X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia to mega dobre wieści że Filipek sam oddycha i jest już w tym takim łóżeczku.
    Ty też napewno dojdziesz już do siebie bardzo szybko.

    U mnie zero akcji, mam tylko takie lekkie plamienie brązowe i coś mnie tam łupie w kroczu i tyle. CZekamy..
    wyprałam ubrania po szpitalu i spakowałam torbe od nowa

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem Wam ze tak dzis odetchnelam, tylko jeszcze mnie niech podreperuja...zauwazylam dzis kolejny objaw, dusznosci jak stoje albo chodze, a podejrzewali u mnir zatorowosc plucna tylko wlasnie brakowalo im tego objawu no to kurde chyba sie znalazl i jutro maja mi robic jakies proby wysilkowe itp no alr nirch posprawdzaja i puszcza mnie w idealnym stanie;)
    Walcze tez o pokarm, na dnie bo na dnie butelki ale cos kapie wiec moze ruszy;)

    Evi kochana a z mezem czekasz? Jak cos to razem jedziecie na akcje?

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zatorowosc płucna to powazna sprawa.
    ale wazne ze przyczyna znaleziona...

    z mezem jak trafiłam do szpitala to siedział ze mna całymi dniami i wogóle był bardziej ode mnie wystraszony.
    poród tez by chciał przy tym byc ale teraz to ja nie wiem... bo jak sie naogladał ekstra lasek to jak zobaczy mnie taka rozbebłana to dopiero moze nabrac urazu do mnie

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy kardiolog mowila ze leki sie na to dostaje i spoczko;) takze jeszcze sie nie stresuje;)

    A co do meza to patrz jak sie mu sie pozmienialo...a masz wrazenie ze cos zmadrzal? Bo jesli tak to mize warto go zabrac niech widzi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i marzenia o spokojnym porodzie poszły w zapomnienie. Moja "Mała" Księżniczka waży już ponad 2500kg! Ma być duuża, cholera po kim?co przeoczyłam?:)
    Jestem przerażona.

    Basiunia nie mam pojęcia o co chodzi z Twoją dolegliwością, oby q końcu Twój szpital się wykazał i postawił Cię na nogi!

    Ewi a już wrócił czy jeszcze nie?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia, niech Cię tam ładnie reperują i wio do Filipka. Cieszę się, że u małego lepiej <3
    Ewi, ja to bardzo chcę męża przy porodzie (obiecał, że nadal będzie mnie kochał :P ), ale u Ciebie to troszkę inna sytuacja, więc całkowicie rozumiem Twoje podejście.
    Magdziulla, może pomyliłaś męża z listonoszem? :P
    Spokojnie, nie ma co się denerwować na zapas ;) dzieci rosną skokowo. moja ostatnio przez miesiąc przytyła ok. 700 g, a tym razem w granicach 300-500g
    Miałam wczoraj wizytę, wszystko ok. Mała waży ok. 1400g i lekarz obstawia, że w terminie porodu będzie ok. 3200g-3400g.

    Miłego dnia ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest w domu i wzioł pare dni wolnego zebysmy spedzili troche czasu razem...
    zobaczymy pogadam z nim wprost co mysle jakie mam obawy, ale musze na spokojnie przemyslec co mu powiem.

    Mój mały w piatek miał 2850g takze chyba do duzych nalezec nie bedzie.
    Madziulla nie martw sie moj 4 tygodnie temu miał 2350 i przez miesiac 400 g mu przybyło wiec spokojnie ..

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Little ciii może Mąż się nie zorientuje. Ale to chyba jego wina, bo on jako wcześniak ważył 2800 podobno. Teraz jest normalnego wzrostu i szczupły, nie wiem co on się tak wygłupił przy porodzie.
    Chyba będzie niewątpliwe córeczka tatusia.

    Ufff Ewi trochę mnie uspokoiłaś, bo wyliczyłam, że przy takim przyroście jaki ma od usg do usg to na termin będzie ponad 3800... ja jestem naprawdę drobniutka.

    A Was poród może faktycznie zbliżyć do siebie, chyba jak żadne inne wydarzenie w życiu. Jednak pewne kwestie trzeba po prostu "przegadać" bo będą siedziały w środku i psuły krew.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zob jak zobaczymy jak tam bedzie przyrastać będzie waga u malutkiej :)

    Moj mały pewnie dużo juz nie przybedzie na wadze o ile urodze do tego 40 tygodnia ciąży :)

    Aktualnie mam 38 tydzień. Także moge spokojnie rodzić tylko Kubusiowi chyba sie nie spieszy :)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy, jakoś urodzę, nawet kochaną kluseczkę:)

    Kubuś to pewnie Cię zaskoczy, ale już tak niewiele Ci zostało, że możesz siedzieć relaksowacć się i czekać.

    Mam jeszcze pytanie co do wód. Na poprzednim usg miałam afi 16 teraz 6,9 czy to mało? Może o czymś świadczyć?
    Ile Wy macie?

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam teraz afi 6

    im blizej rozwiazania tym tych wód bedzie mniej.

    Na poród trzeba mieć skierowanie do szpitala?
    mam teraz strasznie dużo śluzu takiego kremowego gęstego-serkowego- to normalne?
    Tak przeanalizowałm opis badania z USg to Wasze maluchy zawsze mieszczą się w norczy czasem gdzieś jest wiecej a gdzies mniej?mach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 17:47

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla przestan tak wszystko analizowac;)
    Na porod nie bedziesz miec najmniejszego wplywu, poprostu natura sama zadecyduje:)
    Nastaw sie tylko pozytywnie, wagi nie obliczaj:)
    Moja mama miala nas 3, 2 po praeie 4 kg, brat 2300 i wszystkich nas rodzila po 2 h :)

    Evi rozmowa w zwiazku najwazniejsza, powiedz o swoich obawach, jak nie oczyscicie atmosfery ciagle bedzie kwas :/

    Little no wzieli sie za mnie w koncu, znaczy jutro maja zamiar, poszlam na rozmowe do doktorki i mowie ze jak jtos zaraz ze mna nie porozmawia to oszaleje,i dowiedzialam sie ze
    1. moj krwiak na pewno sie wchlonie, ze nie trzeba mnie 2 raz otwierac ze to potrwa ale nie widza zagrozenia
    2.jutro mam echo serca i zaloza mi holtera na 24 h i moze cos sie wyjasni z tym moim cisnieniem
    Z malenstwem co raz lepiej takze moze sie pomalu wszystko ulozy...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OO no to Basiunia dobre wieści wezną sie za Cb a jak z małym dobrze to reszta sie ułoży :)

    Trzymam kciuki

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Evi:*
    Ja trzymam za Was za Ciebie i Magdziulle zeby wszystko poszlo bezproblemowo;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi tylko na cc potrzebujesz skierowanie z tego co wiem.

    Z wodami nie martwię się, aż do pt zapytam gin. Póki co piję więcej wody. Mąż juz osądził, że może to dlatego, że piję za dużo pokrzywy i to wyciąga wodę. I sama nie wiem czy bardziej brzmi to logicznie czy jak bzdura;)

    Basiunia dobrze, że w końcu się postawiłaś! Dziś masz holtera? Najważniejsze, że Maluszek dochodzi do siebie, już niedługo będziecie razem. Dużo myślę o Was i stale relacjonuję mężowi:)

    Co do wagi wszystko zależy od tego kiedy urodzę, niby mam jeszcze ponad msc. Szkoda, że gin na usg mi nie zmierzył szyjki,no ale on był z doskoku. Moja stała gin mi zmierzy, może da to jakiś obraz.

    Ciekawe co tam u Ciri, jak wakacje, no i Baronowa coś się nie odzywa. Ruch się zmniejszył.

    basiunia lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Basiunia bardzo dobrze ;) na pewno wszystko się ułoży ;)

    Mój lekarz nie mierzy mi szyjki, albo mierzy ale o tym nie mówi :P w każdym razie wystarczy mi jak powie, że nie ma rozwarcia, brzuch miękki i wszystko jest tak jak być powinno. O wodach też mówi, że jest ich prawidłowa ilość, nie wspomina o żadnych parametrach ;)

    Ewi, trzymam kciuki za ułożenie spraw z mężem ;) no i poród :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziullla wod płodowych im bliżej końca ciaży tym mniej normlana sprawa. poczytaj w sieci. Raczej pokrzywa nie ma nic z tym wspólnego.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc w dzisiejszym dniu był seksik z mężem ...

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nikt Ci nie mowil ze po odwjsciu calego czopu nienalezy sie seksik bo bardzo latwo moze dojsc do zakażenia u dziecka?

    Przynamniejmniej mnie tak 3 lekarzy mowilo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 17:56

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem o tym...
    ale tak naprawde to cały czas coś mi odchodzi jakies gluty wypływają takie gęste.

    W rosmanie zrobiłam zakupy i dostałam płyn do płukania lenor w prezencie za to ze mam karte ses

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 789 790 791 792 793 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ