X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 14 września 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie...na poczatku chciałam ale ...jakos tak inaczej podchodzę do drugiej ciąży...

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja gratulujeee :****

    Ciri moj dokladnie tak samo, temperatura grozy 37.5 hahaha :D

    Jednak koniec czekolady, jak polozna zobaczyla Fifcia od razu kazala jechac do lekarza, ze to z jedzenia wtsypka, na glowie nie ciemieniycha ale bakteryjne zapalenie skory czy cus takiego :((
    Dostalismy natamecyne i emolium do mycia plys balsam :(
    Od niedzieli dziecko dziwne, zasypia przy jedzeniu je duzo mniej :( moze przez to uczulenie, albo jak mowi polozna juz nadtobil co mial nadtobic, 470g w tydzien, wazy juz 3580 :D takze niby moze teraz jesc mniej ale martwi mnie ze 80ml je godzine a 120 zjadal w 20min :o

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 14 września 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zróbcie mu badanie moczu, u nas od tego soe zaczelo

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 01:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza a jakie wy mieliscie objawy?i jak takiemu bablowi pobrac mocz???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 02:45

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 15 września 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maly wil się. Puszczal pierś. Pil puszczam pil puszczal. Przelewalo mu się w brzuszku. Robił duzo kup i miał śluz w kupie. Zero gorączki. Wieczorami marudzil. Nie sikal więcej...sa specjalne woreczki. Nalpiasz na nienasmarowane ciało i maly sam nasika. Posiewu nigdy nie robilismy wiec lapaniue siusiu di pojemniczka nas ominelo. Na badanie ogólne sa te woreczki dla chłopców. Dla dziewczynek sa inne

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jemu tez sie przelewa w brzuszku:( przewraca oczami jak zaczyna odplywac przy butelce:( a to musi byc ranny mocz czy obojetne kiedy ??

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 15 września 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obojętnie:) nie na znaczenia czy na czczo czy nie bo jak na czczo zlapac takiego malucha:)...my lapiemy od razu po karmieniu rano. Czasem badalismy tez kał na obecność skrobii i tłuszczu. Grosze kosztuje a uspakaja. Ale to tylko jak cos się dzieje. Po co wariować...ale z moczem to jestem zdania ze warto. Nasz miał liczne skupiska leukocytów, zlepy...ropomocz potężny...i wyszlo to dzień badaniu moczu zrobionemu na własną rękę bo pediatra ciągle: Dawać cos na kolki. A on kolek nie miał i po cholerę od razu enzymy!

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 15 września 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak wyglada ta wysypka. moj drugi dzien ma własnie problem z ssaniem własnie zaczynna ssac piers a potem wypluwa i tak w kółko i sie denerwuje i strasznie spina.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/09e81071a8b8.jpg

    i mały ma pozasychany sluz w nosie. czego uzyc soli morskiej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 11:23

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 15 września 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy fajna sol...rozpyla bardzo malutka mgiełkę pod małym ciśnieniem i jakby byly bakterie to nie cofnie ich w głąb bo mgielka jest mikro...physiomer baby115ml. Jest sto razy lepsza niz większość w tych takich malych rozpylaczach. Dziewczyny ja Was nie nakręcam czy cos...tylko mowie jak u mnie bylo. 3 lekarzy obwinialo za te objawy brzuszek, dietę, kolki czy alergie. Bo objawy wyłącznie żołądkowe. A okazalo sie ze to pęcherz...warto wykluczyć a kosztuje niewiele. Wiecie. Nie jestem nadwrażliwą matką ktora teraz każdemu będzie wkręcać badania...

    Ewi, my soli morskiej używamy codziennie przed kąpielą...lub po zalezy jaki maly ma humor. Nie tylko jak ma sucho i to naprawde pomaga. Maly id urodzenia gluta nie miał ani nic. Przetestowalismy kilka aspiratoow ale najlepszy okazał sie canpol. Ten w blekitnym etui. Super latwio sie czysci, można sterylizowac i nie potrzeba filtrów itp. Zero wydatkow potem na filtry czy inne elementy.

    Czasem w dzień psikne mu nosek i on bawi sie na brzuchu to wszystko wyplywa. Moim zdaniem warto codziennie. To ładnie nawilża sluzowke. A nie tylko ja sucho itp.

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 15 września 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi moj miał identyczne plamki w tym samym czasie. Mysle ze alergie najpierw byś widziała na pupce. Takie jakby usta czerwone by miał podrażnione. W sensie taki kształt jakby usta. Taki pierścień jakby dookoła odbytu. Wydaje mi sie ze te krostki to normalne. U nas doszla taka podskorna kaszka. A jak miał alergie na moje leki to miał plamy i go swedzialo. A nie kropki. Ale ja nie jestem lekarzem to i nie sugeruj sie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 12:16

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 15 września 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A takie lapanie piersi to ma milion przyczyn i chyba musisz sie na intuicje zdać...moze mu leci za mocno. Może za Malo. Może mu a cieplo. Może ma powietrze w brzuszku ( wtedy słychać w gardle żabkę) jest milion powodów...a może nie chce jeść tylko cycać i jest zly ze mu leci...u nas tak bylo jak pęcherz miał. Po wyleczeniu pil jak anioł. Teraz znów sie rzucal i od razu wiedziałam ze nawrót. I co? Leukocyty w moczu. Na szczęście skonczylo sie na furaginie. Ostatnio byl a ntybiotyk bo go na kolke chcieli leczyc

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja to co mowisz to sie u mnie sprawdza, na dupsku zafmych kropek tylko glowa buzia troszke na na klatce i po konczynach ale minimalnie, tez mi mowia ze to brzuszrk, jade dzis do neonatologa zobaczymy co powie a mocz kurde dopiero jutro moge zrobic ale i tak niech go zobaczy :/
    Czyli po karmieniu bralas pod prysznic i przyklejalas woreczek??:) przeraza mnie ta lapanka :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja i jak czyscisz nosek aspiratorkiem? Napierw psikasz mu do noska ten physiomer potem odciagasz i nawilzasz jeszcze czyms potem?czy jak?

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 15 września 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nawilżam:) psikam i ściągam:) i juz:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 15 września 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod kran i woreczek:) przyklejam i kladlam bez pieluchy na matę albo nosilam aż się zesikal:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 15 września 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeważnie sikal w drodze do zlewu:p to dawalam troche wody i zaraz sikal.

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 15 września 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia. Tylko wiesz, te woreczki tylko tak kontrolnie- do ogólnego. Nasz miał ropomocz czyli zero bakterii a leukocyty tak. Bo woreczki mogą zaklamac. Więc jakby potem posiew czy cos to juz do pojemnika łapać środkowy strumień.

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 16 września 2016, 02:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupie te sól do noska która polecasz i bede mu aplikowac co wieczór

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak tak wiem :)) jutro sie bedziemy bawic bo dzis maz nie zdazylby do laboratorium i do pracy:(
    Tez kuoie ta sol :))

    A bylismy wczoraj u neonatologa, twierdzi ze jest ok, ale co miesiac mam sie pokazywac do kontroli na oddziale patologi noworodka, bo niby do roku moga wyjsc wady ale jest z Fifcia bardzo zadowolona, ze taki zywy itp :) na uczulenie mowi ze jak nic alergia wyglada jej na skaze bialkowa i przez 3tyg zero nabialu, takze jak mnie tu nie bedzie dluzej niz dwa dni tzn ze umarlam :D

    To ze sie "wiesza"przy jedzeniu tez niby normalne, ale mocz i tak se zrobie, nie zaszkodzi :)

    I dala mu calcium jakis zestaw witamin w kropelkach i do nosa krople na nieżyt i tu nie wiem czy to podowac, charczy mi strasznie i niby to na to ale z tym charczeniem tez mowila ze to normalne to po co krople??
    I do ciala do smarowania celesit, oby pomoglo...

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 16 września 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarze tak maja:). Juz musisz intuicyjnie...zeby nic na wyrost...aha dziewczyny...ta sol to nie pelne psikniecie tylko tak odrobine:) wiecie. Lekkie nacisniecie. bo jak pierwszy raz nadusilam to mojemu dziecku czapki nie urwalo hahaha...Basiunia...a skierowanie na jakies testy dala? Bo nas też alergia straszyli i skazą. Rzucilam mięso mleko maslo wszystko...a sie okazalo ze przeszlo. Trzymam kciuki żeby to bylo nie to. Moj aż do 2 miesiąca wygladal jak pryszczaty nastolatek a teraz śliczny:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
‹‹ 818 819 820 821 822 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ