X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 28 września 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy to
    https://www.mlekolandia.pl/nanaf-organic-body-polo-biale-dlugi-rekaw-rozm-68-269-k-1925-1982-p

    Ale teraz wzielabym tez to
    http://nanaforganic.pl/product-pol-3855-Body-motylkowe-BAMBOO-MUSZKA.html

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 28 września 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż w sumie nie pamiętam juz czy w końcu Basiuni wyslalam. Ja Cie tu zarzucam linkami a może to wcale nie w Twoim guście:)

    Maly dostal dzzis pozytywkę...gra the beatles!

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 28 września 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pICJA FAJNIUTKI :)

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahoj ahoj :))Evi mam ten sam problem, w co g ubrac ???;o połowa piździenika to wlasnie kurteczka by sie przydala czaoeczka;/ na allegro jest duzo fajnych ale boje ie o rozmiar, bo gory nosi mi 62 a doł 56 ;o i t jeszcze zalezy jaki sklep;/

    Picja mam jendo body od Ciebie taie z kołnierzykiem ale jeszcze miesiąc mu daje :D to nie wiem czy o tych mowisz??:)

    Little już niebawem :D:D:D

    aaa i zeszła ciemieniucha, bylam na usg główki i tam lekarz dal robioną masc za 9 zeta, 3 razy posmarowalam, rawie nic nie ma :)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie apteczne specyfiki za grosze najlepsze, a wciskają nam zwykle najdroższy chłam.
    Basiunia my jutro idziemy na usg ciemiączkowe sprawdzić czy torbiele się wchłonęły, trochę się denerwuję.
    Moja Kruszyna waży 4100g, już ponad kilogram na plusie. Pączuś się z niej robi;)

    A takie welurowe grubsze wdzianko?

  • Eliza vel Picja Ekspertka
    Postów: 338 69

    Wysłany: 28 września 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tym o tym:) no tak. Nasz byl chrzczony w maju...pod koniec:) teraz ma 80 wszystko tylko nie piżamki. Piżamki większe.

    atdcj44jkiiobkzm.png
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 29 września 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    ahoj ahoj :))Evi mam ten sam problem, w co g ubrac ???;o połowa piździenika to wlasnie kurteczka by sie przydala czaoeczka;/ na allegro jest duzo fajnych ale boje ie o rozmiar, bo gory nosi mi 62 a doł 56 ;o i t jeszcze zalezy jaki sklep;/

    Picja mam jendo body od Ciebie taie z kołnierzykiem ale jeszcze miesiąc mu daje :D to nie wiem czy o tych mowisz??:)

    Little już niebawem :D:D:D

    aaa i zeszła ciemieniucha, bylam na usg główki i tam lekarz dal robioną masc za 9 zeta, 3 razy posmarowalam, rawie nic nie ma :)))

    Dziewczyny na ciemieniuche ja kapłam w kochmalu i później Oliwka na głowę zeszło szybko.

    Co do ubioru mówicie o ubraniu na dwór? Pamiętajcie że dziecko ubiera się tak samo jak i siebie.
    Ja bym założyła body rajstopki bluzkę jakąś i w lekki śpiworek taki misiowy :-)

    Ja czekam na @ albo II.
    Mam za sobą w sumie 3 ciaze jedna pozamaciczna we wszystkich ciążach testy wychodziły ok 20 dni po terminie @. Dziś mam 37dc. Czekam w sobotę idę na bete

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 3 października 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia i jak tam?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 4 października 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubuś od wczoraj wieczorem ciągle się pręży robi bączki, wiecej kupekniz ostatnio mniej je i mu sie tak w brzuszku po jedzeniu przelewa. macie pojecie co to?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 października 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może to jest normalne. Jakoś tak dziwnie jest, że dzieciaczkom na początku nic nie jest, a po jakimś czasie zaczynają się kłopoty brzuszkowe. Wnioskuję z obserwacji mamusiowych wpisów.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi no to ja z tym walczylam teraz sie uspokoilo:)) to normalne, jak sie prezy to klade na kolana i ppdkurczam mu nozki i smarowania je brzuszek i daje espumisan :)

    My zaliczamy pierwsze chorobsko:( smary i fardlo, robimy inhalacje na razie w piatek na kontrol i zobaczymy:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas to samo, była duża poprawa i ja głupia myślałam, że już się unormowało, ograniczyłam krople, a to chyba one pomagały. Więc wracam do kropli i czekam na efekty. Oprócz tego zauważyłam, że baaardzo pomaga spanie w dzień na brzuszku. Ja kładę prawie cały czas, bo ortopeda nam kazał i wtedy śpi spokojniej, puszcza bączki.

    Basiunia przeziębienie? Biedaczek. A szczepiliście już?

    Little jakieś zwiastuny porodu na horyzoncie?

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 5 października 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas bioderka główka i brzuszek z usg sa ok.

    no ja tez głupia myslalam ze problem wzdec sie unormował i ograniczyłam lek od pediatry ale juz do niego wróciłam.

    my szczepimy 11.10 jak wszystko bedzie ok. czym szczepicie?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas glowka i bioderka tez oknas glowka i bioderka tez ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 14:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evi jak chrzciny? :) w co ubralas Kubusia?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde skraca mi wiadomosci...
    Magdziulla szczepilam tydzien temu na zoltaczke a dzis miala byc reszta ale przez chorobsko nie pojechalam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po researchu chcę szczepić 6w1. Pnemo też będę, ale to za rok mniej więcej. Rota itd daruję.
    U Nas bioderka trochę asymetria, a w główce są dalej te torbieliki, którymi mamy się nie przejmować, bo ponoć co drugi człowiek je miał i około 6 msc się wchłoną.

    Co tam u Was? Jak się odnajdujecie w roli matki?

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 5 października 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tsaki polarowy dwu czesciowy kombinezon ( kurteczka i spodnie).

    rola matki ciezka chwilami mam dosc ale jak sie usmiechnie to jest super.
    zostala mi rozciagnieta skóra na brzuszku jakby fałda tłuszczu i 3 kg wiecej niz przed ciaza noi rozstepy heh które mi sie zrobiły po urodzeniu

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bilans taki sam tylko bez rozstępów. Uśmiechy dopiero się zaczynają u Nas, tzn. takie bardziej świadome uśmiechy. Generalnie zaczyna mi brakować pomysłów na to co robić jak nie śpi, żeby te uśmiechy wywołać. A faktycznie śpi coraz mniej.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 5 października 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubuś wciągu dnia śpi max godzine i to z przerwami heh.

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 825 826 827 828 829 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ