X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie modlącą sie ale trzymam kciuki caly czas. Bardzo ci współczuję ze dzidziuś jest w innym szpitalu. Bedzie dobrze, musi być

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 02:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia na pewno będzie wszystko dobrze. Biedna masz stres i do.tego Maluch gdzie indziej. Trzymam kciuki i wszystkie myślikieruje do Was. Mimo, że się nie znamy to przeżywam to wszystko naprawdę. Szczerze wierzę, że to przejściowe ciężkie przejście. Trzymaj się, badz dzielna!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze sie trzymac bo mam dla kogo:(
    Wiem ze jest w dobrych rekach, nie ma nic lepszego od prokocimia, a lekarz fajny przyjechal od razu mu pomogli zrobili zabieg tutaj i zabrali go juz w dobrym stanie...
    Tylko mnie zeby nie cieli 2 raz zeby sie to zaczelo goic zebym mogla tam czuwac przy nin, czekam na obchod jak na szpilkach co stwierdza...
    Dziekuje dziewczyny...

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia wszystko będzie dobrze. Już zanieługo będziecie razem.
    :*

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wyglada to strasznie krwiak poszedl na dol po wargach sromowych kazali przylozyc lod na razie i czrkamy do jutra az bedzie wiecej lekarzy i zadecyduja...
    Pytanie do Picji i Ciri czy po cieciu tez sie wam bolaca wstawalo z lozka? Bo nie wiem czy to przez ten krwiak, bo nie podnosze sie od razu tylko najpier nogi potrm podpieram sie na rekach i jakos sid podnosze bo taki bol ...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam do domu, rozwarcie na trzy palce, czop odszedł całkowicie, czekać w domu :))

    Basiunia :*

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko bolalo po cesarce. Najgorzej sie wstawalo. Jak sie czlo2iek rozruszal bylo lepiej. Ale ja to czasem na 3 razy wstawalam bo tak bolalo. Chodzilam przykurczona i zgieta w pol bo tak ciagnelo przy wyproscie. Ale jak juz sie rozruszalam to biegala. Do poki znow na dluzej nie usiadlam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Wróciłam do domu, rozwarcie na trzy palce, czop odszedł całkowicie, czekać w domu :))

    Basiunia :*
    Rozwarcie na 3 palce to 6cm bo palec to 2cm. Woec stawiam ze przepuszczasz 3palce bo inaczej by Cie nie wypuscili. Jak czop odszedl i jest takie tozwarcie to sie pecherz plodowy przeklowa bo latwo dojsc do infekcji w ktorej dziecko moze zachorowac a jak sie przebija pecherz to idzie akcja. Przy 6cm zaraz jest 7 i tz kryzys 7cm.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak lekarz powiedział rozwarcie na trzy palce. Ale w tym szpitalu z tego co mówiły dziewczyny trzy palce = 3 cm.

    a trzy cm rozwarcie to nie tak dużo chyba...

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    no tak lekarz powiedział rozwarcie na trzy palce. Ale w tym szpitalu z tego co mówiły dziewczyny trzy palce = 3 cm.

    a trzy cm rozwarcie to nie tak dużo chyba...
    No wiesz, 1/3 za tobą ;)
    Mi od 3 cm do pełnego poszlo w 2h, koleżance od 4 do porodu 3 tygodnie:D. Wiem nie pocieszylam. Delektuj sie niedzielą bo za tydzień może spędzisz go w łóżku z małym ssakiem ;). Trzymam kciuki.




    Basiunia jak tam? Cos wiecej wiesz. Jak juz wszystko bedzie super a to będzie paskudnym wspomnieniem powinnaś ich skarżyć. Powinni ci byli te sterydy dać wczesniej jak bylas juz z zatruciem.


    Ciri udanego urlopu. Pokaz jakies fotki


    Jadę na poszukiwanie butów. Sama;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze to moze trwac roznie dlatego wyslali mnie do domu bo z malym wszytko dobrZe,takze bez sensu byloby siedziec tam i sie nakrecac.

    Zrobie sobie teraz do porodu czas wylacznie na relaks.

    Baronowa to chwila tylko dla Cb na relaks zakupowy.

    Basiunia Barinowa ma chyba racje spierdolili z tymi sterydami- no ja sie nie znam ale jak teraz bylam w sPitalu byla dziewczyma ktora jest w 29 tygodniu i miala jakies problemy z pepowina - zagrozona przedwczesnym porodem to na dzien dobry dali jej zastrzyki ze sterydow dla dziecka.

    Ciri wlasnie jak tam wakacje?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam z lata z radiem do domu bo mloda dziś ma bardzo zly dzień przez zeby... Ale za to slysze caly koncert przez okno.
    Kupilam leki przeciwbolowe w syropie i w razie czego bede dawac...

    Poza tym moje dziecko nauczylo sie raczkowac:p podnosi dupe i lewa prawa lewa prawa synchronizacja rak z nozkami ale jeszcze dosc nisko sie trzyma i co jakis czas brzuchem ryje po podlodze.
    Pogoda superancka ale jutro juz ma byc gorzej. Pojdziemy na piechotke do jantaru i wrocimy kolejka waskotorowa.
    Zaraz poszukam jakie fotek to wam wrzuce ;)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to widze ze wypad udany ;)) wypoczywajcie dalej

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja po poprawinach już, zostało tyle jedzenia, że mam zapas już podzielony w zamrażarce. Ale najlepsze, że zostało mega dużo owoców, też dostaliśmy skrzynkę, cieszymy się z Karinką, bo ona uwilebia owoce.
    Wczoraj na weselu byłam do końca, dziś też. Nie wiem skąd te siły. Każdy się dziwił. Ale muszę przyznać w życiu tyle pochwał za wygląd nie dostałam. Chyba wystarczy mi na rok;)
    Dzięki za pomoc z wyborem -sukienka wyglądała bosko.

    Basiunia jak u Ciebie. Na szkole mówili, że ból po cc jest duży i właśnie najgorzej ze wstawieniem. Radzili, że można pas sobie zamontować do pomocy. Jak Malutki?

    Ewi ja jednak myślę, że długo to nie będzie u Ciebie trwało, tylko lada dzień urodzisz. Tak wszystko po kolei idzie.

    Ciri daj foto. Widać ból nie przeszkadza jej w intensywnym rozwoju.

    Baronowa jakie buty kupujesz? Mamowe cichobiegi czy strzelasz sobie szpile?

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to już tyle osób mi mówiło, że opadł mi brzuch. Nawet obce jakieś ciotki Pana Młodego, że nisko jest i wygląda jakbym miała lada chwila rodzić. No i P ciocia - pielęgniarka ona mnje widuje regularnie od pierwszego spojrzenia, że opadł. Kurczę a ja mam jeszcze trochę czasu.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bylam sie przejść. Nic nie znalzlam:/.w szpilkach nie umiem chodzic to sie nie wyglupiam

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3b3aecfd40e8c92emed.jpg

    f630a62901bfe43cmed.jpg

    Magdziulla, Baronowa_83, ewi0808, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jaki fajny kolorek włosów! Jak mi fryzjerka robiła fryz na wesele to powiedziała, że mam już trochę siwych z tyłu, więc chyba po ciąży pierwszy raz w życiu strzelę sobie kolor.

    Baronowa ja wcześniej tylko w szpilach chodziłam, bo spotkania z klientami itp, potem zmieniłam pracę, gdzie szpile to raczej rzadki widok, a w ciąży całkiem i nie wiem czy łatwo będzie mi wrócić, jeszcze z dzieckiem do tego.

    Przynajmniej jakąś przyjemność z tego wypadu miałaś czy tylko wkurzenie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam ten kolor ;D wracam do niego jak bumerang od kilku lat ;D

    A to zdjecie mega mi sie podoba <3 nie moge sie napatrzec na nie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O załadowało m się to pierwsze! Jakie szczęście na twarzy:)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

‹‹ 787 788 789 790 791 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ