X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj np teraz nie spi od 7, a zjadl, skupcial dwa razy, przebralam go i postenkuje w lozeczku :) matka mu jeszcz zdjec napstrykala a reszte moze usnie albo znowu zechce jesc :D
    A zrobil sie taki zarlok ze nie nadazam z produkcja, o 7 zjadl 160 ml :o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2016, 09:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ktoras z was chce mleko zastepcze bebilon to takie gotowe do uzytku? Butelki po 70ml wazne do polowy wrzesnia. Moge wyslac.

    0e3e84f92546166amed.jpg

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chętnie przygarne :)


    Mój żarłoczek śpi. już drugą noc przespał nam 5h.

    ile miały Wasze pociechy gdy wyszłyście n a krótki pierwszy spacerek?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja miala dwa tygodnie ale to dlatego ze miala te drzenia. Polozna byla u mnie 7 dnia po porodzie (a to byl poczatek marca i zimno) i powiedziala ze gdyby nie te drzenia to juz dzis bym mogla isc na 15 minut.

    Ewi to wyslij mi adres do wysylki na priv to w pojiedzialek wysle ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my się jutro wybieramy, dzis dzidziul byl na balkonie a kilka dni trzymalam w w ozku przy otwartych drzwiach balkonowych :)
    Choc nie wiem co za roznica jak na polu taki upal i kazali ko go ubierac do werandowania jak na spacer, ok ale w co go ubierac jak tak goraco??
    Fakt on jeszcze nie trzyma tak ciepla ale czy body z dlugim rekawem polspiochy czapeczka sweterek i przykryc kocykirm brdzir ok??
    Tylko w domu mi siedzi podobnie, bez czapki i sweterka :o

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli dziś 9 doba więc może wyjdziemy na polko na chwilkę.
    bo tak ładnie że aż szkoda pogody.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej a nie przegrzewasz go Basiunia? Nie wiem ile masz stopni w domu ale ja bym takiego noworodzia tylko w skarpetexzkach trzymala (bo Liwii strasznie marzna dtopy nawet w taki upal) i bodziaku z krotkim rekawem. Na dwor bym zalozyla w zaleznosci ile stopni bedzie na zewnatrz w cieniu ale jak kolo 20 to baaardzo cieniutki bodziak z dlugim rekawem. Ja mam taki dla Liwii. Zadnej czapki tylko postawila budke w wozku i spodenki dlugie ale cieniutkie badz przewiewny pajac na zewnatrz i zadnego koca zadnej czapki. Jest tak goraco zeby Ci wie dziecko nie upocilo. W miedzy czasie sprawdzaj na karku temperature. Jak bedzie za szybko tracic cieplo to chusteczke na glowe zadnej czapki.

    Ewi idz. Jak w cieniu bedziesz siedziec to spokojnie pol godzinki mozesz posiedziec a jutro juz godzinke. I tak jak Basiunia sprawdzaj czy sie dziecko nie poci.


    Moja ciotka rodzila pod koniec czerwca i na poczatku lipca to w domu dzieciaki byly na krotki rekaw na zewnatrz na dlugi ale bardzo cienki. Super sie sprawdzaly wlasnie za duze przewiewne pajace.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo w ogole na krotko dzieciaczka i przykryc flanelka w gondoli im nie wieje i tam zawsze jest cieplutko wiec w taki upal jak dzis (u mnie jest 35stopni) to tylko tak przykryc zeby nie tracilo ciepla.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jakie masz nosidlo.

    A co do przegrzewania to jesli młody faktycznie nie trzyma ciepla to sie nie dziwie. Wladek dwa tygodnie spal w kocyku i rożku bo zaraz byl zimny. Takze kontrola karku.
    My juz chodzimy w krótkim body i skarpetkach. Bez skarpet zaraz caly zimny

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam. Sprzedalam. Mloda nie siada samodzielnie wiec na razie nie kupuje. Dopiero bede sie rozeznaqac. Sklaniam sie ku lennylamb z chusty.

    Noo Liwia tez w skarpetkach po domu jeszcze jak Cie moge na zewnatrz nie marznie to w domu zaraz ma zimne stopy i cala sie wyziebia. Ale tez to musze kontrolowac bo onq po domu w ogole nago chodzi i czasem nie marznie a czasem z minuty na minute traci cieplo.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu sorzedalas skoro bylo fajne?

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dluzsza mete nie odpowiadalo mi. Jak zaczelam mloda nosic na dluzsze dystanse bolaly mnie lopatki o bylo mi nie wygodnie. A cos nosidlo warte 550zl a to piechota nie chodzi. Mialam kupca z dnia na dzien to od razu sprzedalam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde to juz nie wiem, w sumoe kark najwazniejszy to sptobuje go jutro mniej ubrac i zobacze, przegrzanir tez nie jest dobre a chce tego uniknac bo nas rodzice przegrzewali i skutki sa do tetaz :/
    W sumie jemu od razu stygna stopki i raczki ale to nie jest wyznacznikiem nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2016, 18:37

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bylismy nna spacerku mały spał jak zabity.

    robie zimne okłady bo mam strasznei dużo pokarmu az mi sie chyba zastoje zaczynaja robic mimo tego ze pilnuje cycków jak małego :)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlonie i stopki to nie znacznik bo takim malym od razu zimne sie robia. Dlatego sprawdza sie karczek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz spi w body z dlugim rekawem skarpetkach i w kocyku:) kark cieplutki wiec jest ok :)

    Evi zazdroszcze, oby moj jutro tak przespal :D
    A ile bylas na,tym spacerku?
    Mi z kolei zaczyna brakowac pokarmu, znaczy mam tak na styk :( oby nie braklooo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie zabraknie ;) stabilizacja pokarmu. Jw mialam takie wrazenie w drugim tygodniu zycia Liwii ze ona je i je i ze jak sciskam to nic nie leci. Polozna powiedziala zeby sie nie przjmowac bo zmienia siw pokarm i dziexko potezebuje wiexej i tak zawsze jest. (w razie w pilam na kaltacje proski a mleka nie zabraklo ;)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pół godziny ale to tak w ogrodzie w cieniu bo gorąco i nie chcieliśmy małego smażyć do asfaltu.

    Nie chwaląc mój sie budzi tak o 24, 2, i około 5

    Wieczorem 18-19 kąpiemy karmimy utulamy i kładziemy spać i ostatnio nam tak śpi do 24, czasem nawet dłużej :)

    Mi sie z cycków poprostu leje. karmię małego i dalej sie leje, robie zimne okłady ale nic to narazi enie pomaga.

    Jak tam dziś nocka u Was? w 7 dobie odpadł kikut i teraz używamy pieluch tetrowych bo pampersy zadzierały o rane na pępku. i od kilku dni jesteśmy białymi murzynami zmieniajacymi co cheile wszystko, i wszystko trzeba prac. no ale przynajmniej pępuszek ładnie sie goi.

    Obiad wstawiony klasyka- rosół, pierś z kurczaka będzie duszona do tego ziemniaczki i buraczki.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak od dawna ciezka noc... Juz tak mjie wszystko boli ze masakra. Ostatnio Liwia miala problem z kupami to wczoraj dalam suszone sliwki to na reszcie normalna kupe zrobila.

    Ja przy dada wywijalam koniec pieluchy i nic nie obcieralo. U nas kikut byl dlugo. 3 tygodnie? Albo dluzej...

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi. Ja dorzucę jednorazowe smoczki na to mleko w butelkach od Ciri. Chcesz?

    atdcj44jkiiobkzm.png
‹‹ 804 805 806 807 808 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ