Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 września 2016, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla gratulacje!!!
    Czesc dziewczyny :) chyba tylko ja sie ostalam nie mamusiowa

• Baronowa_83 Autorytet

Wysłany: 7 września 2016, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Magdziulla gratulacje!!!
    Czesc dziewczyny :) chyba tylko ja sie ostalam nie mamusiowa
    do czasu :*

Madziulla lubi tę wiadomość

Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 września 2016, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Tak, zgadza się to co napisała Ciri. Prawie można powiedzieč, że przeszłam i sn i cc, ale w tym momencie to nieważne kompletnie, dojdę do siebie, bo mam najcudowniejszą córeczkę na świecie. Jest idealna.
    Dziękuję za gratulacje!

Baronowa_83, ciri22, ewi0808, littleladybird lubią tę wiadomość

• ciri22 Autorytet

Wysłany: 7 września 2016, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko Magdziulla ja tez przeszlam jedno i drugie i to w sumie jest dobre bo wiesz jak to jest rodzic. Szkoda ze tak dlugo. Ja jednak mialam 12 godzin a nie 30... Ale tez mialam i skurcze normalne i parte wiec wiem o czym mowisz...

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • ewi0808 Autorytet

Wysłany: 8 września 2016, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulla buziaczki.

a ja mam takie pytanko.
    czy oprócz usg bioderek robiłyscie jeszcze usg główki i brzuszka po wyjsciu ze szpitala?

pieluchy z biedronki mojego odparzaja na pupci ;((

atdc3e5exzk12dxf.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 8 września 2016, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwia miala usg przezciemiaczkowe ze wzgledu na drzenia.
    Brzuszka nie miala bo nie bylo potrzeby

Usg bioderek w 3 miesiacu zycia miala

Co do dada to jak te fioletowe nowe to tak sie moze zdarzac... Podobno gorsze sa.noo ale kazde dziecko jest inne. Sprobuj tych Lidlowskich i z tesco

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • ewi0808 Autorytet

Wysłany: 8 września 2016, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jeszcze opakowanie tych stasrych miałam ;)
    rossmanowskie sa ok

nam mówili zeby usg bioderek robic pomiedzy 4 a 6 tygodniem zycia.
    a pediatra polecał zrobic usg główki i brzuszka i tak sie zastanawiam czy mozna to na nfz czy tylko prywatnie na własny kaprys

atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet

Wysłany: 8 września 2016, 09:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/260fd3328acd.jpg

dzis mam trzy tygodnie

Madziulla, ciri22, Paulette, Baronowa_83, littleladybird, basiunia lubią tę wiadomość

atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 września 2016, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi ale przystojniak :)

ewi0808 lubi tę wiadomość

• ciri22 Autorytet

Wysłany: 8 września 2016, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam bioderka polecali w 3 miesiacy zycia poniewaz wiele zmian wykrywanych w 6 tygodniu do 3 miesiaca samoistnie moze zostac zniwelowane odpowiednim ukladaniem a tez 3 miesiac jest najodpowirdniejszy na rozpoczecir rehabilitacji gdyby cos. (mojej takiej kolezanki z "podworka" maz jest fizjoterapeuta i potwierdzil te informacje.

Co do usg jak pediatra polecala powinna dac skierowanie do specjalisty i on daje na badania skierowanie. Czyli np usg glowki daje neurolog a na echo serca kardiolog (na brzuch pewnie tez jakis specjalista)

Ewi boze jaki slodziak... Jak ten czas leci. Za tydzien juz zaliczy abgrejd na niemowle z noworodka

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 09:46

ewi0808 lubi tę wiadomość

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Baronowa_83 Autorytet

Wysłany: 8 września 2016, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tadek jak byl starszy to zwykly peduatra kierowal na usg.
    Bioderka mial w 2 miesiącu bo w szpitalu bylo ok. Innych zalecen brak

2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ewi0808 Autorytet

Wysłany: 8 września 2016, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za informacje.

Kubus jest całkowicie podobny do męża ;)
    Przez pierwszy tydzień miałm dość wogóle nie rozumiałam jak matki jaraja sie swoimi dizecmi. ale teraz zakochana jestem w nim po uszy

atdc3e5exzk12dxf.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 8 września 2016, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh ja mialam podobnie. Znaczy mialam cos takiego ze jest bo jest. Zajmuje sie ale zero jakiejs takiej euforii jak to opisuja matki i w ogole....

Ale teraz? Przychodzi,daje buzi, przytulq sie i nie po to zeby wziac cyca (ktorego sama sobie juz bierze) ale zeby sie przytulic, mowi mama i w ogole przechodzi etap ze tata jest blee a mamusia najukochansza i tylko slysze mama mama mama (raz lepiej raz gorzej jej wychodzi ale jest to ewidentnie mama a nei tylko powtarzanie sylab bo i raczki wtedy wyciaga) dopiero teraz czuje sie mama ;) jest to troche upierdliwe ale i wspaniale ;)

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • ewi0808 Autorytet

Wysłany: 8 września 2016, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydajje mi sie ze too tez kwestia karmienia piersia na poczatku musiałam odciagac i czułam sie jak taki robot do mleka a teraz karmiac mam ten czas tylko dla nas

atdc3e5exzk12dxf.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 8 września 2016, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem na mnie karmienie piersia tak nie wplywalo ;p u mnie dziecko do tej pory cuda na kiju eyprawia przy karmieniu i czesto sie frustruje...w ogole u nas karmienie jakiekolwiek czy piersia czy juz teraz stale to tylko probremy dla mnie ;p moja psychika dostaje czegos. Tak sie wkurwiam ze czesto mam ochote wszystkim rzucac. Czekam na zeby zeby moc posadzic dzieciaka i dac mu do lapy.

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka

Wysłany: 8 września 2016, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi mam tak samo:)teraz aż mnie panika ogarnia na myśl ze kiedys karmić przestane:) my byliśmy na usg bioderek 3 razy choć w szpitalu bylo ok i przy każdym badaniu lekarz orzekl W2. Usg brzuszka miał 2 razy. Bo miał zielone kupki i śluz, lekka biegunkę i wil sie przy piersi mocno...okazalo sie ze to zapalenie pęcherza a nie cos z brzuszkiem takze dziewczyny od razu nie wińcie alergii ;). Teraz bidulek znowu ma 11 leukocytów w moczu. A wczoraj sam zjadl całego domowego biszkopta:)! To znaczy rozmemłał jednym zębem:p

atdcj44jkiiobkzm.png

Wysłany: 8 września 2016, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam co z niego wyrośnie skoro jest teraz taki idealny...chyba maly zbój. EWI SLICZNY MALUSZEK!!! Basiuniu- czy smoczki dotarly? Czy poczta zgubila:/?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 10:41

atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet

Wysłany: 8 września 2016, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    wydajje mi sie ze too tez kwestia karmienia piersia na poczatku musiałam odciagac i czułam sie jak taki robot do mleka a teraz karmiac mam ten czas tylko dla nas
    To teraz sobie podlacze laktator to się czuje jak taka dojna krowa:). Masakra

2r8rqps6ohlhosuf.png

Wysłany: 8 września 2016, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba kazda tak ma...juz wiem co czul moj facet na badaniu nasienia buhahahaha

atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet

Wysłany: 8 września 2016, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza vel Picja wrote:
    Chyba kazda tak ma...juz wiem co czul moj facet na badaniu nasienia buhahahaha
    Mój miał głupawę;)

2r8rqps6ohlhosuf.png
‹‹ 810 811 812 813 814 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego