X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little niski ten progesteron wiec wiesz jak to jest ale najwazniejsze ze owulka byla i zeby coraz ladniejsze byly ;)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 lipca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mi smutno, ale tragedii nie ma ;) i mam nadzieję, że w tym cyklu będzie ładniejsza i dużo wcześniej :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 15 lipca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Trochę mi smutno, ale tragedii nie ma ;) i mam nadzieję, że w tym cyklu będzie ładniejsza i dużo wcześniej :D


    :))

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :) ja dosłownie na chwilę tylko się przywitać i przeprosić za swoją nieobecność. Właśnie wróciłam od fryzjera, a za niedługo jadę ciocię zawieźć do lekarza, bo mnie prosiła, a wieczorem jadę na kabaret. Postaram się jeszcze wieczorkiem wpaść zobaczyć co u Was, ale nie obiecuję ...
    A u mnie dziś znowu jakoś tak śluzowo bardzo i jak siedziałam u fryzjera i rano bolał mnie brzuch tak jakbym zaraz @ miała dostać... Trądzik jeszcze większy niż wczoraj :/ i jak tu się facetowi podobać o.O
    Miłego dnia <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Facetowi nawet z pryszczami bedziesz sie podobac ;) wiem co mowie bo ja najpierw bylam wysypana po odstawieniu tabletek a teraz bo ciaza. ;p

    Ale widze ze temperatura lekko w gore. ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktualnie wykres się powiela tak samo (w sensie wygląd) jak wyglądał w ostatnim cyklu co miałam tą owulkę opóźnioną. no zobaczymy jak to będzie :)
    ja to od dawna mam zmore z trądzikiem, już i silne antybiotyki brałam i na mnie nic nie działa. owszem trochę lepiej to wygląda, ale jeden lekarz mi powiedział, że tego już sie nie da wyleczyć. ewentualnie albo antykoncepcja, albo może ciąża pomoże. I tak się męczę pół życia z tym :P

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 15 lipca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jezdem i tu:D ale poki co za bardzo nie mam czasu na forum wiec sie witam i zmykam:D


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antykoncepcja nie pomaga. Ona pomaga na chwile a jak odstawisz mam jeszcze gorzej. Przynjamniej u mnie tak bylo. Owulacja przychodzila a ja pryszcz na pryszczu. Ale po ciazy moze sie zmienic ale nie musi. Ale czym sie przejmujesz? Najwazniejsze ze dla swojego faceta jestes najpiekniejsza na swiecie ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też anty nie pomagała na trądzik a walczę też z nim. :P raz lepiej raz gorzej jest. Może jak zbadam wszystkie możliwe hormony teraz to ukaże mi się powód problemu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A rodzinne to masz? Czy raczej nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja? nie raczej nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to moze zeczywiscie hormony

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri poszperałam w necie trochę i znalazłam hormony których nigdy nie miałam badanych mimo problemu z zajściem w ciąże i poronieniem... mam w planie zbadać:

    - Prolaktyna iprolaktyna z obciążeniem (miałam problem z prolaktyna i chce sprawdzic czy napewno ok wszystko)
    - Estradiol
    - Progesteron
    - THS, FT3, FT4, T3, T4
    - Testosteron
    - FSH
    - LH

    Jest coś na liście co uważasz że jest zbędne lub czegoś tu brakuje? Pytam was bo nie będę się widziała z endo tylko kumpela załatwi mi skierowanie bo nie ma szans się wbić wcześniej na wizytę
    LH i FSH wiem że robi się 3-5 dzień cyklu a resztę mogę zrobić razem 7-8 dni po ovu?

    Może się orientujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esradiol w okolicy owulki z tego co sie orientuje. Reszte rob razem w 3-5po owu. Jak bedziesz miala jedno skierowanie to najlepiej zrob je wszystkie na poczatku cyklu. Progesteron najtanszy jest wiec cos to jego rob 7-8dpo. To bez skierowania mozesz robic. Mysle ze to chyba wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki kurczę myślałam że większość będę mogła po ovu będę mogła zrobić żebym miała na 28 lipca na wizytę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz zrobic po owu to nie ma znaczenia. Raczje chodzilo mi o to zebys miala wszystko bezplatne to chyba az 3 skierowania musisz miec. Jedno na estradiol drugie na lh i fsh a trzecie na reszte.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Mozesz zrobic po owu to nie ma znaczenia. Raczje chodzilo mi o to zebys miala wszystko bezplatne to chyba az 3 skierowania musisz miec. Jedno na estradiol drugie na lh i fsh a trzecie na reszte.

    Nie nie będę aż tak zawracać głowy kumpeli :P więc na 1 skierowaniu będę wszystko miała

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to osobno Ci nie beda mogli ich zrobic z jednego skierowania. Bedziesz musiala zaplacic. Przynajmniej mnie tak tlumaczyli w przychodni. Ze na kazdy dzien musze miec osobne skierowanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no tak to faktycznie poproszę żeby mi to podzieliła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chcesz miec calkiem zadarmo to nie ma innego wyjscia...

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ