X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 12 września 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygladala na bardzo solidna...zobaczymy jak odbierzemy. Najwyżej poczeka do wiosny;)z tą szerokością różnie bywa...bo właśnie przez to, ze bebetto jest bardzo obszerna kupiliśmy tą drugą. Jest na tyle duza zeby pomieścić naszego wielkoluda ale na tyle zgrabna, ze maly w niej nie plywa
    ...mam nadzieje ze będzie ok. Zrobię Wam recenzje:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 11:37

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu jakiś sukces Mała przytyła w tydzień 310gram! Już nie będę się martwiła o pokarm. No i kikut odpadł. Chociaż teraz płacze bez powodu, muszę znaleźć jakąś metodę na jej uspokojenie, ale jestem zadowolona:)

    Ciri jak przeziębienie Liwki? Lepiej? Probujecie domowymi sposobami czy wybierasz się do lekarza?

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

  • daria2429 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 12 września 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystko staraczki

    Daria2429
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 12 września 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla.moze masaż?

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja dzis :))
    Tez dolaczam do grona ciezko wstajacych w nocy :( i opadajaca z sil przy placzu z powodu kolki:/

    Mamy ciemieniuche, ookropne potowki ktore nie chca zejsc i kolki...ale przetrwamy to :)

    No generalnie macierzynstwo nie jest uslane rozami :D ale jak babel jest zadowolony nic go nie boli o lezy taki zadowolony to bym schrupala :))

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 12 września 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zacznij od nóżek:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś konkretny masaż czy ogólnie? Bo ja ją często tak jakby masuje tzn. delikatnie stopki, brzuszek jak leży boczkiem do karmienia to plecki.

    Basiunia to nie masz lekko. Ja się modlę, żeby te kolki Nas ominęły. A potówki od przegrzania? Dziś mi położna powiedziała, że spokojnie mogę Małej zakładać krótki rękawek, a ja Biedną kisiłam w długich pajacach do tej pory.
    Dziś ze mną duuużo lepiej, mam nadzieję, że nastrój utrzyma się do wieczora.

    Seks po połogu dopiero?;)

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 12 września 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw stosiwalismy masaż antykolkowy slonca i księżyca ale nie pomagało. Znaleźliśmy typowo relaksujący na YT i po 2 tygodniach maly juz się sam o niego wręcz "upominal" po kąpieli...


    U nas byl 2 tygodnie po porodzie niemal codziennie do 3miesiaca...a teraz raz na półtora;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 13:34

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 września 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie to jest ciekawy temat kiedy seks po porodzie ?!!

    Mojego uspakaja masaż brzuszka wokół pępka zgodnie z kierunkiem wskazózymając mu nóżki lekko do góry. zazwyczaj płacze jak kupa go męczy a taki masaz plus nóżki do góry pomaga.

    madziulla masz o tyle ekstra ze mieszkacie sami wiec nikt na Tobie nie wywiera dodatkowego stresu bo dziecko płacze i nie masz nagle rodziców nad sobą i małej płaczącej. wrrrrrrrr

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi to prawda, akurat z 2 stron sąsiedzi mają maluchy także super, generalnie dopiero dziś odblokowała się we mnie opcja, żeby nie stresować się tym, że Mała płacze. Zawsze w popłochu szukałam przyczyny. Chyba dużo mi dała świadomość, że Mała dobrze przybiera i dobrze się ma. Dziś spróbuję tej metody Karpia 5x s.

    Ewi pewnie z seksem sprawa ma się inaczej w przypadku sn a inaczej z cc. My już mamy chęć, ale poczekam, aż się oczyszczę.

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 12 września 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja krwawilam 4 miesiące:(

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 września 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie krawienie to takie plamienie. ale mnie pozszywali wiec chyba jeszcze musimy poczekac.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 12 września 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po naturalnym pewnie tez bym poczekala. Dla bezpieczeństwa....

    P.s. Dzis dwie mocne krechy. Pojutrze beta:)

    ewi0808, littleladybird lubią tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potowki chyba z przegrzania w aucie jak go woze bo klimy noe wlaczysz okna nie otworzysz za duzo a czapeczke mu ubierem a reszte goly :) samo body z krotkim rekawem nic wiecej :)

    A co do sexow, mysmy sie przeseksili 4tyg po bo ogolnie nie krwawie raczej plamie od czasu do czasu ale jak potem zapytalam lekarza to mowo ze nie wazne cy cc czu sn szyjka musi sie obkurzczyc w kazdym przypadku i potrzebuje na to 6tyg dlatego kazal sie reszte wstrzymac, poza tym po cc jest rana na macicy i tez trzeba uwazac zeby sie tam bakterie nie dostaly :) dlatego czekamy ale w czwartek mija 6tyg aaaa bedom sexy :D
    Eliza zarzucilabys linkiem do tego masazu?? Bo oszaleje :o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 15:45

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 12 września 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak pierwszy raz:)!

    basiunia, ewi0808 lubią tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza vel Picja wrote:
    To jak pierwszy raz:)!
    Dokladnie tak sie czulam :D

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 12 września 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://m.youtube.com/watch?v=gzThAmjyURQ. Najbardziej uspakajające bylo dla niego to jakby wykręcanie ręcznika na nóżkach i raczkach...brzmi drastycznie hahaha...taki ruch jakbyś wykrecala ręcznik...:)

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 12 września 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od kiedy kłądłyście maluchy na brzuchu?

    Poczekam do wizyty kontrolnej u gin.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten ruch to srobowanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od razu prawie i w szpitalu mi kazali i położna też zalecała, ale bardzo rzadko i na chwilę, bo Mała się szybko tym irytuje.
    Jeju jeszcze msc do seksów?! Oj będzie ciężko.

‹‹ 815 816 817 818 819 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ