X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne brzuchy. Mam podobny...

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi a ile masz w pasie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Fajne brzuchy. Mam podobny...
    Na zdjęciach czy u męża;)?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Na zdjęciach czy u męża;)?
    Ja mam.
    Moj maz jest szczypiorkiem. Obecnie juz go przegonilam z waga. Ale jeszcze tylko 3,5 miesiąca hormonów i wrócę na dobre tory. Teraz sie boje cokolwiek robić zeby nie stracić mleko bo i tak nie mam go duzo.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzies czytałam ze najlepiej za wage brac sie około pół roku po porodzie, wtedy hormony sie stabilizuja i mozna schudnać to raz a dwa, organizm zdarzy sie zregenerowac po trudach ciazy i po poczatkowym karmieniu które jest najbardziej wyczerpujace dla organizmu kobiety.


    Madziulla na wysokosci pępka 118cm ;P

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi ja o tym chudnieciu pisalam ;) ale moze tez gdzies czytalas ;p

    U mnie katastrofa. Gora chyba tez idzi bo mloda kaze sobie szorowac gore. Ryczy caly dzien. Juz nie mqm pomyslow co z niarobic. Chyba pora na nurofen....

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa na zdjęciach się prezentujesz apetycznie, a zzrzucisz na pewno. Kwestia chęci.

    Ewi to na zdjęciu wydawało mi się, że mam większy, ale chyba nie, bo u mnie 100cm, Jeju jak to brzmi. No, ale Ty jesteś trochę do przodu jednak. Ale i tak zjem te placki! Kilka tylko...

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nurofen to nie trucizna;)

    Wiecie po pierwszej ciąży samo spadlo. Juz nie te lata;). No i nie karmilam wiec dietę mialam od razu. A teraz walczę jeszcze o każdy mililitr

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ciri praktyczne myślenie jak zwykle;) ale dobrze, bardzo dobrze, w tym stanie dzieje się szybko i zbyt łatwo przeoczyć moment. Idę zrobię to foto brzucha to mi powiecie, że mnie straszą tym opadnięciem.

    Ciri spakowana? Jak tam Liwka? Nowe smaki?

    Powiedzcie mi, że jak mam ochotę zrobić placki ziemniaczane to mam sobie nie żałować;);)
    Liwia nie je nowych smakow bo miala wypadek i lekarz zabronil przez tydzien wprowadzania czegokolwiek i musiala odsgawic wszystko co moze powodowac bolw brzucha.

    Tylko Liwii ciuchy sa spakowane bo jej 0roblemy zebowe powoduja ze nie mam kiedy wziac sie za reszte.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Nurofen to nie trucizna;)

    Wiecie po pierwszej ciąży samo spadlo. Juz nie te lata;). No i nie karmilam wiec dietę mialam od razu. A teraz walczę jeszcze o każdy mililitr
    Mnie mama ostatnio wywrozyla ze schudne jak przestane karmic ze dopiero wtedy mi hormony sie wyrownaja (na razie brak okresu nadal).


    Zrobilam morfologie i zelazo. Na szczescie wszystko ok.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Mnie mama ostatnio wywrozyla ze schudne jak przestane karmic ze dopiero wtedy mi hormony sie wyrownaja (na razie brak okresu nadal).


    Zrobilam morfologie i zelazo. Na szczescie wszystko ok.
    Ale to nic dziwnego z brakiem okresu. Koleżanka po 1,5 roku dostala dopiero

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jaki wypadek?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Ale to nic dziwnego z brakiem okresu. Koleżanka po 1,5 roku dostala dopiero
    Noo ja wiem ale wkurza mnie ze co jakis czas jest falszywy alarm bo brzuch np pobolewa oraz bezowo rozowy sluz mam. Ale podobno to normalne. Ze hormony moga tak dzialac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ciri jaki wypadek?
    Spadla z lozka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę, ale coś się jej stało czy tylko tak obserwacyjnie?

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla no jestem ciut do przodu ale teraz mam wilczy apetyt wkońcu (niestety) ciągnie mnie na slodkie i napoje gazowane- dotej pory mnie to nie ruszało.
    I wiecznie jestem głodna... Staram sie zajdać owocami z sadu taty bo az szkoda marnować takie dobroci.

    Ciri mam nadzieje ze niz poważnego- może i Ty to pisałaś o tym chudnięciu nie pamiętam.

    Baronowa ale ponoć po pierwszym łatwiej schudnąć niz po drugim dziecku.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi mądrze, mądrze. Zazdroszczę sadu. Ja też staram się sięgać po owoce jako przeksaski. Ale naprawdę nie jem dużo. Nie wiem od czego ta waga tak rośnie teraz.
    U Ciebie też malutko zostało już.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrpbiło sie ciepło i woda sie zbiera :))

    Basiunia a wiesz jaka mała jest duża? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 18:23

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic sie nie stalo. Ale bylam profilaktycznie w szpitalu. Zrobili rtg i usg wszystko ok. Ale pani doktor powiedziala ze przez tydzien ja obserwujemy i wszelakie bole brzucha, zachowania kolkowe i takie inne od razu do kondultacji dodatkowej. Kazala odstawic wszystko co moze powodowac bole brzucha i nie podawac nowosci.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to dobrze, że nic poważnego. Ale wrocicie niedługo do karmienia?
    Ewi piję pyszną pokrzywkę na tę wodę właśnie;)

‹‹ 784 785 786 787 788 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ