X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 17 września 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektóre pelzaja albo próbują jak moj;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja w 4 miesiacu uczylq sie pelzac a jak miala 4.5 poszla naprzod.wolno bo wolno ale do zabawki umiala dotrzec.

    Ja na gazy dawalam koper. Tem hipp jest od 1 tygodnia. Mojej malej pomagalo noo i ukladanie na brzuszku (nawet brzuszek do brzuszka) jak tak spala to nie plakala i potem jak sie budzila pierdziala.

    Liwia notorycznie sikala przy przewijaniu tak do konca pierwszego miesiaca. Potem juz jej sir w ogole nie zdarzalo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2016, 12:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w sumie moglo mnie przewiac, zobacze co nedzie dalej, ale masakra, nadal wszystko boli:((
    Jest temp.38.1 polozna kazala do jutra kapusta obkladac jak rano bedzie to szpital bo trzeba wykluczyc infekcje ginekologiczna przez tego krwiaka :(
    Ja dawalam po 5 kropelek do kazdego karmienia, a teraz daje kilka razy dziennie bo wlasnie od kad zmienilam butelke i klade na brzuszku pierdzi jak szalony bez prezenia, nawet nie zdazylam podac koperku

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 17 września 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAdziulla mój w ciągu dnia teżprawie nie śpi chociaz w tym tygodni calkiem spoko natomiast w trzecim tygodniu zycia miałam dośc tylko na rekach by siedział abow wózku na spacerze.

    Matki i tesciowe to powinni od wnuków trzymać z daleka dopiero jak dziecko skończy pół roku to powinno sie im bobaski pokazywać.

    Jak to mój mąż mówi daj sobie troche luzu. sciągnij pokarm daj z butelki bedzie szybiej jak tak czasem zrobisz nic sie nie stanie. jak płącze kołyszesz a nie pomaga no trudno czasem nic na to nie poradzisz chociaz dziecko bedzie miało wszystko zapewnione. takie podejscie troche pomaga ale jak mały zaczyna płąkac to tez mnie szlak trafia bo nie wiem co robic.

    Mój maluszek zawiesza wzrok na niektórych rzeczach jakby już je widział :) i strasznmie ma silną główkę :)

    My ledwo zyjemy załatwiamy chrzest (9.10) kredyt ;/ i próbuje ogarnąc balagan po pracownicy wrrrrr........

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Evi my chrzcimy 16 :)

    A to wrocilas juz do pracy??

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 18 września 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej.
    Wczoraj był ciężki wieczór, ale dziś już lepiej. Chyba espumisan działa. Chociaż z dużym opóźnieniem, bo dałam wczoraj x2 a dopiero dziś rano tarabaniła jeden za drugim. Ale ulga. Dziś spokojniejsza, choć też pojękuje czasem. Ciri kładłam ją dużo na brzuszku, na mnie nawet dłużej wytrzymuje, ale uparcie podnosi główkę, a teściowa krzyczy - nie wolno za wcześnie!
    Dzięki za rady pomogłyście!! Z koperkiem jeszcze się wstrzymuję, sama piję.

    Basiunia jak dziś samopoczucie, ból minął?

    Baronowa to dobrze, że dogaduje tylko dopilnuj, żeby wcześniej łazienkę skonczył, bo wiesz jak facet w nowej robocie;)

    Ewi jak dobrze czasem coś takiego przeczytać, wszyscy na około się spinają to i mnie bierze. Zazdroszczę powrotu do normalności to zdrowe dla psychiki.

    A propos tym razem mam - moja rozkminia dlaczego Małą boli brzuszek i wczoraj dzwoni, że to dlatego, że piję wodę lekko gazowaną! No matko i córko. Zabroniłam jej dzwonić z takimi tekstami.
    Dobrze, że wrócił mąż i nakarmił mnie normalnie;);)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach i któraś z Was pisała, że po ok 2 tygodniach się zakochała w dziecku, ja niby od początku, ale teraz to tak mnie faktycznie uczucie zalało:)

    Eliza jak okres?

    Edit. Ach no ale przyjemniej jedno założenie wychowawcze póki co tfu tfu się udaje - Mała bez problemu śpi w swoim łóżeczku!:) oby tak zostało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2016, 11:57

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 18 września 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tak miałam ze dopiero po dwóch tygodnaich zakochałam sie w małym.
    Madziulla z tą woda lekko gazowana to był sie zastanowiła i spróbował pić niegazowaną. Na Kubusia gazowane nawet lekko ma złe działanjie i potem ma wzdęcia. Spróbuj jak nie to to wrócisz do wody lekko gazowanej.

    Nie wróciłam do pracy ale na swoim nie masz wolnego nigdy :/

    Picja przytulam :*

    A mnie wkurza to forum co drugi mój post sie nie dodaje.

    Chrzciny moja mama chce ful impreze a my tylko ochcić dziecko i kameralny obiad z chrzestnymi i naszymi rodzicami- toczy sie o to wojna ale jej nie popuszcze.

    U mnie dziś fatalna pogoda pada deszcz i tylko 13 stopni.

    Może być tak ze oliwka której do tej pory używałam nagle zaczeła małego uczulać?
    Miał tą wysypkę na twarzy i dwa dni nie używałąm oliwki na twarzy i zeszła, a na ciałku jest coraz wiecej.

    Baronowa pozazdrościć końca remontu.
    jak sobie pomyślę ze na wiosne czeka nas wykańczanie domu to jestem prrzerażona :)) zwłaszcza kosztem

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi tylko ja piję Muszyniankę albo Muszynę a one są tylko w wersji lekko nasyconej. No i piję od samego początku, a te problemy dopiero się pojawiły. No ale może faktycznie spróbuję.

    Ja ze chrzcinami się nie śpieszę, chyba zrobimy dopiero na rocznicę ślubu w maju. Oczywiście rodzina przeżywa. A Ty się nie daj, po co Wam impreza z pompą tylko się wymęczycie.

    A z oliwką ja bym poobserwowała, może to faktycznie to. A dlaczego używasz oliwkę na twarz? Ja nic nie używam, tylko myję buźkę przegotowaną wodą i wacikiem.

    A remont dobrze, że na wiosnę to się troszkę z Maluchem ogarniesz.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 18 września 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ni krwawię od wczoraj:( normalnie jak pierwsze dni pologu:(

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja kurcze...moze sprawdz bete jeszcze raz :( ukochoj:*

    Magdziulla kapusta pomigla goraczka spadla wlasciwie to nie ma, ale piers boli niesamowicie, rano szwagierka mi masowala matko jaki bol, popoludniu bedzie znowu :(( ale reszte czuje sie super:)
    Tylko tesciowa mnie wkurwia przylazi kilka razy dzirnnie bez pykania, to zamykam sie od srodka i ucze france kultury :D ale jak ona mnie drazni ludzieeeee :/

    Evi nie daj sie, my tez robimy tylko posiadki dla rodzicow i rodzenstwa 18 osob :) chrzciny to nudna impreza po co robic bibe? My chcac zaproscic jakas ciotke to sie nam robi 60 osob stwierdzikismy ze bez sensu:) wtedy by muzyka pasowala bo co ma robic 60 ludzi do wieczora?:D

    Baronowa gratuluje zakonczenia remontu, w koncu znowu bedziesz tesknic za mama :D

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 18 września 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja a co lekarz powiedział wczoraj?

    No jakos tak dla nawilżenia dawałam na twarz oliwke - ale już zaprestałąm i jest narazie lepiej.
    Madziulla a czemu pijelej tylko muszyniankę? to przelej do jakiegoś dzbanka i sie rozgazuej :D

    Basiunia zimne okłady z mokrej tetrówki :)) zajebiste .

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 18 września 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byl pęcherzyk:(

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jutra jade na tetrze :D dzieki :D
    Picja tule :**
    Moze to jeszcze sie jakos da wytlumaczyc i jutro znaczy dzis sie okaze ze pecherzyk jest nadal a jesli nie daj Boze nie to bedzie nastepny:*

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 września 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja, tulę mocno <3 :(

    Magdziulla, ja już niejednokrotnie spotkałam się z opinią, że od wody gazowej mleko gazowane nie będzie. A to właśnie bąbelki gazów wywołują wzdęcia. I bardzo często jest tak, że przez pierwsze tygodnie jest wszystko ok, a potem nagle są problemy brzuszkowe i niekoniecznie wynikają z picia wody gazowanej. Tylko objawia się niedojrzałość układu pokarmowego dziecka. Mieliśmy w SR 3 spotkania z międzynarodowym konsultantem laktacyjnym. Z wielu ciekawostek: stwierdziła, że z jej doświadczenia i tego, co mówią na konferencjach międzynarodowych, to Polska jest bardzo zacofana w kwestii kp.

    Ewi, nam położna odradzała używanie oliwki, bo bardzo natłuszcza i zalepia skórę, która w naturalny sposób nie oddycha i potem wychodzą takie "kwiatki".

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 19 września 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja przytulam :*
    Littlebird to co położn apolecała?
    Dziewczyn czego używacie do nawilżania skóry dziecka?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi no ja niczego nie uzywalam teraz przy tym uczuleniu kupilam emolium potem kazqli kupuc cetqphil taki krem naturalny kosmetyk nawet siostra moja go uzywa ale jemu az sie luszczy na buzi i chyba go id jutra zaczne smarowac olejem arganowyn albo juz sama nie wiem :(

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 19 września 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo olejku migdalowego. Albo balsamu hipp albo (najczęściej) latopik. Do twarzy krem latopik od 1 dnia używamy. Na samej przegotowanej miał sucha buzie. A latopic ma probiotyki. Działa przeciwdrobnoustrojowi itp. Sama używam tego samego wiec pachniemy tak samo. Nieużywany emolientow chyba ze do mycia (Dada emulsja do kąpieli lekko się pieni i ma olej migdałowy a działa jak emolient. Robiona przez firmę AA). Parafina nas zapycha:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to migadalowy tez mam, to sprobuje migdalowym:) a gdzie kupic ten latopik?

‹‹ 820 821 822 823 824 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ