X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Tego bloga juz dawno obczailam ale polozne uczulaly ze teraz moda na jedzenie wszystkiego a one by stosowaly dietke :)
    Zobacze co jutro powie dietetyczka:)
    tylko nie daj sie w kręcić w dietę do roku :). Są dzieci przy których możesz zjeść kilo bigosu i nic się nie dzieje.
    Ogólnie kolki - czyli płacz przez 3 h nie jest z tego co jesz a nierozwinietego układu pokarmowego. Nawet jakbyś jadła chleb i piła wode to jak mają być kolki to będą. Przez mleko przedostają się alergeny. Więc jak pijesz mleko to nie 2 litry od razu, a trochę. Jak masz truskawki to njapierw zjadasz kilka. Jak masz fasolkę to zjadasz kilka i sprawdzasz. za dwa dni jes wszystko jasne.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w sumie racja:) znaczy one mowily o 3 miesiacach a potem wprowadzac nowosci i obserwowac,tak jak mowisz:)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napewno nie zaszkodzi uwazac na poczatku. Cir jadła chyba wszystko

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera straszy mnie moje dziecko:/. Od wczoraj ledwo się rusza. Czekałam do wieczora, bo zawsze była dyskoteka w brzuchu wtedy i nic, jadłam cukierki, przekręcałam się, piłam i ledwo kilka ruchów takich, żeby się doszukać, w nocy nie mogłam spać i kompletna cisza nawet jak wstawałam, dzisiaj też. Już nie wiem co robić. Zobaczę co będzie po śniadaniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi dalej twix?

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze mozesz pojsc do lekarza na badanie sprawdzic.

    tak my nadal w dwupaku

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mojego nie mogę, bo musiałabym mieć zarejestrowaną wizytę w Luxmedzie. Ale zadzwonię chyba so szkoły rodzenia, doradzę się, a tam mają ktg, więc może mnie zaproszą.
    Zjadłam teraz śniadanie położyłam się i czekam. Ale cisza póki co:/

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Móiej reaguje na chodzenie wtedy sie budzi i go czuje. Wypij zimnej gazowanej wody.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi ja już wszystkiego co działa na nią próbowałam. Coś delikatnie wczoraj machnęła i cisza całą noc. Teraz też raz na jakiś czas tak ledwo co ruszy się, ale to ledwo, ledwo. A do tej pory wieczorem była impreza. No ale coś się rusza, tylko dlaczego nagle tak słabo. Cholera może przez te wody, których niewiadomo ile jest.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod koniec ciazy ruchy sa oslabione, dziecko nie ma tyle miejsca. Moze ma goesze dni. Idz gdzies na ktg nie ma co ryzykowac i nie potrxebnie sie stresowac.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż wraca o 16 muszę na niego poczekać, bo nie mam samochodu. Dalej cisza zupełna:/
    wiem, że pod koniec ruchy osłabione, ale tak.z.dnia na.dzień? A noc przed tym miała takie dziwne intensywne ruchy regularne stuknięcia pomyślałam, że to jakaś.nietypowa czkawka, a teraz już sama nie wiem. Pewnie panikuję, a Mała odpoczywa po prostu.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ciąży nigdy sie nie panikuje!
    Poprostu to troska.
    Spróbuj może pochodzić wypić dużo. Mój tez jest mało chętny do ruszania, coś tam czuje go ale właśnie tak delkatnie i rzadko.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, moja dwa razy mnie wystraszyła. Czują ją codziennie bardzo mocno, a tu nagle od rana cisza. Ale to był chyba taki jej leniwy dzień, bo wieczorem nadrobiła. W każdym razie mój lekarz mnie uczulał, żeby tego nie ignorować, bo brak ruchów moze oznaczać, że łożysko staje się niewydolne. Jedź to sprawdzić, ale nie spokojnie, bo najprawdopodobniej Karinka po prostu odpoczywa.

    Picja, super wieści :D

    Basiunia, chciałabym byście już byli całą trójka w domu <3

    Też podczytuję ten blog o karmieniu, nie ma co zwracać uwagi na komentarze. Zawsze znajdzie się ktoś "mądry" inaczej :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mnei krzyż boli jak na okres wr..

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja owulacyjny pozytywny:) szalejemy:) to juz jie to samo co przy pierwszym ale co tam:)

    Basiunia:)! I JAK NOWA ROLA:)?

    Ewi- nie ja nie mogę- co on taki leń!

    Baronowa- po chlebie to u mnie by była bomba:( od porodu nie toleruje pieczywa...nie wiem co jest grane:/

    Magdziulla- nie ma paniki- jest ostrożność...

    Little- u mnie na placu zabaw sa takie mądre onaczej- wszystko wiedza lepiej....a dzieciak przy 20 stopniach w kombinezonie puchowym

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Ewi może nie wrrr może to to?

    Takie mądre mnie wkurzają, zwłaszcza jak sypią "dobrymi" radami o które nikt nie prosi.

    Mąż się zmobilizował i umowił nas na ktg w szkole rodzenia, oczywiście Mała zaczęła leniwe ruchy, zanim dojedziemy pewnie się rozkręci, ale odwoływać już nie będę. I tak nie jest to jej normalna aktywność.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jutro wizyte wieczorem, takze spokojnie czekam, mały tak samo sie rusza jak w trakcie povytu w szpitalu wiec spokojna jestem bo ktg było ok.

    dobrze ze Karinka sie obudziła.

    M?nie moja mama wkurza bo sypie "dobrymi radami" Co Was skłoniło do podjęcia decyzji żeby starać sie o rodzeństwo dla synka. Zawsze mówiłąs ze chcecie tylko jedno dziecko.
    Pytam bo my tak 3 chcieliśmy ale w tym momencie to bym na jednym zakończyła :)

    Ciekawe jak tam Basiunia.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzy mi sie szal nieprzespanych nocy, kolek, strachu przed kąpielą i marudzacego dziecka:P syn jest zbyt grzeczny:) a tak szczerze....sama nie wiem....jakos tak wyszlo:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 17:17

    littleladybird lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;))) no to działajcie ostro.

    Jakiej poduszki do karmienia używacie albo kupiłyście. musze jeszcze kupić a nie wiem jaką.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uzywałam chwile takiej no name a potem motherhood ale premium welur..teraz...no cóż...małego karmię tylko na leżaco a on...na mnie na brzuchu- inaczej nie je;)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
‹‹ 795 796 797 798 799 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ