X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czym wy karmicie te dzieci? Moje jeszcze 7kg nie wazy ;p

    Mnie do 3 tygodnia spadasla waga poten juz stala/stoi w miejscu....

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 9 września 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cycem :Płuszczyku.
    jak ściągne pokarm i chwilke postoi to sie śmietanka na górze robi :P
    Kubuś to całymi dniami na cycku wisi tylko jeść i jesć !!

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez wisiala i jak odciagne taka sama jest sytuacja. Ale ona to ma po g i jego rodzinie oni wszyscy moga tam wpieprzac a na wadze nic nie rusza ;p tesciowa jest wyschnieta na wior a to wpieprza przechodzi ludzkie pojecie

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 9 września 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj 9-tke przebil....

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację Basiunia, mną chybq hormony targają, teraz jest już lepiej, czuję, że może jednak ogarnę.

    Na szczęście zdjęcie szwów nie bolało, chociaż przestraszyłam się widząc, że lekarka ma z 60 lat:). Tak mi się wydawało, że mam dużą ranę i ona to potwierdziła, to przez wielowodzie, trudno, przynajmniej jest nisko.

    Ja karmię piersią i chyba też jest tłuste w takim razie, bo tluszczyk się zbiera. W ogóle dzięki Ciri za polecenie habermana świetny jest, użyłam dwa razy, a raczej szczęśliwy z tego powodu tatuś - na zdjęciu szwów i na spacerze.

    Ja mam 10kg mniej, ale brzuch jak na 5 msc wisi taki flaczek, mogłabym się spokojnie w kolejki wpychać.

    Ewi q często sciagsz? W ogóle warto teraz ściągać, żeby rozkręcić czy coś, bo ja niby mleko mam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 01:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na kazdym mleku tluszcz sie zbiera. Mleko to taka mieszanka wody (ktore leci na poczatku karmienia) oraz tlustej odzywki. Jak sciagniemy to tluszcz zawsze sie oddziale od wodu.
    Druga rzecz przybieranie na wadze dziecka nie jest zwiazane bezposrednio z iloscia tluszczu w mleku.(juz nie pamieta jaki skladnik jest za to odpowiedzialy) wiec moznq miec tluste mleko i chude dziecko.


    Moim zdaniem nie ma sensu sciagac. Mozesz sobie narobic nawal mleka i bedziesz miala problem. Tak sie lakracja przystosuje do potrzeb twojego dziecka i nie bedziesz misiala sie martwic o bol i nawal mleka a piersi same Ci powiedza kiedy pora karmienia.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 września 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sciagam rano bo mam zastoije bo mały budzi sie dwa razy w nocy i je po 15 min wiec rano mi sie z cycków leje strumieniami. a codziennie praktycznie wychodze cos załatwic wiec mam jedzonko i moge małego po karmieniu zostawic z mama wiec do nastepnego karmienia ze sciagnietego mleka minie 2 h a potem na cyca znow mam dwie h wiec moge wyjsc na 4 h ;)

    jak masz nawał, zastokje to albo mała przystawiaj albo sciagaj ale tylko tyle zeby ulge poczuc i przed sciagnieciem ciepłe okłady albo ciepły prysznic a po zimne okłady ( pielucha tetrowa pod kran z zimna woda i na cycki) ;)

    półtorej tygodnia po porodzie poszłam na zakupy spotkałam znajoma i sie mnie pyta Co robisz? a ja siedze w domu a ta sie mnie pyta to kiedy rodzisz na co ja juz urodziłam takze tez mam brzusio kazda ma co widaC BYŁO NA POPORODOWYCH SALACH ;)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie brzuszek ciazowy twki typowo szybko spadl ale na sali po byla ze mna dziewczyna co z dzieckiem 10dzien lezala to miala taki brzuch jakby byla nadal w zaawansowanej ciazy.

    Mnie zostal tluszcz na boczkach i na brzuszku taki typowy brzuszek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dlatego martwię się, że moja je tak krótko, no naprawdę po 7 minut, rzadko zdarza się dłużej i może nie dochodzi dotego treściwego mleka. W poniedziałek będzie położona i zwazy ją to się dowiem.
    Propos brzucha moja teściowa wczoraj powiedziała, że powinnam natychmiast zacząć nosić pas poporodowy, bo mi taki brzuch zostanie!;)

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 10 września 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w szpitalu dawali na wyjściu pas popprodowy ale widziałam ze Rossmann ma juz w ofercie na ciążowych regalach pasy. Co do tresciwego mleka to dzieci na pierwszym mleku czasem tyja nawet bardziej. Cukier mleczny tuczy...cukrzyk Ci to mówi:P chociaz gdzies czytałam ze obalono juz teorie ze mleko ma więcej laktozy na poczatku cycania

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 września 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sobie kupiłam ten pas i jest mega róznica

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem 5 tygodni po i nie kupilam, myslicie ze jeszcze pomoze?? Na poczatku zeszlo ze mnie calkiem a od dwoch tygodni brzusio sie znowu pojawil:((
    To lece chyba dzis do rosnana..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pas powinno sie stosowac po calkowitym zakonczeniu krwawienia czyli tak naprawde po pologu czyli 6 tygodni po porodzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2016, 12:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tak czytam i kompletnie sobie nie wyobrażam ze względu na ranę zakładanie pasa, w ogóle nic ściskającego. W ogóle nad raną, mam takie duże wybrzuszenie o martwym czuciu chyba tam mam brzeg szwu wewnętrznego druga strona normalnie.
    Nie wygląda to normalnie, może zejdzie choć na razie tylko rośnie.

    Mi waga spada, mam teraz 53kg wystarczy jak zrzucę do 50kg ale brzuch to inna bajka, jest niezależny od wagi.

    Ewi a w tym pasie się cały czas chodzi.

    Mąż pojechał po nawilżacz powietrza, miałam ciężką noc, bo Mała ciężko oddycha, nie udało jej się oczyścić, niby nie za bardzo zalega, ale po kąpieli lepiej oddycha.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zejdzie ta gula mi sie to przez 2 miesiace zmieniala wielkoec i kolor. To nornalne dla swiezych ran.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 września 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla 3-4 godziny dziennie bo jak wiecej to miesnie sie moga rozleniwic

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to moja Kruszynka. Nie cytujcie proszę, bo chcę potem usunąć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2016, 21:43

    ciri22, ewi0808 lubią tę wiadomość

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 10 września 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slodkosci:)a nam dzis stuknelo 7 miesiecy

    ewi0808, basiunia, Baronowa_83 lubią tę wiadomość

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupilam :D kurde 60 zyla :D ale plamie od wczoraj a w czwartek stuknie 6tyg to chyba jeszcze poczekam :) a hakies cwiczenia proponujecie???

    Magdziulla sliczna :)))

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 11 września 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla cudna :)

    My dziś pierwszy obiad u teściów z małym. :/

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 813 814 815 816 817 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ