Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 21 września 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi.umówmy sie tak. Wysle Ci moj. Chcesz? Nam sie nie przyda. Nie jest wypasiony jak te Fiszer prajsy. Raczej podstawa. Taki szajs bo ani bajerów. A i krzywo uszyty. Ale role spełnia. Byl użyty 3-4 razy. Ma jeszcze folie na plozach. Ma blokadę, rozkladane i oparcie i podnóżek, pasy.. Mogę Ci podesłać po co ma w kartonach na szafie leżeć:)

    Wyguglaj sobie caretero astral. Mam pomarańczowy. Bez pałąka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2016, 10:53

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 21 września 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja mogę od Ciebie odkupić. Napisz na priv cenę i poprostu wyslesz mi za pobraniem :)
    Byłoby ekstra.

    A może tulą??

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 21 września 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tula. Nosidlo tula. My uwielbiamy! Daj spokój z tym pobraniem. Wysle Ci. Nam sie nie przyda. Ale jest jedno ale. Za jakies 2 tygodnie bo wywioźlam do rodzicow na pięterko. Wytrzymacie?

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 21 września 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak za free to nie chce. przecież kosztowało.
    a to nosidło to jaki masz model. całkiem fajna sprawa :)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 22 września 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z folkowymi kwiaTami.szara. Leżak Wysle za 2 tygodnie. Uzywany prezent:p. Na pępkowe;)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 22 września 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja to za drogi prezent.
    sa jakies ergonomiczne, taddler??

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 22 września 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taddler sa chyba dla starszych. Ja mam ergonomiczne. Możesz kupic wkladke dla noworodka. Sa tez strony które wypożyczają. No i można potem dokupić przedluzke zeby bylo dla
    Starszego. Ja kupowałam na tublu. Tam masz rabat 5% na pierwsze zakupy.
    Mam dokladnie to
    http://www.tublu.pl/mod/77/t/pP/pID/2603

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 11:09

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 22 września 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu możesz wypożyczyć http://m.pupus.pl/pol_m_WYPOZYCZALNIA-nosidel-i-chust-244.html

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 22 września 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najpierw wypożycze zobacze czy małemu bedzie odpowiadało :))
    DZięuje z ainf.

    Zrobiło sie chłodniej w jakiej temp w pokoju kąpiecie dzieci?
    Kąpiecie dzieciaczki w przegotowanej wodzie czy w kranówie?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 września 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kranówie. I kapie w lazience

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 22 września 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Baronowa. Co tam u Was słychać?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 22 września 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kranowka. W łazience:)w pokoju mam 24. W całym domu. W łazience 26. Ale w nasze miescie kranowka lepsza niz mineralna. No nie licząc wody żywiec;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 21:37

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) tez kapalam w kranowie, potem w przegotowanej i teraz znowu w kranowie :D bylam wczoraj z bablem u dermatologa, ma łojotokowe zapalenie skory a nie zadna skaze bialkowa :o
    Dala jakies silne kropelki krem i roztwor do mycia i zobaczymy...no glowke to ma okrutna, jakby byl jakims zaniedbanym dzieckiem, taka zapalna ciemieniucha :/

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 23 września 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja pije wode zywiec ;/
    w pokoju mam 22 stopnie i najcieplej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 10:25

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 23 września 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi. Nie słyszałaś:)?
    http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1038663&wid=18513847

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 23 września 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam niestety ;/

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 23 września 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mały wazy 5100g

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 23 września 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliście na ważeniu:-)? Basiunia a jak tam kolki?

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja odpukac jesr duzo lepiej :)) sprobowalam hebermana, livi, aventa ale tylko z nuka je jak czlowiek i nie łapie powietrza :D
    Od kilku dni malo co spi a ja z nim, ale nie,jest,to na tle brzuszka, chyba raczej to cialo go swedzi ale rozpoczelam leczenie i zobaczymy:)
    Jest przekochany pierdzioch :))

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 września 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałam sie pożegnać. Oficjalnie zakończyłam rozmnażanie wiec to forum juz mnie nie dotyczy.milo bylo z wami spędzi ten czas. Rośnijcie zdrowo.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 822 823 824 825 826 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ