X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla gratulacje!!!
    Czesc dziewczyny :) chyba tylko ja sie ostalam nie mamusiowa

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 7 września 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Magdziulla gratulacje!!!
    Czesc dziewczyny :) chyba tylko ja sie ostalam nie mamusiowa
    do czasu :*

    Madziulla lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Tak, zgadza się to co napisała Ciri. Prawie można powiedzieč, że przeszłam i sn i cc, ale w tym momencie to nieważne kompletnie, dojdę do siebie, bo mam najcudowniejszą córeczkę na świecie. Jest idealna.
    Dziękuję za gratulacje!

    Baronowa_83, ciri22, ewi0808, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko Magdziulla ja tez przeszlam jedno i drugie i to w sumie jest dobre bo wiesz jak to jest rodzic. Szkoda ze tak dlugo. Ja jednak mialam 12 godzin a nie 30... Ale tez mialam i skurcze normalne i parte wiec wiem o czym mowisz...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 8 września 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulla buziaczki.

    a ja mam takie pytanko.
    czy oprócz usg bioderek robiłyscie jeszcze usg główki i brzuszka po wyjsciu ze szpitala?

    pieluchy z biedronki mojego odparzaja na pupci ;((

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwia miala usg przezciemiaczkowe ze wzgledu na drzenia.
    Brzuszka nie miala bo nie bylo potrzeby

    Usg bioderek w 3 miesiacu zycia miala

    Co do dada to jak te fioletowe nowe to tak sie moze zdarzac... Podobno gorsze sa.noo ale kazde dziecko jest inne. Sprobuj tych Lidlowskich i z tesco

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 8 września 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jeszcze opakowanie tych stasrych miałam ;)
    rossmanowskie sa ok

    nam mówili zeby usg bioderek robic pomiedzy 4 a 6 tygodniem zycia.
    a pediatra polecał zrobic usg główki i brzuszka i tak sie zastanawiam czy mozna to na nfz czy tylko prywatnie na własny kaprys

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 8 września 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/260fd3328acd.jpg

    dzis mam trzy tygodnie

    Madziulla, ciri22, Paulette, Baronowa_83, littleladybird, basiunia lubią tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi ale przystojniak :)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam bioderka polecali w 3 miesiacy zycia poniewaz wiele zmian wykrywanych w 6 tygodniu do 3 miesiaca samoistnie moze zostac zniwelowane odpowiednim ukladaniem a tez 3 miesiac jest najodpowirdniejszy na rozpoczecir rehabilitacji gdyby cos. (mojej takiej kolezanki z "podworka" maz jest fizjoterapeuta i potwierdzil te informacje.


    Co do usg jak pediatra polecala powinna dac skierowanie do specjalisty i on daje na badania skierowanie. Czyli np usg glowki daje neurolog a na echo serca kardiolog (na brzuch pewnie tez jakis specjalista)

    Ewi boze jaki slodziak... Jak ten czas leci. Za tydzien juz zaliczy abgrejd na niemowle z noworodka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 09:46

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 8 września 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tadek jak byl starszy to zwykly peduatra kierowal na usg.
    Bioderka mial w 2 miesiącu bo w szpitalu bylo ok. Innych zalecen brak

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 8 września 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za informacje.

    Kubus jest całkowicie podobny do męża ;)
    Przez pierwszy tydzień miałm dość wogóle nie rozumiałam jak matki jaraja sie swoimi dizecmi. ale teraz zakochana jestem w nim po uszy

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh ja mialam podobnie. Znaczy mialam cos takiego ze jest bo jest. Zajmuje sie ale zero jakiejs takiej euforii jak to opisuja matki i w ogole....

    Ale teraz? Przychodzi,daje buzi, przytulq sie i nie po to zeby wziac cyca (ktorego sama sobie juz bierze) ale zeby sie przytulic, mowi mama i w ogole przechodzi etap ze tata jest blee a mamusia najukochansza i tylko slysze mama mama mama (raz lepiej raz gorzej jej wychodzi ale jest to ewidentnie mama a nei tylko powtarzanie sylab bo i raczki wtedy wyciaga) dopiero teraz czuje sie mama ;) jest to troche upierdliwe ale i wspaniale ;)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 8 września 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydajje mi sie ze too tez kwestia karmienia piersia na poczatku musiałam odciagac i czułam sie jak taki robot do mleka a teraz karmiac mam ten czas tylko dla nas

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem na mnie karmienie piersia tak nie wplywalo ;p u mnie dziecko do tej pory cuda na kiju eyprawia przy karmieniu i czesto sie frustruje...w ogole u nas karmienie jakiekolwiek czy piersia czy juz teraz stale to tylko probremy dla mnie ;p moja psychika dostaje czegos. Tak sie wkurwiam ze czesto mam ochote wszystkim rzucac. Czekam na zeby zeby moc posadzic dzieciaka i dac mu do lapy.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 8 września 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi mam tak samo:)teraz aż mnie panika ogarnia na myśl ze kiedys karmić przestane:) my byliśmy na usg bioderek 3 razy choć w szpitalu bylo ok i przy każdym badaniu lekarz orzekl W2. Usg brzuszka miał 2 razy. Bo miał zielone kupki i śluz, lekka biegunkę i wil sie przy piersi mocno...okazalo sie ze to zapalenie pęcherza a nie cos z brzuszkiem takze dziewczyny od razu nie wińcie alergii ;). Teraz bidulek znowu ma 11 leukocytów w moczu. A wczoraj sam zjadl całego domowego biszkopta:)! To znaczy rozmemłał jednym zębem:p

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 8 września 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam co z niego wyrośnie skoro jest teraz taki idealny...chyba maly zbój. EWI SLICZNY MALUSZEK!!! Basiuniu- czy smoczki dotarly? Czy poczta zgubila:/?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 10:41

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 8 września 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    wydajje mi sie ze too tez kwestia karmienia piersia na poczatku musiałam odciagac i czułam sie jak taki robot do mleka a teraz karmiac mam ten czas tylko dla nas
    To teraz sobie podlacze laktator to się czuje jak taka dojna krowa:). Masakra

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 8 września 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba kazda tak ma...juz wiem co czul moj facet na badaniu nasienia buhahahaha

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 8 września 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza vel Picja wrote:
    Chyba kazda tak ma...juz wiem co czul moj facet na badaniu nasienia buhahahaha
    Mój miał głupawę;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 810 811 812 813 814 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ