X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 września 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    od kiedy kłądłyście maluchy na brzuchu?

    Poczekam do wizyty kontrolnej u gin.
    Od razu

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Od razu prawie i w szpitalu mi kazali i położna też zalecała, ale bardzo rzadko i na chwilę, bo Mała się szybko tym irytuje.
    Jeju jeszcze msc do seksów?! Oj będzie ciężko.
    po cc mozesz wczesniej ale to wszystko zalezy od rany. moja znajoma po 3 mieiacach od porodu nie mogla uprawiac seksu bo ja tak rana ciagnela w brzuchu, inna gdy tylko jej sie zmiejszylo krwawienie zaczela czyli 2,5tygodnia po porodzie.


    Moja Liwia tez od razu byla na brzuchu kladziona na drzemki od ok 4 tygodnia a od 6 splala w nocy na brzuchu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojego od wczoraj kladedo spania ale w dzien w nocy sie boje:) a od 3tyg na chwilke go dawalam albo sobie kangurzymy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na noc nie kładę na brzuchu. Najpierw kładłam na bokach, ale moja najlepiej się czuje i najlepiej oddycha na plecach. Odbijanie jej nie dotyczy, jak ma się ulać to od razu się ulewa.
    Cholera już miałam tak dobry nastrój w dzień, przychodzi wieczór i znowu dół:/ co ze mną nie tak?. może też dlatego, że mąż w nocy wyjeżdża i wraca dopiero w piątek w nocy.
    Chciałabym mieć entuzjazm mojego męża, poza tym chyba przez kp czuję się taka...uwiązana.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla nie jrstes sama :)
    A i ladnie to okreslilas ze przez kp czujesz sie uwiazana, to jest chyba glowny powod dla ktorego walcze z laktatorem :/

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 września 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmisz źle nie karmisz źle ;/
    spokój i troska mojego męża też można powiedzieć wyleczyła mnie z płaczu wieczorami. w życiu tak ni epłakałam tzn tak okropnymi łzami :/
    Przejdzie dziewczyny tylko nie bójcie sie prosić o pomoc zeby móc odpocząc czy zadbac o siebie.

    No ja mojego jeszcze nie kładalm na bzuchu boje sie tego panicznie

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 12 września 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sama polozylam go na brzuchu jak miał 3 miesiące...bo nie umiałam...

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 13 września 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak mąż wróci dziś spracy to spróbujemy go położyć na brzuszku.

    Kubuś dziś przespał od 20 do 2, a potem obudził się o 5 i śpi do tej pory :))

    Ciri jak Liwia?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caly czas chora. Jedyne pocieszenie ze czuje sie dobrze wiec cale dnie na dworze spedzamy i kocyku. A odkad jej na noc podaje nasivin to spi i jej nie furgocze w nosie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę napisałam wczoraj wiadomość i widzę, że się nie zapisała:/
    Basiunia co masz na myśli mówiąc, że walczysz z laktatorem?
    Ewi co do roli męża to prawda. Mój radzi sobie niesamowicie. I co dla mnie ważne pomimo tego, że jest zakochany po uszy w Małej, nie daje mi odczuć, że jestem mniej ważna itp. Jakoś mu się to udaje na razie. Tylko, że dziś wyjechał i do soboty go nie będzie:(
    Ewi fajnie, że z mężem ok

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 13 września 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Ciri a nasivin nie ma oxymetazoliny?

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi zazdroszcze:(( moj znowu wrocil do pobudek co 3h chyba przez te bole brxuszka:(((
    Dzis od 11 do 2 spal z nami na brzuszku bo tak plakal ale pizycja na brzuszku dosc pomaga...

    Magdziulla txn.ze sciagam ten pokarm, jest to mega upierdliwe, w nocy wstaje grzeje poprzednio sciagniete mleko, karmie, odkladam mlodego i sama tezbym sie polozyla ale nie bo jeszcze cycki trzeba sciagnac :/ i tak zle i tak niedobrze, ale od wczoraj tlumacze sobie ze to tylko kilka miesiecy :D no i ze dzieki temu mige smigac po miescie :)

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 13 września 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri w Carrefourze jest aktualnie za niecale 80 zl inhalator nebulizator. 21 strona gazetki urodowej

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 13 września 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mamy noce że śpi na naszych brzuchach bo inaczej sie nie da. jest różnie raz lepiej a raz gorze. najwazniejszy spokoj. ja sie szybko denerwuje i mały wtedy tez wpada w szał a mąż zwasze spokojny wiec idzie mu szybko uspakajanie.

    No nie wiem czy z mężem wszystko ok. napewno dziecko nas zbliżyło zatarło pewne sprawy. ale ja nadal mam to wszystko w głowie.

    Od dwóch dni mam straszne napady na słodkie. no ale jakos sie powstrzymuje, jak długo wytrzymam nie wiem :)

    Ciri dobrze ze Liwia dobrze sie czuje pomimo przeziebienia

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 13 września 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EWI tez tak miałam...zrób sobie sama lody...mrozone truskawki, 1/2 śmietany slodkiej, mleka lub śmietanki kikosowej albo mleka roślinnego...i 2 lyzeczki cukru. Wychodza normalne gęste lody. Nie żaden koktajl:-)

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 13 września 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do oddania wkladki laktacyjne. Do tej pory uzylam może 15 sztuk a mam kilka paczek. Przypuszczam ze juz nie będą mi potrzebne skoro do tej pory nie byly. Oddam tez dwa ochraniacze na szczebelki. Nowe- wyprane przed porodem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 10:52

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 września 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Władek to się nie pozbywaj. Zaraz ci się może mleko lać.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze ma oxymetazoline, ale leje jej sie ciurkiem i raz dziennie jej nie zaszkodzi a po tym moze spac i oddychac. A i tak dluzej niz 4 dni nie mozna tego stosowac. Jak nie bedzie do jutra poprawy to do lekarza bedziemy isc. Mam inhalator. Powinnam jej co dwie minuty gile sciagac bo tak jej sie leje z nosa woda.

    Od soboty prawie nic nie je. Nawet cycka nie chce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Ciri to poważnie. Może faktycznie idźcie do tego lekarza. Nasza ciut ciężej oddychała i kupiliśmy nawilżacz i faktycznie działa jest lepiej.

    Eliza może Ci się przydać z drugim dzieckiem. Drugie dziecko i ciąża może być radykalnie inna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam powazne. Zwykly katar. Do tego gorac i zeby wiec nie chce jesc. Jak nie bedzie poprawy doczwartku to przed weekendem pojde bo w sobote mija tydzien. Ale nie ma ani temperatury. Do tego humor dobry i ogolnoe dobrze sie czuje.

‹‹ 816 817 818 819 820 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ