Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 sierpnia 2016, 09:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj np teraz nie spi od 7, a zjadl, skupcial dwa razy, przebralam go i postenkuje w lozeczku :) matka mu jeszcz zdjec napstrykala a reszte moze usnie albo znowu zechce jesc :D
    A zrobil sie taki zarlok ze nie nadazam z produkcja, o 7 zjadl 160 ml :o

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2016, 09:03

• ciri22 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ktoras z was chce mleko zastepcze bebilon to takie gotowe do uzytku? Butelki po 70ml wazne do polowy wrzesnia. Moge wyslac.

0e3e84f92546166amed.jpg

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • ewi0808 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chętnie przygarne :)

Mój żarłoczek śpi. już drugą noc przespał nam 5h.

ile miały Wasze pociechy gdy wyszłyście n a krótki pierwszy spacerek?

atdc3e5exzk12dxf.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja miala dwa tygodnie ale to dlatego ze miala te drzenia. Polozna byla u mnie 7 dnia po porodzie (a to byl poczatek marca i zimno) i powiedziala ze gdyby nie te drzenia to juz dzis bym mogla isc na 15 minut.

Ewi to wyslij mi adres do wysylki na priv to w pojiedzialek wysle ;)

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my się jutro wybieramy, dzis dzidziul byl na balkonie a kilka dni trzymalam w w ozku przy otwartych drzwiach balkonowych :)
    Choc nie wiem co za roznica jak na polu taki upal i kazali ko go ubierac do werandowania jak na spacer, ok ale w co go ubierac jak tak goraco??
    Fakt on jeszcze nie trzyma tak ciepla ale czy body z dlugim rekawem polspiochy czapeczka sweterek i przykryc kocykirm brdzir ok??
    Tylko w domu mi siedzi podobnie, bez czapki i sweterka :o

• ewi0808 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli dziś 9 doba więc może wyjdziemy na polko na chwilkę.
    bo tak ładnie że aż szkoda pogody.

atdc3e5exzk12dxf.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 12:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej a nie przegrzewasz go Basiunia? Nie wiem ile masz stopni w domu ale ja bym takiego noworodzia tylko w skarpetexzkach trzymala (bo Liwii strasznie marzna dtopy nawet w taki upal) i bodziaku z krotkim rekawem. Na dwor bym zalozyla w zaleznosci ile stopni bedzie na zewnatrz w cieniu ale jak kolo 20 to baaardzo cieniutki bodziak z dlugim rekawem. Ja mam taki dla Liwii. Zadnej czapki tylko postawila budke w wozku i spodenki dlugie ale cieniutkie badz przewiewny pajac na zewnatrz i zadnego koca zadnej czapki. Jest tak goraco zeby Ci wie dziecko nie upocilo. W miedzy czasie sprawdzaj na karku temperature. Jak bedzie za szybko tracic cieplo to chusteczke na glowe zadnej czapki.

Ewi idz. Jak w cieniu bedziesz siedziec to spokojnie pol godzinki mozesz posiedziec a jutro juz godzinke. I tak jak Basiunia sprawdzaj czy sie dziecko nie poci.

Moja ciotka rodzila pod koniec czerwca i na poczatku lipca to w domu dzieciaki byly na krotki rekaw na zewnatrz na dlugi ale bardzo cienki. Super sie sprawdzaly wlasnie za duze przewiewne pajace.

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo w ogole na krotko dzieciaczka i przykryc flanelka w gondoli im nie wieje i tam zawsze jest cieplutko wiec w taki upal jak dzis (u mnie jest 35stopni) to tylko tak przykryc zeby nie tracilo ciepla.

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Baronowa_83 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jakie masz nosidlo.

A co do przegrzewania to jesli młody faktycznie nie trzyma ciepla to sie nie dziwie. Wladek dwa tygodnie spal w kocyku i rożku bo zaraz byl zimny. Takze kontrola karku.
    My juz chodzimy w krótkim body i skarpetkach. Bez skarpet zaraz caly zimny

Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam. Sprzedalam. Mloda nie siada samodzielnie wiec na razie nie kupuje. Dopiero bede sie rozeznaqac. Sklaniam sie ku lennylamb z chusty.

Noo Liwia tez w skarpetkach po domu jeszcze jak Cie moge na zewnatrz nie marznie to w domu zaraz ma zimne stopy i cala sie wyziebia. Ale tez to musze kontrolowac bo onq po domu w ogole nago chodzi i czasem nie marznie a czasem z minuty na minute traci cieplo.

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Baronowa_83 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu sorzedalas skoro bylo fajne?

Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dluzsza mete nie odpowiadalo mi. Jak zaczelam mloda nosic na dluzsze dystanse bolaly mnie lopatki o bylo mi nie wygodnie. A cos nosidlo warte 550zl a to piechota nie chodzi. Mialam kupca z dnia na dzien to od razu sprzedalam.

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde to juz nie wiem, w sumoe kark najwazniejszy to sptobuje go jutro mniej ubrac i zobacze, przegrzanir tez nie jest dobre a chce tego uniknac bo nas rodzice przegrzewali i skutki sa do tetaz :/
    W sumie jemu od razu stygna stopki i raczki ale to nie jest wyznacznikiem nie?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2016, 18:37

• ewi0808 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bylismy nna spacerku mały spał jak zabity.

robie zimne okłady bo mam strasznei dużo pokarmu az mi sie chyba zastoje zaczynaja robic mimo tego ze pilnuje cycków jak małego :)

atdc3e5exzk12dxf.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 20:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlonie i stopki to nie znacznik bo takim malym od razu zimne sie robia. Dlatego sprawdza sie karczek.

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 22:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz spi w body z dlugim rekawem skarpetkach i w kocyku:) kark cieplutki wiec jest ok :)

Evi zazdroszcze, oby moj jutro tak przespal :D
    A ile bylas na,tym spacerku?
    Mi z kolei zaczyna brakowac pokarmu, znaczy mam tak na styk :( oby nie braklooo

• ciri22 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2016, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie zabraknie ;) stabilizacja pokarmu. Jw mialam takie wrazenie w drugim tygodniu zycia Liwii ze ona je i je i ze jak sciskam to nic nie leci. Polozna powiedziala zeby sie nie przjmowac bo zmienia siw pokarm i dziexko potezebuje wiexej i tak zawsze jest. (w razie w pilam na kaltacje proski a mleka nie zabraklo ;)

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • ewi0808 Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2016, 08:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pół godziny ale to tak w ogrodzie w cieniu bo gorąco i nie chcieliśmy małego smażyć do asfaltu.

Nie chwaląc mój sie budzi tak o 24, 2, i około 5

Wieczorem 18-19 kąpiemy karmimy utulamy i kładziemy spać i ostatnio nam tak śpi do 24, czasem nawet dłużej :)

Mi sie z cycków poprostu leje. karmię małego i dalej sie leje, robie zimne okłady ale nic to narazi enie pomaga.

Jak tam dziś nocka u Was? w 7 dobie odpadł kikut i teraz używamy pieluch tetrowych bo pampersy zadzierały o rane na pępku. i od kilku dni jesteśmy białymi murzynami zmieniajacymi co cheile wszystko, i wszystko trzeba prac. no ale przynajmniej pępuszek ładnie sie goi.

Obiad wstawiony klasyka- rosół, pierś z kurczaka będzie duszona do tego ziemniaczki i buraczki.

atdc3e5exzk12dxf.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 28 sierpnia 2016, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak od dawna ciezka noc... Juz tak mjie wszystko boli ze masakra. Ostatnio Liwia miala problem z kupami to wczoraj dalam suszone sliwki to na reszcie normalna kupe zrobila.

Ja przy dada wywijalam koniec pieluchy i nic nie obcieralo. U nas kikut byl dlugo. 3 tygodnie? Albo dluzej...

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka

Wysłany: 28 sierpnia 2016, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi. Ja dorzucę jednorazowe smoczki na to mleko w butelkach od Ciri. Chcesz?

atdcj44jkiiobkzm.png
‹‹ 804 805 806 807 808 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego