X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla na tyle ile ja się orientuje to nie zawsze nacina się krocze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem, ale często i lepiej się na to nastawić. Ja od kilku dni robię to wstrętne masowanie krocza, ciekawe czy pomoże. Moja mama ponoć popękała na wszystkie strony.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi!!! Gratki :D mam nadzieję, ze czujecie się dobrze i wszystko jest w porządku :*

    Magdziulla, serio jeszcze nic, ale u nas jak już zaczniemy to pójdzie z górki ;) mam zamiar kupić wszystko za jednym razem (no może oprócz wózka i fotelika, tu trzeba wybrać odpowiedni itp.) Kase odkładałam, więc to mnie nie blokuje, ani nie zmusza do zakupów na raty. Ciuszków trochę dostanę, trochę juz dostałam. Wystarczy wyprać i wyprasować ;)

    edit: Ewi, dokładnie Ci małego zmierzyli na USG :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 08:49

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    O 5:20 urodzilam sn bez znieczulenia. Troszke mnie nacieli


    Takze witan sie z Wami drogie ciocie. Mam 3340g i 55cm
    gratuluje

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej gratulacje ;)
    szybkiego powrotu do formy ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi my Lord graatuluje kochana :**
    I jak szybko poszlo :))
    Fajnie:))

    A mam pytanie do matek, bo od wczoraj zaczely sie,problemy z brzusiem, malutki strasznie sie meczy przy robieniu kupki:(
    Placze we snie prezy sie chce zrobic a nie odzie:( kuoikismy mu dzis dicoflor a jakies inne sposoby?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Evi my Lord graatuluje kochana :**
    I jak szybko poszlo :))
    Fajnie:))

    A mam pytanie do matek, bo od wczoraj zaczely sie,problemy z brzusiem, malutki strasznie sie meczy przy robieniu kupki:(
    Placze we snie prezy sie chce zrobic a nie odzie:( kuoikismy mu dzis dicoflor a jakies inne sposoby?
    Masowanie. Kladzenie na brzuszku, rowerek nóżkami.
    Różne rodzaje kropli.
    Ale jesli to prawdziwe kolki to tylko czas:/

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to takie noszenie na ręce w dół brzuszkiem, to dla tatusia bardziej? Ponoć pomaga.

    Little to szaleństwo zakupowe Cię czeka:)
    Ja już wszystko mam niestety:( i wzięłam się za robienie literek z imieniem nad łóżeczko jak wyjdą to się pochwalę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa a interesowałaś się tym Sab Simplex na kolki? Jak Karinka będzie miała to poproszę męża siostrę, żeby nam kupiła w Niemczech.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Evi my Lord graatuluje kochana :**
    I jak szybko poszlo :))
    Fajnie:))

    A mam pytanie do matek, bo od wczoraj zaczely sie,problemy z brzusiem, malutki strasznie sie meczy przy robieniu kupki:(
    Placze we snie prezy sie chce zrobic a nie odzie:( kuoikismy mu dzis dicoflor a jakies inne sposoby?
    Jak problemy z kupa to nie kolki. Noja tak miala. Budziala sie z placze na kupy i prezyla sie. Minelo kolo 6tygodnia zycia jak zaczelq noce na brzuchu przesypiac. Sam sie masowal brzuch i kupy zaczely bez problemu wychodzic.

    Ewi gratulacje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jak wczasy?
    A wcześniej spała na boku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spala tylko na boku bo na plecach nigdy nie lubila. Pamietajcie ze pozycja na boku tez nie jeet wskazana na dluzsza mete. Nie powinno tak dziecko przesypiac nocy.

    Edit; na brzuchu zaliczala drzemki w ciagu dnia kladlam ja na sobie. Ale to tylko troszke pomagalo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 15:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko i córko to jak w końcu kłaść?. Na plecach źle, bo może się zakrztusić, boki też, na brzuchu też chyba na noc nie wolno. Zbaraniałam, nie jestem gotowa, nic nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej na brzuch to jest najzdrowsze noo i na plecach. W pierwszym tygodniu zycia dziecko nie odbija więc kladziemy na boczku na poczatek snu a potem na pleckach. Potem jak juz zacznie odbijac normalnie na plecach kladziesz. Na boku nie mozna klasc na cala noc poniewaz to moze poglebiac wady stawow biodrowych.

    Dla mnie osobiscie najbezpieczniejsze jest na brzuchu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to na początek kładę na boku Baronowa też tak pisała, a po jakim czasie przerzucić na plecy, po 1h?
    Mam słuchać, aż się odbije?
    Ciri wróć już na stałe:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w ogóle to oprócz tych regularnych skurczy na ktg, wrócił mi ból spojenia i to całkiem spory, i myślę, że może Mała się skrada w dół? Ciekawe jak szyjka, ale ponoć też krótsza z tym, że zamknięta.

    Jak Liwka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie uslyszysz ze sie odbije. Na wyczycie. Niektore mamy na caly okres spania klada na boku. Ja przekrecalam ale to wie wiazalo z tym ze max pol godziny tak spala i byla pobudka wiec byly dni ze spala pol nocy na boku byle by spala. (choc i tak przez pierwsze 3 tygodnir to spala po 3 godziny a potem godzine poltorej jadla a potem znow sen 3 godziny wiec tak naprawde tego snu jej samej w lozeczku bylo malo. Najczesciej spala na moim brzuchu)

    Nam ortopeda powiedzial ze nie powinno dziecko spac cala noc na boku.

    Brzuch jest zdrowszy i dla bioder i dla ukladu pokarmowego i niczym sie nie zaksztusi bo jak cos to wyleci na zewnatrz. Noo i odruch moro chroni przed uduszeniem.


    Ja to juz chyba powoli bede sie zegnac z forum ;) dobrze mi w sumie bylo jak mnie nie bylo. Zagladalam czasem ale potrzeba pisania niewielka. Nie chce sie znow dac w to wciagnac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziekuje:))) za kilka dni sprobujemy go juz klasc na brzuszku :) a dzis bede masowac jak sie pojawi problem :(

    I tez mysle o tych kropelkach z niemiec cos czuje ze moga sie przydac:/

    Ciri jestes pewna swojej decyzji???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia ale Ty z wczesniaczkiem to jednak samego bym nie kladla nawet na drzemeczke. Bym sie jeszcze chwilke wstrzymala mimo wszystko. Brzuszek do brzuszka tak i to jak najwiecej. Kangurowanie tez wam pomoze ale samego to jak z miesiac skonczy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie na razie sie boimytakze na boczkach :)
    Dzis byla pierwsza kapiel w wykonaniu rodzicow i spi jak zabity :D rodzice maja chwile dla siebie :D

    Evi jak tam?:)

‹‹ 797 798 799 800 801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ