X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 19 września 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kazdej aptece. Ja kupuje na doz :-). Basiunia cetaphil to naturalny nie jest:-) chyba ze cos zmienili...

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 19 września 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na stronie latopic. Pl poczytasz więcej...one sa tez polecane przy alergii i skazie bialkowej. Ja dla siebie używam od ponad roku

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tym cetaphilu to ma jeszcze suchsza niz mial :/ a snarowalam kilka razy dziennie:/

    Widzisz to kupie ten latopik bo maskara broda kark i uszy to maskara :/ a musze to czyms nawilzyc ...
    A mozliwe ze mi go odparzylo na udach od pampersa bo jest zaduzy ??

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 19 września 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem niestety w sprawie pampersów nie pomogę...dawno przestaliśmy używać bo miał zaczerwieniona pupkę...raz na j a kis czas ubierzemy pieluchoajtki i tyle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2016, 15:30

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 19 września 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za duże to nie powinno jak coś to od zabardzo ścisnietych nóżek mogło go odparzyć. Basiunia jakiej firmy używasz pam[ersów?
    Kupie ten krem latopik :)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 września 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi, moja położna stwierdziła, że jeśli dziecko ma zdrową skórę i używasz jakiegoś preparatu myjącego, który ma w sobie jakiś nawilżający składnik to nie trzeba już dodatkowo nawilżać. Emolienty tylko i wyłącznie wtedy, gdy coś ze skórą się zaczyna dziać, a jak się dziecku skóra łuszczy (co jest naturalne u noworodka) to smarujemy te łuszczące się miejsca jakimś delikatnym kremem nawilżającym, ewentualnie oliwką, a najlepiej olejkiem migdałowym, który bardzo ładnie i szybko się wchłania ;)

    Jeśli dobrze pamiętam wspomniała o latopiku i alantanie, ale to też tylko na miejsca już zmienione chorobowo (suchość, podrażnienia itp).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2016, 18:16

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 19 września 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to jest fajna polozna...nasza to malucha kazala nam wręcz od 1 dnia topić w emolientach. Jak powiedziałam ze ja olejek wole to ona: Do kosza! Szybko zaczelam działać na własną rękę oj szybko

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam tez proponowala emolienty albo babydreama ktorego uzywalam od poczatku, reraz kupilam emolium jak sie wysypka pojawila :/
    Ale od wczoraj krochmal a reszte rumiuanek i moze pomoze...i daje sobie na wstrzymanie bo z kim nie gadamto kazde dziecko mialo "podobne" i przeszlo wiec musze troche odczekac :)

    Evi od poczatku jade na babydreamach z rosmana kilka razy mialam dady i tez spoko ale od kilku dni zakladam mu juz 2 bo 1 wlasnie sie odciskaly na skorze a 2 jednak go obcieraja, chyba musze piszukac innych 2moze beda mniejsze :( a szkoda bo rosmanowskue wychodza najtaniej :)

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 września 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babydream ma dwie serie. Jedna jest większa druga mniejsz a rozmiarowo na pupie naszego Filipa. Male są jeszcze Tesco loves baby. A probowalas Bella? One male niw są ale można je fajnie dopasować bo mają jakby miejsce na pupę. Sa takie jakby okrągłe.

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 września 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Ja wam ciągle zapominam napisać! U nas na gazy najlepiej sie sprawdza windii. Takie rurki. Do pupki. Maly id razu sie odpowietrza aż słysząc ssssssyyyt i kupkę wtedy robi. Działa ekstra. Lepiej niż espunisan. No ale raz na jakiś cz a s.

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 września 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla Kubusia najlepsze sa pamper baby care i ewentualnie te z rossmana.
    Dady i inne odpadaja od razu skóra zaczerwieniona.

    My jeszcze na 1 a mały już prawie 5 kg ma :)
    No ja używam do mycia tego płyny z babydream.
    A ten olejek migdałowyy to jakiś specjalny dla dzieci?

    Dziś świętujemy drugą rocznicę ślubu :D
    A Kubuś w niedzielę skończył miesiąc :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 07:53

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 września 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy drugą na poczatku miesiąca i moj maz zafundiwal mi dzień na strzelnicy i strzaly z 10 broni:) jeahhhh :) ewi najzwyklejszy olej ze slodkich migdalow firmy Ktc albo najel.

    No to juz duży chlop...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 09:23

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa to moze mi sie wydawalo ze jest za duzy, ma 4kg :D sprobuje moze jeszcze z lidla albo z tesco...a z bella nigdzie nie widzzialam :o
    Evi ja uzywam oleju ze slodkich migdalow firmy NACOMI :)

    Adruga rocznice mamy we wtorek i maz niby cos planuje ale nie mam pojecia co :D

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 września 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia. Bliżejciebie.pl możesz zamówić kilka sztuk:) a stacjonarnie na pewno sa w kauflandzie. A te z Lidka to są takie sztywne papierowe- ale ja nie wiem czy lidl nie ma kilku serii

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 13:44

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to popatrze dzieki Picja :*
    Kupilam wlasnie te z lodla jak dojade do domu to sprawdzimy co to :o

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 września 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakich firm macie lezaczkibujaczki?

    ja już z moim nie moge całymi dniami nie spi tylko na rekach....i tak ma od samego urodzenia. jak kochanego ciałak przybywa robi sie ciezko :D

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 września 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam caretero i to byl szajs. Ale do niego byl pałąk ruchomy na zabawki który idealnie pasuje do wózka bebetto. Ratowal nam życie i tylko dla niego kupilabym go ponownie caretero astral.

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 20 września 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi. Chustuj albo kladz na mate.

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 21 września 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakoś nie mogę sie przekonać to chusty. mata mało atrakcyjna nie jest nią zainteresowany heh

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 21 września 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam chustę i nie bardzo wiec wiem o czym mówisz.a może tulą? Można wypozyczac...sprawdzisz.. U nas sprwdza sie ze hej. Cyk cyk i juz zapięte a działa jak chusta

    atdcj44jkiiobkzm.png
‹‹ 821 822 823 824 825 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ