was nadrobiłam. Kurcze, pół dnia mnie tylko nie było :P

    Witaj Paulette :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2015, 20:45

    Paulette lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Podaj podaj!!!

    Ej siedze to czytam i rycze... te hormony sa masakryczne, ja jestem twarda baba :P
    Aplikacja polskiej firmy podpasek bella. Na windowsa do pobrania ze sklepiku w telefonie za darmo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kibli tez nie dotykam ale rzyganie (ktore czasem sie zdarza) i biegunka nie pomagaja w omijaniu kibli.... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Aplikacja polskiej firmy podpasek bella. Na windowsa do pobrania ze sklepiku w telefonie za darmo:)
    A to jakos sie nazywa? Ja mam androida ale nazwy zwykle maja te same jesli sa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird - trochę się na ciułało tego do nadrobienia :D

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    was nadrobić to nie sposób

    siedzę piję wino i jem migdały. Pewnie na moje endo nic to nie da, ale przynajmniej mi smacznie

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    was nadrobić to nie sposób

    siedzę piję wino i jem migdały. Pewnie na moje endo nic to nie da, ale przynajmniej mi smacznie

    Najbardziej chodzi o przyjemność ;) smakuje? jest dobrze? to najważniejsze :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana da da :)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam jeszcze anansa, gdyby jedna owu już była
    lol jestem przygotowana na wszystkie możliwości

    PS; podpaskę w torebce też noszę :D

    ann_je lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=rJ-CfITtDC4

    Mnie zachwycił ten filmik, tylko była szybsza wersja na 4 minuty. Nie mogę jej teraz znaleźć. Pięknie wszystko pokazane :D Wyścig plemników najlepszy :D
    Szkoda tylko, że jakość kiepska :/

    Picja lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu cale opakowanie podpasek zaraz po owu kupila i to duze :P bedzie sobie mam nadzieje czekac (a G mowil zebym nie kupowala bo nie wiadomo czy sie przyda )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    https://www.youtube.com/watch?v=rJ-CfITtDC4

    Mnie zachwycił ten filmik, tylko była szybsza wersja na 4 minuty. Nie mogę jej teraz znaleźć. Pięknie wszystko pokazane :D Wyścig plemników najlepszy :D
    Szkoda tylko, że jakość kiepska :/
    jakosc mega kiepska :( buuuu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bylam na wystawie tam byly takie malenkie plody on mniej wiecej 6 tygodnia, takie ciupenkie do narodzin... mega wrazenie na mnie wywarly

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co to była za wystawa?

    idę walczyć z ananasem :D

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    The Human Body Exhibition

    o tej wystawie mówisz? Zawsze chciałam pójść ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ta ale szczerze ogolnie byla mega chujowa za przeproszeniem... jako osoba powiazana z medycyna od zawsze bylam baaaardzo zawiedziona i cieszylam sie ze szkola i unia zafundowala mi ta wycieczke bo jakbym miala 60 czy 80zl wydac na pojscie na nia to bym zalowala. ciala wygladaly jak woskowe lalki a nie jak prawdziwe ciala do tego bez wspanialego przewodnika nic bym z niej nie wyniosla (mlody chlopak student medycyny naprawde z pasja opowiadal i mozna bylo wiele sie od niego dowiedziec i wspolnie sie informacjami i wiedza wymienialismy)
    i wlasnie sala z plodami zrobila na mnie najwieksze wrazenie :)

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ