X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez pobudki ok 24 lub 1, 3 lub 4 i ok. 7, ale po kapieli nic dluzej nie spi, kapiemy 19-20 to o 22 musi byc jedzonko :D
    Wlasnie sie usypiamy, chcialabym oviad w tym czasie zrobic, u mnie mielone z piekarnika kalafior na parze i ziemniaczki,napisali ze mi brokuly i kalafior moge, oj po brokule bardzo go bolal brzuszek zobaczymy jak bedzie po kalafiorze :o
    Jak zasnie wrzucam do wozka i poweranduje goscia jeszcze przed tym spacerem :D

    Evi a jak do ogrodu ubralas Kubusia?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    U mnie jak od dawna ciezka noc... Juz tak mjie wszystko boli ze masakra. Ostatnio Liwia miala problem z kupami to wczoraj dalam suszone sliwki to na reszcie normalna kupe zrobila.

    Ja przy dada wywijalam koniec pieluchy i nic nie obcieralo. U nas kikut byl dlugo. 3 tygodnie? Albo dluzej...
    suszone śliwki działają cuda;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa Evi ja tez uzywalam dadow i baby dreamoe i pampersoe i w kazdych podwijalam pod pepek zeby nie zahaczal :)) a odpadl kilka dni temu, wlasciwie to polozna go urwala bo juz byl ponad dwa tyg :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2016, 13:03

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Aa Evi ja tez uzywalam dadow i baby dreamoe i pampersoe i w kazdych podwijalam pod pepek zeby nie zahaczal :)) a odpadl kilka dni temu, wlasciwie to polozna go urwala bo juz byl ponad dwa tyg :/
    zmień położna. Tego się nie odrywa. U nas był prawie miesiąc

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy wisial tak na wlosku, zmiekl przylozyla gazik ze spirytusem i poszlo :) nawet nie zaplakal, nie bylo rany, 3 kropeczki krwi i tyle :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2016, 13:15

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas sam kikut odpadl ale za wcześnie i jest taka rana, odwijanie pampersów nic nie daje.

    Picja smoczki mam , z tym nie ma problemu, ale dzięki.

    Basiunia cienki pajac i cieniutka czapeczka, miałam tez pieluche tetrową tak położoną na małym.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktos inny chce? Oddam jalowe jednorazowe smoczki do butelek z mlekiem rtf. Chyba ze Ewi sie skusi. Smoczki są antykolkowe.

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja ja się skuszę, bo na trasy potrzębuję gotowe mleko :)

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok:). To wysle w tym tygodniu. One pasują tez do normalnych butelek:) na drogę sa fajne:). Nasz maly wcina dzis jagody aż mu się uszy trzesa!

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mojemu chyba sie potówki na twarzy robią. cztery takie małe krosteczki czerowne

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    a mojemu chyba sie potówki na twarzy robią. cztery takie małe krosteczki czerowne
    Na potowki najlepszy nadmanganian potasu. Jedna tabletka na szklankę wody i do wanienki. A jak buzie to tez rozpuścić i rozciekczyc żeby lekko rozowa wida byka i przetrdec gazikiem. Czasem jeszcze nawet tadkowi robię

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Na potowki najlepszy nadmanganian potasu. Jedna tabletka na szklankę wody i do wanienki. A jak buzie to tez rozpuścić i rozciekczyc żeby lekko rozowa wida byka i przetrdec gazikiem. Czasem jeszcze nawet tadkowi robię


    dzięki Baronowa :)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu tez właśnie wyszly ze 4 na twarzy ale na brzuszku jest wiecej takie male czerowne to bedzie to????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja super, dziekuje :*

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiciie herbatki z kopru w łoskiego? jakie proporcje?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi a na pewno potowki? Nasz caly 2 miesiac miał kaszke i trądzik na buzi. Az jak patrzę teraz na zdjecia to jak maly nastolatek:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie wiem wrzuce za chwile zdjecie. Tylko mały ma wzdecia....

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z potówkami nie pomogę bo maly nie miał ale lekarz wykluczył ze to to i to byl trądzik niemowlecy

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    Mojemu tez właśnie wyszly ze 4 na twarzy ale na brzuszku jest wiecej takie male czerowne to bedzie to????
    Male czerwone to raczej potowki;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj w samym body z krotkim rekawem i krociotkuch skarpetkach,dosc przefrzewanua, a tak ladnie rosnie ze juz fajnie trzyma cieplo:))

    Baronowa_83, ciri22 lubią tę wiadomość

‹‹ 805 806 807 808 809 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ