X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to najlepiej będzie chyba jak te co sie robi na początku cyklu to poproszę gina o skierowanie jak pójdę 28 a te co po ovu to teraz kumpele poproszę. tak chyba będzie najlepiej. ehhh z sie boje jak zobacze te wyniki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to dobry pomysl ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom bo nie chce az tak jej glowy zawracac. Mój skomentował to tak ehh Madzia dobrze ze Ty tak ogarniasz te hormony. A ja na to: ktoś musi ogarniać bo jak nie lekarze to kto...:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wiadomo.. Czasem lekarze mnie zalamuja. Mnie zapytal po co bete robilam (skoro 3 miesiace temu sam mi dal skierowanie by potwierdzic ze w ciazy nie jestem) i ze jak on nie zlecal to se w dupe za przeproszeniem ta bete moge wsadzic... O.o wiec jak samemu nie zrobisz to nikt nie zadba..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom masakra czasami...ciekawa jestem co ten gin powie jak zobaczy wyniki te stare i te co zrobię. ja mu nic sugerować nie będę ze mam torbiel czy podejrzewam za niski progesteron.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Bedziesz mogla chociaz go przetestowac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha dobre określenie :D

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ciri poszperałam w necie trochę i znalazłam hormony których nigdy nie miałam badanych mimo problemu z zajściem w ciąże i poronieniem... mam w planie zbadać:

    - Prolaktyna iprolaktyna z obciążeniem (miałam problem z prolaktyna i chce sprawdzic czy napewno ok wszystko)
    - Estradiol
    - Progesteron
    - THS, FT3, FT4, T3, T4
    - Testosteron
    - FSH
    - LH

    Jest coś na liście co uważasz że jest zbędne lub czegoś tu brakuje? Pytam was bo nie będę się widziała z endo tylko kumpela załatwi mi skierowanie bo nie ma szans się wbić wcześniej na wizytę
    LH i FSH wiem że robi się 3-5 dzień cyklu a resztę mogę zrobić razem 7-8 dni po ovu?

    Może się orientujesz?
    Ja bym dorzuciła antyTPO i antyTG - to są przeciwciała przeciwtarczycowe ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki dzięki nie bardzo mogę się połapać w artykułach w necie FT3, FT4, T3, T4 to są różne rzeczy? to nie są te same?

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh opisałam się jak to ja... epopeję prawie strzeliłam :D i zamiast wyślij kliknęłam anuluj...

    dzień doberek :)

    to może streszczę... moja bratowa po ciążach nie dość że laska 52kg przy 165cm wzrostu to jeszcze ani jednego pryszcza nie ma przez cały cykl a wcześniej miała problemy z utrzymaniem wagi (zawsze spore uda i pupa) i bolące syfy na plecach i wykwity na brodzie i czole. Tak więc jest szansa dla nas wszystkich ;)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    oki dzięki nie bardzo mogę się połapać w artykułach w necie FT3, FT4, T3, T4 to są różne rzeczy? to nie są te same?

    Nie :) tak samo jak testosteron i testosteron wolny to też nie to samo :) ja mam testosteron w normie, ale wolnego mam już trochę za dużo ;)

    FT3, FT4 to sa wolne frakcje hormonów T3, T4 :)


    ann_je a bratowa walczyła z tym jakoś? czy samo przeszło?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2015, 14:46

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ja tez tak chce ;D ja to sie boje ze po ciazy matrona bede...

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zupełnie samo. w zasadzie w ostatniej ciąży przytyła sporo i wyglądała jakby jej brzuch miał pęknąć z wielkim hukiem ale wystarczyło dosłownie pół roku i wygląda jak przed ciążą :) a karmiła tylko 3 miesiące piersią

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird dzięki za info to teraz już chyba wszystko wiem :P

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a te pryszcze? Tez same przeszły po ciążach?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri też się właśnie tego boję :( do maleńkich nie należę eh... a co dopiero w ciąży.. no ale nic... :) mogę się poświęcić i mieć sylwetkę smukłej dyni ;) ale dzieciątko wszystko mi wynagrodzi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo kicha kicha.. Ja mam caly czas pryszcze. A teraz to juz w ogole jakas masakra wszystkir bola i sie nie goja... Caly czas podchodza... Noo i jeszcze terazniejsza nadwaga...wiec kupa..

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    little same :) jedynie włosy ma trochę cieńsze tak mi się wydaje. no i cycki sobie zrobiła bo miała absolutny brak..

    a ja dzisiaj byłam w RCKiK znów oddać honorowo krew i mi nie przyjęli eh :( morfologię mam okej ale przez euthyrox mnie odrzucili bo mogę zemdleć lub bardzo długo być osłabiona... tłumaczyłam że już oddawałam biorąc euthyrox i nic mi nie było i że potrzebują teraz mojej krwi i biorę to na siebie ale pani dr się uparła i nie pozwoliła eh. przekonała mnie w sumie tym, ze jakbym była teraz w ciąży - chociażby sam początek to mogłabym z hemoglobiną mieć przez całą ciążę i okres laktacji duże problemy i tak samo kazała dopiero pół roku po zakończeniu karmienia piersią przyjść i zarejestrować się do rejestru dawców szpiku (też chciałam dziś).
    szkoda bo naprawdę mało krwi teraz jest - lato, wypadki i choroby.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie odrzucili z powodu kamicy! I tez nie pomoglo ze mowilam ze juz oddawalan po wykryciu kamicy. Nie bo to za duze ryzyko dla pacjenta ze moze nawrocic... Masakra...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 0Rh- a przed ciaza nie zdarzyla. Oddac...

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ