X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszłam bo mam pół h czasu to wszystkie poszły

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A to jakos sie nazywa? Ja mam androida ale nazwy zwykle maja te same jesli sa :)
    Bella happy baby:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    https://www.youtube.com/watch?v=rJ-CfITtDC4

    Mnie zachwycił ten filmik, tylko była szybsza wersja na 4 minuty. Nie mogę jej teraz znaleźć. Pięknie wszystko pokazane :D Wyścig plemników najlepszy :D
    Szkoda tylko, że jakość kiepska :/
    Pelną wersje jakiś katolicki kanal yputube robił.kurde nie pamiętam jaki:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szukam szukam :) takie fioletowe happy baby znalazlam moze to to :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam :) http://m.youtube.com/watch?v=fKkc5oeK0oM

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    szukam szukam :) takie fioletowe happy baby znalazlam moze to to :P
    No, fioletowe:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tak ta ale szczerze ogolnie byla mega chujowa za przeproszeniem... jako osoba powiazana z medycyna od zawsze bylam baaaardzo zawiedziona i cieszylam sie ze szkola i unia zafundowala mi ta wycieczke bo jakbym miala 60 czy 80zl wydac na pojscie na nia to bym zalowala. ciala wygladaly jak woskowe lalki a nie jak prawdziwe ciala do tego bez wspanialego przewodnika nic bym z niej nie wyniosla (mlody chlopak student medycyny naprawde z pasja opowiadal i mozna bylo wiele sie od niego dowiedziec i wspolnie sie informacjami i wiedza wymienialismy)
    i wlasnie sala z plodami zrobila na mnie najwieksze wrazenie :)
    Ciri ja mam w domu stary podręcznik medycyny. Chyba z 1000 stron i zdjęcia sa...prawdziwymi cialami z formaliny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i na to liczylam!!! ja tez mam takie ksiazki a moje marzenie to pojsc na sekcje zwlok... a taka okazja przeszla mi kolo nosa... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    https://www.youtube.com/watch?v=rJ-CfITtDC4

    Mnie zachwycił ten filmik, tylko była szybsza wersja na 4 minuty. Nie mogę jej teraz znaleźć. Pięknie wszystko pokazane :D Wyścig plemników najlepszy :D
    Szkoda tylko, że jakość kiepska :/


    Ten filmik jest mega zajebisty, chyba z 10 razy go już oglądałam :) Ja się na nim wzruszyłam normalnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mnie sąsiad rozpieścił. Najpierw przyniósł mi kawałek pizzy a później pojechał jeszcze po zajebistego hamburgera (jak dobrze mieć takiego sąsiada :D) ale z racji tego, że takich fast foodów chyba z miesiąc nie jadłam, to powiem Wam, że nieźle rządziłam na tronie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2015, 21:56

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    https://www.youtube.com/watch?v=rJ-CfITtDC4

    Mnie zachwycił ten filmik, tylko była szybsza wersja na 4 minuty. Nie mogę jej teraz znaleźć. Pięknie wszystko pokazane :D Wyścig plemników najlepszy :D
    Szkoda tylko, że jakość kiepska :/


    Właśnie obejrzałam...popłakałam się

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=TJ8cQevGRaU

    tu jest lepsza trochę jakość tego filmiku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu chyba lepsza wersja http://m.youtube.com/watch?v=fKkc5oeK0oM

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogłam sie powstrzymać i obejrzałam filmik kolejny raz ^^

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri udało mi się chyba rozpoznać ze szyjka jest wyzej no i sluz...dość sporo. Mam zielone światło w "detektorze płodności". Co dla mnie oznacza czerwone.. ciekawe jaka temp będzie jutro i kiedy ovu mi zaznaczy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam detektorowi nie wierze ;p mnie zielone pokazywal kolo 10dc a owulacja byla 23 ;D jesli patrzec na wysokosc to byla jedyna rzecz jaka przez dlugi czas potrafilam okreslic ale szczerze nic ona nie wnosila w moja plodnosc ;D bo ja zawsze mialam inaczej niz bylo w ksiazkach napisane ze w danym momencie cyklu powinnam miec. Bedzie super jak Twardowc i otwartosc bedziesz umiala okreslac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietam ze w tym cyklu podczas owulacji mialam tak nisko szyjke ze seks bardzo mnie bolal... Ale to tak ze czulam jak penis uderza w czubek szyjki. Jakas masakra. A pierwszy raz w sumie tak mialam... A wedlug ksiazek powinna byc wyzej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie zapisałam wczoraj ze jest miękka bo tak mi się wydaje a czy miałam racje okaże się pewnie później ;) dziś temp 36.64

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2015, 06:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze owu dopiero bedzie i bedzie bardziej miekka. Ja to porownuje do ciasta drozdzowego surowego. Pulchniutka a paluch. Wpada w ta tkanke ;p a dzis jaka rano byla?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sprawdzałam jeszcze

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ