X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 5 września 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia...moj nienawidzi koperku wiec nie pomogę:/ a wczoraj maly zjadl królika. Zobaczymy jak będzie...to jego pierwsze mięsko:) Basiunia mąż poleciał na pocztę ze smoczkami:-). Wczoraj byliśmy w HM wydać macierzyński) maly się oblowil i udalo mi sie kupic mu ocieplacze na nogi...teraz siedzimy w domu bo znów miałam atak zawrotów

    P.s. Maly nosi juz rozmiar 80 w większości...kiedy on zwolni
    :)?

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja dziękuję:*
    A od tego czasu co bylad w dzpitalu bylo ok z Toba ??:)

    Moj brząc urodzil sie ze wzrostem 46 wczoraj skonczyl miesiac i bodziaki ma juz na 62:))

    Ciri czyli nie patrzylas czy glukoza nie glukoza tylko podawalas? Ile? Pomagalo?
    Bo die zastanawiam jeszcze czy picie kopru ale przeze mnie by cos pomoglo...

    A i czy waszr maluszki prawie po kszdym karmirniu mialy czkawke?? Trn bidus ma nardzo czesto:((
    W ogole jest taki dzieny od wczoraj i zakeztuszujr sie mi przy tym jedzrniu nir wiem co to mu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwia z czkawek wyrosla po ok 3 miesiacach. do tego czasu miala co chwile. podobno dzieciom czkawka nie przeszkadza :p

    Co do kopru zwykle gotowalam 250ml wody w garnuszku i dawalam pol lyzeczki cukru do wody zeby razem sie gotowalo, na tym parzyłam herbate i dawalam dziecku 20-30ml reszte sama wypijalam. dalam kiedys bez cukru tez mi wypila ale mniej chetnie. wiec sprobuj tak i tak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ciri :* tak zrobie :)) jest 11.40 jedtem w pizamie i z nie umytymi zebami a sniadanie jadlam z Fifim na rekach...skonczyly sie czasy samouspokajania ...
    Od wczoraj boli mnie tez ten krwiak musze jechac do lekarza eh :(

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 5 września 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na mojego koperek nie pomógł, kropelki od lekarza tez nie pomogło, kilka małdadni nie jnic z nabiału i jest ekstra. dzis wypiłam rano mleko żeby sprawdzić czy to przypadkiem nie tolerancja laktozy z mleka krowiego.

    Mojemu dawałam bez cukru zwykły zaparzony koper włoski.

    Basiunia mój ma bardzo często czkawkę daje mu wtedy cycka i zaraz przechodzi.
    Ponoć jak sie samej pije herbatke z kopru to niby pomaga też.

    Mój mały to już 4100g waży :D

    Ciri dzięki wielkie buteleczki dotarły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2016, 12:13

    ciri22 lubi tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mu wtedy daje troche mleka i nawet przechodzi:)

    Evi nie jesz w ogole nabialu? To xo jesz? Ja mleko odstawilam ale poje jogurty, madlanke i jem serki biale, w sumie na nic innego ochoty nir mam:/ czasem jakas szynka i dzemy:/

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 5 września 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja testowalam u małego nietolerancje laktozy to nic...czekolady, masla, wędliny...

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 5 września 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżemy, mięsa, sałatki, surówki, ryby itp

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 5 września 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi i co się okzalo- ze lepiej bez laktozy?

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salatki jakie? Z majonezem? Z oliwa? Surowki? Ja tylko marxhew jablko i buraczki :o

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla halo?? czyzby juz po???

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 6 września 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laktoza nie ma wpływu na niego. to chyb a była sprawka dzemu ze miał wzdecia. bo drugi dzien pije mleko itp i sie nie pogorszyło.

    głównie buraczki i marchewka, jakies mieszanki sałat z mala iloscia pomidora z z oliwa i czasem dorzuce np kurczaka a teraz bede dodawac jeszcze mozzarelle ;P

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm no to ja podobnie ale salaty i ja to dwa rozne swiaty :D
    Na razie jest ok, cos mu w niedziele zaszkodzilo, ale jak poszla kupa wczoraj w poludnie tak moje dziecko wrocilo :)) je po 140minimum i spi po te ok.3h :) a juz sie balam ze mu tak zostanie i bedzie plakal co godzine :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy wiecie, Magdziulla urodzila 2 wrzesnia przez cc. mala niecale 50cm lekko ponad 3kg, 10/10pkt.

    z tego co sie doczytalam porod jakies koszmar, cos 30godzin sie meczyla, i po cesarce nie za dobrze sie czula. od 3 wrzesnia nic wiecej nie napisala. juz pewnie niebawem do domu albo juz jest w domu.

    (mam nadzieje ze nie bedzie miala za zle ze wam powiedzialam)

    PS. Magdziulla jesli to czytasz gratulacje:) o tych zlych chwilach szybko sie zapomina

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2016, 15:46

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 6 września 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulla gratulacje czeamy na informacje. ;))

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze no tak czulam ze juz po...gratulacje kochana:*

    I dokladnie tak jak mowi ciri o bolu sie zapomina, ja tyle przeszlam a juz malo co pamietam :))

    A tylko czemu sie nam nie pochwalilas??

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 6 września 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje:) coraz miej brzuchatych:)! To teraz od poczatku!!! Od nowa. Ciri a Wy sie staracie? Ja niemal 50 dzień cyklu. Okresu brak. Test negatywny:/

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde Picja czyzby hormony jeszcze szalaly??

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 6 września 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje sie ze jednak pcos...od samego porodu miesiączki regularne jak w zegarku:/jajniki byly czyste jakies 3 miesiące temu. Żadnych znamion policystycznych cech itp...nie wiem czemu..

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 września 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia, sprawdź sobie
    http://laktatoryardo.pl/PRZETESTUJ-I-WYGRAJ-ULTRACICHY-I-ULTRADELIKATNY-LATKATOR-ARDO-CALYPSO-cabout-pol-170.html

    Mi się udalo zakwalifikować i faktycznie jest fajny. I dużo wiecej mleka leci. Jesli uda sie dostać do testowania to masz go za free na 5 dni

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 809 810 811 812 813 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ